Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pasemko_o

bardzo chciałabym mieć taki kolor włosów, poradźcie...

Polecane posty

Gość pasemko_o

http://www.single24.com.pl/file/article_pikto/b/Modne_fryzury_na_jesien_i_zime.jpg mój naturalny kolor to ciemny blond, jasny brąz ale od pół roku mam jasne pasemka.. chciałabym byc 'bardziej blondynka' :) ale pomuslalam ze moze od razu nie malowac na taki jasny tylko tak jak na zdjęciu.. obawiam sie jednak ze jesli pomaluje wlosy taką farba to po krotkim czasie (a wlosy myje codziennie) zmienia kolor, na rudy czy jakis.. boje sie tego bo kiedys dawno malowalam na brąz i tak wlasnie bylo;/// rozjasniacz chyba odpada, bo to za bardzo zepsuje wlosy, a pozatym taki kolor rozjasniaczem to chyba nie wyjdzie... prosze o jakiekolwiek rady :) pozdrawiam :) i wybaczcie te literówki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszka_*
Moja rada...Wydrukuj zdjęcie i idz do fryzjera , odradzam rozjasnianie wlosow na wlasna reke ! Nigdy mi sie to nieudalo a pare razy probowalam! Musisz isc do fryzjera!!!!! obiecaj ze nie zrobisz tego sama w domu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulusia
A ja teki mam i to naturalny w dodatku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derijskanfk
A ja sobie sama rozjaśniaczem robiłam. Powracałam z czarnych do blondu i za 3 razem się udało i teraz mam bielusieńkie włosy, takie o jakich zawsze marzyłam...fryzjerki spierdoliłyby robote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koński ogon mam
ta kobitka ma doczepiane włosy!!! to nie są jej naturalne.Jeśli chcesz tak wyglądać tzn mieć takie włósy kup na allegro pasma clip in/cena niska,włosów nie farbujesz nic nie tracisz! polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PASEMKO_O
DZIęki za odp :) ja zamierzam iśc wlasnie do fryzjera ale i tak mam pewne obawy.. mozliwe ze ta pani na zdjeciu ma doczepiane ale ja nie chce sie w to bawic, chcialabym miec takie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasemko_o
hej hejj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość summerka86
proponuje zrobić blond pasemka..a potem zastosować srebrzyk albo fioletową płukankę... będą popielate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasemko_o
srebrzyk albio płukanke?? szczerze mówiąc pierwsze słysze.. a pasemka mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katjaaaaaaaaaaaaaaaaaa
jest plukanka deli w rosmanie za 4 zl;] nazywa sie srebrna ale jest fioletowa;] ja nalewam do umywalki wode i plukanke[ ostroznie- woda ma byc jasno filoetowa, bo jak za duzo bedziesz miala fioletowe wlosy] i wkladam glowe pare razy;) jest tez szampon np joanna naturia 7zl w cerfurze;) ultra color wlosy nie sa zolte jak jajecznica tylko taki wlasnie popielaty blondzik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 18 lat
wiecie moze jak wrocic do ciemnego blondu z czekoladowego ciemnego brazu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 18 lat
i zeby wlosow nie zniszczyc przy okazji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 18 lat
podnoszę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 18 lat
i jeszcze raz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy od regionu
idź do fryzjera na tzw "ŚCIĄGANIE KOLORU" ja byłam kolor zszedł włosy nie są zniszczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×