Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mlodamama

mam ochotę na seks z kobietą...

Polecane posty

Gość mlodamama

Witajcie pisze bo mam pewien problem,właściwie nie problem tylko taką fantazje erotyczną.Bardzo bym chciała spróbować seksu z kobietą, ale nigdzie nie mogę znajeźć partnerki.Mam 22 lata męża i dziecko.Miałam kiedyś jedną dziewczynę chętną na taki seks,która poznałam przez internet ale jak przychodziło coś do czegoś to ja sie wycofywałam bo nie chciałam zdradzić męża,ale naprawdę cały czas myślę aby wylizac kobiecą cipkę. Poradźcie jak mam zwalczyć tą OBSESJĘ???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodamama
proszę poradżcie coś!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszekk
Idź zapoznaj laskę i się z nią bzyknij. Z kobietą nie zdradzisz męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe fantazje pojawiają sie zawsze wtedy gdy intensywnie myślimy o zmianie ukladu. A wiec spójrz na swoje emocje erotyczne z męzem i potem oceń czy warto sprobowac z kobieta. Na p[oczatek oglądnij jakieś filmy o miłości lesbijskiej. Abys maiła swiadomosc czy tego pragniesz. A potem juz tylko wybór odpowiedniej kobiety - partnerki. Oj trudna sytuacja Cię spotkała. Ale podjecie decyzji jeszcze trudniejsze. PS. każdy z nas ma jakieś fantazje ale czy.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ja tez..
mam takie erotyczne pragnienie,zeby pokochac sie z kobieta,tylko gdzie taka znalezc.Przeciez nie zapytam kolezanek,bo wiem,ze one nawet o tym nie mysla...dziwnie by na mnie spojrzaly! Moze chociaz znajdzie sie tu jakas ktora chcialaby popisac o tym co bysmy zrobily?...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoja999
Hej.Skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegość
Na pewno Ci odpowie po 10 latach od napisania posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczera spowiedź święta pomaga jak ręką odjął na takie "obsesje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×