Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agiss25397

Jak mogę urządzić swój pokój???

Polecane posty

Hej wam, mam takie pytanie: Czy ktoś mógł by mi doradzić jak mogę urządzić swój pokój? Mam żółtą roletę bez firan, i myślę o niebieskich ścianach. Jeszcze nie wiem w jakich odcieniach :\\\\ Będę mieć jasną podłogę i jasne meble. Jak ktoś by miał jakiś pomysł to czekam na szybką podpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlta roleta do pokoju? brrr:P na twoim miejscu pomalowalbym sufit na bialo a sciany w jakim pastelowym kolorze ekri z obcinka przysufitowa 5cm efekt bardzo fajny a nie jakies tam zolte rolety i niebieskie :D bleee haha do tego jasna podloga i troszke ciemniejszych dodatkow dla kontrastu a pokoik bedzie cacy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bo niee wiem
jeszolty intensywny kolor rolet to...raczej przemaluj pokoojli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghg
Jak dla mnie niebieskie ściany, czy jakieś żółte to straszna wiocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie wioska ze hoho,teraz to sie stosuje farby KABE TICURILLA OPTIMA ITD... i albo kontrastowe barwy zeby uwidocznic jakis fragment pomieszczenia albo pastelowe kolory:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe..
widze ze jest tu pare osob ktore sie na tym znaja...a moze pokazalabys nam zdjeice pokoju.. latwiej bedzie..?? duzy masz pokoj..?? ciemy czy jasny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zólty dobrze sie zestawia z
biela, jasnymi szarosciami, jasne meble moga byc. ew tonacja "wiosenna" - jasna młoda zielen, blekit, jasny fiolet, milo sie w tym mieszka. Wtedy sciany jasnoblekitne, zlamane jakimis akcentami zielonymi lub lila, jasne meble pasują. Albo styl prowansalski - wtedy niebieski na scianach intensywniejszy, moze byc "przecierka",ale odpowiednie meble, raczej jasne odpadają. Poogladaj pisnma wnetrzarskie, chocby w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghg
Spory przedpokój (w porównaniu do mojego) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my własnie robiliśmy remont i kolor jest właśnie żółty,pod sufitem na około jest półeczka z halogenami ktora dodatkowo oświetla i nastraja (oczywiscie w kolorze żółtym)na podlodze są panele w kolorze wiśni w oknach żółte rolety+firaneczki żółte z czekoladowymi zdobieniami.meble olcha a drzwi w aksamitnym miodzie..cacuszko..mrr aż chce się mieszkac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daroo pokó ładny bo odnpowiony ale na moje oko za zimny kolory nie przemawiają do mnie..i tak trochę za ciemno..no i te panele w przedpokoju..też takie..hmm..no nie łądne.. ale to tylko moja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panele to taak wersja z 3 paczek na raz i ma byc efekt starej podlogi,120zeta za 1m2 to raczej nie malo,i wlasnie o to chodzi zeby byl kontrast podlogi do scian i meble tez ciemniejsze na jasne sciany,dodatki to juz inna opcja a zdjecia ciemne bo robione telefonem :D mozesz sobie zrobic sciany w orange i bedzies zmiala cieply pokoj ale bron Panie Boze zaolty czy niebieski bo az mdli na samą mysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żółty jest teraz na topie:)zreszta zawsze będzie..a swoja drogą widziałam pokój caly zrobiony na niebiesko-sciany w innym odcieniu szafa zabudowana framugi i komódka w innym no i wykładzina ciemniejsza-z tym ze to sypialnia ale efekt zdumiewający.,.jak słyszałam to tez się krzywiłam ale jak zobaczyłam..słicznie..to tez wszystko zalezy od tego co kto lubi.. daro a co ma cena do wyglądu?czasami tansze sa ladniejsze ale tu nie o to chodzi mi się poprostu twoje nie podobaja,na scianie owszem ładny kolor ale panele powinny byc ciutek jaśniejsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i widać tam kolejny żółty pokoj..i ten jest już o niebo łądniejszy..taki cieplutki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balonooowaa
nie lepszy jakis piaskowy kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety ale
niebieski i zółty to dobre połączenie....do pokoju dziecinnego. Nie piszesz czy Twój pokój to sypialnia, pokój dzienny czy coś jeszcze innego. Jednak w żadnym z pokoi nie zastosowałabym połączenia żółty niebieski. Jeśli już się upierać to lepiej ciemny granat - zółty . Ale trzeba to ładnie rozłożyć na scianach by ni było zbyt ciemno. Ale tak na dobrą sprawę...wywaliłabym roletę i problem z głowy :P Urządziłabym pokój tak by był przytulny, elegancki ale miał też w sobie coś artystycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym pokoju śpię, na razie nam dywan, i białe ściany. W o gule to wszystko zostanie zmienione! I mam jeszcze ciemno brązowe ramy od okien. A jak przeczytałam wasze opinie to zastanawiam się nad błękitem :\\ Będzie pasował mój zegar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccccccsqs
a dlaczego niebieski to wiocha? Pierwsze slysze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żółte rolety, daj do tego kremowożólty sufit i ściany w kolorze lawendy, ew jeszcze jakiś żóltawy szlaczek przez środek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym pomalowała pokój na jakieś intensywne kolory, mi nie podchodzą jakieś błękity, żółcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×