Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aneczka11

3latek nie chce zostac sam przedszkolu ....

Polecane posty

o matko, żaden nie chce, tylko nieliczne jednostki... mój chodzi 3 tydzień i dopiero teraz idzie z chęcią ale i tak go jeszcze nie zostawiam na spanie ale z 6 dzieci w grupie dalej ryczy w niebogłosy tylko głupie matki stoją na korytarzu i co chwilę zaglądają, to tylko pogarsza sprawę ja mu mówiłam, że musi chodzić i już, nie ma wyjścia i ucinam wszelkie dyskusje najgorzej, jak rodzic jest niepewny, dziecko to od razu wyczuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oviesse
dokładnie wiekszosc dzieci nie chce ale trzeba zostawiac wiem ze to boli ale kiedys musi dorosnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze on placze w nieboglosy az wymiotuje,nie moga sobie dac z nim rady! dzieci stoja przestraszone i patrza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż, może należy do tych nielicznych jednostek, które do przedszkola się nie nadają... a chodzi od 1 września? u mnie przedszkolanki mówią, że pierwszy miesiąc taki jest... jedno dziecko bardziej a drugie mniej... jak jedno zacznie to reszta sobie przypomina i też ryczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 1 wrzesnia to jest jego drugie przedszkole bo powiedzieli ze jest za bardzo przywiazany do mnie i sie pozegnali z nami.Teraz siedze z nim juz drugi tydzien z nim w przedszkolu po godzince -poltora dziennie i idziemy do domu.Placze bo niechce isc ale sam tez niechce zostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja nie wiem co robic :( mój jest straszny laluś, ale się jakoś przystosował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×