Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

85Kasia85

basen - samotnie

Polecane posty

hej, zamierzam wybrac sie na basen gdyz chce zrzucic kilka kg niestety nie znam nikogo z kim moge chodzic, wiec chyba zapisze sie sama czy ktoras z Was chodzi sama na basen? moze to glupie ale ja sie bede chyba dziwnie czula... nawet nie plywam swietnie, bardziej bylby to taki fitnes w wodzie.... nie mieszkam w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basen każdego dnia
ja chodzę na basen prawie każdego dnia, chodzę sama też nie potrafię dobrze pływać idź!!! pierwszy raz Ciebie przeraża ale zaraz poczujesz, że chcesz tam być nieważne czy sama czy z kimś poza tym jak chcesz pływać czy ruszać sie żeby schudnąć, to nawet lepiej sama, nikt nie bedzie Ci zawracał tyłka a Ty musisz mieć samodyscyplinę pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie racja, dzieki dziewczyny :D troche sie stresuje (bo wszystko bede zalatwiac po ang.) ale mam nadzieje ze dam rade :D dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinay24
bylam kilka razy na basenie zkolezankami w tym samym celu co ty aby co nieco zrzucic i powiedzialam nigdy wiecej!!! ciagle tylko zwolnij ., plyn szybciej itd. wiec chodze sama i sie swietnie z tym czuje a na dodatek zawsze wczesniej dzownie na basen i pytam na jaka godzine nie bedzien zadnej zorganizowanej gr. bo z dzieciakami sie na basenie plywac nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kira1984
ja chodze sama...przez kilka lat chodzilam w niemczech (podczas wakacji)...teraz jestem w polsce, samej nie jest zle...najpierw wyciagalam chlopaka,ale on nie zabardzo lubi i ciagle slyszalam: idziemy juz? teraz wykupilam karnet 10 wejsciowy i musze sie rozeznac kiedy jest najmniej dzieciakow, bo rzeczywiscie nie bardzo da sie plywac przy nich;) mam pytanie ile mniej wiecej przeplywacie w 45 min...jak okolo 40dlugosci (basen 25 m)...plywam bez przerwy ale wydaje mi sie ze wolno...a jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię 50 długości w jakieś 45 minut. Basen ma 25 metrów długości, zatem jest to każdorazowo 1,25 km, bez odpoczynku, no chyba że ktoś mi \'zajedzie\' drogę, i muszę odczekać aż przepłynie. Z tym że ja pływam żabką, a to jest wolny styl. Nienawidzę chodzić na basen z kimś, wole sama. Czasami chodziłam z koleżanką, która jednak tylko chciała gadać i gadać, zamiast pływać;) Wchodzę do wody, i przez 45 minut nie ma mnie dla nikogo, zajmuję się tylko i wyłącznie pływaniem. Na spotkania towarzyskie to wymyślono knajpy, a nie basen:-D Podobnie jak nienawidzę z kimś biegać czy jeździć na rowerze, mam swoje tempo i ono mi najlepiej odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pod wrazeniem, ja jak przeplyne 1 dlugosc to sie ciesze :) naprawde! swoja droga jeszcze sie nie wybralam na ten basen bo mam @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gradd
jesli chcesz zgubic zbedne kg to lepiej chodzic samej - przynjamniej plywasz a nie plotkujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kira1984
ja dzis dokladnie liczylam i mi wyszlo 48 dlugosci, z tym ze z 15 na plecach,stylem grzbietowym i tylko 4 kraulem,reszta zabka...zabka najwolniejsza,ale kraulem ledwo te 4 wyrobilam, maksymalnie kiedys jak bylam w swietnej formie to 10 zrobilam... 85kasia85 ja to byla ostatnio pod wrazeniem jak poszlam na rano a jakies dzieciaki z trenerem byly...plywaly rewelacyjnie;) swoja droga to chyba jakas reprezentacja dziecieca byla,plywaly naprawde znakomicie...dzieciaki w wieku 10-15 lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kira1984
ogolem bardzo polecam basen...lepiej rzeczywiscie samej, albo z kims kto kto plywa podobnie..inaczej meczyc sie bedziesz...ile razy w tyg. chodzicie na basen? ja chodzilam 1-2 razy...teraz mam zamiar zwiekszyc ilosc dni...w wakacje za czasow liceum to i 5 razy w tyg chodzilam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
85Kasia85 - to nic wielkiego, kwestia przyzwyczajenia. Jeszcze rok temu pływałam marnie, przepłynęłam pół basenu, wody opiłam się ze dwa litry, i byłam półżywa:-D ale stopniowo było coraz lepiej, i teraz właściwie się nie męczę jak pływam. Chcę się zapisać na naukę kraula, bo trochę już mnie żabka znudziła:) Staram się chodzić na basen 2 razy w tygodniu, bo na więcej nie mam czasu, ale to wystarczy. Najwazniejsze: idziesz na basen, to pływaj, pływaj, pływaj, bo stanie w wodzie i obserwowanie ludzi, jak niektórzy robią, nic nie daje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a basen na podworku? Ktos cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
basen na podworku to swietny pomysl i on wcale nie musiby nie wiadomo jak drogi. W https://poolgardenparty.pl/ mozecie kupic basen przenosny i to super pomysl jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wprawdzie na basen nie chodze, ale mój brat często wybierał się popływam na najbliższy basen, chodził sam i nie było problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na basen super jest jezdzic, ale nie zawsze jest tam przyjemnie! Dlatego latem mamy swoj basen w ogrodzie kupiony w https://poolgardenparty.pl/ - naprawde przydatna sprawa!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klepsydra344

Ja od lat ufam ogrzewaniu od https://www.folkpool.pl/ i lepszego do tej pory nie udało mi się znaleźć :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baz

Jeśli chcesz sobie wybudować basen wielofunkcyjny to najlepiej poprosić o pomoc i radę renomowaną firmę, na przykład taką jak https://www.folkpool.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazhh

Jeśli chcesz sobie wybudować basen wielofunkcyjny to najlepiej poprosić o pomoc i radę renomowaną firmę, na przykład taką jak https://www.folkpool.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazhh

Jeśli chcesz sobie wybudować basen wielofunkcyjny to najlepiej poprosić o pomoc i radę renomowaną firmę, na przykład taką jak https://www.folkpool.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani890

Na basen można wybrać się w każdej wolnej chwili i korzystać można z niego, jeśli tylko ma się ochotę. Jest to moja ulubiona forma aktywności, jednak moja skóra nie lubi wody basenowej, dlatego od razu muszę brać prysznic i to najlepiej kosmetykami od SBR sports, bo one sa przeznaczone dla pływaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×