Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xzz

piekna-dlaczego faceci z gory uwazaja ja za glupia?

Polecane posty

Jezawsze tu brzydale wylewaja swoje zale. Teraz sytuacja jest odwrotna. Jestem dziewczyna o nieprzecietnej urodzie. Faceci mnie potrafia sie przy mnie skupic, traktuja mnie jak kretynke lub uwazaja,ze jestem za ladna by byc wierna i oddana dziewczyna. Czuje sie z tym zle. Duzo osob zanim mnie pozna traktuje mnie z gory. Dlaczego tak jest ;( Czuje sie bardzo dyskomfortowo. Ciagle musze udowadniac,ze jednak cokolwiek w glowie mam. Ale no kurcze ilez razy mozna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrr. Ja tu sie zale a Ty mi z takim tekstem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to mi chodzi. ludzie sa zainteresowani tylko wygladem ladnych dziewczyn, nikt nie fatyguje sie dotrzec do wnetrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie jestescie okropni. No ale czego ja sie moglam spodziewac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupoty gadasz mam kumpele byłą modelke .Lalunia jak marzenie,ciuchy inteligentna Faceci przy niej sztywnieją[dosłownie tez)staraja sie byc bardziej inteligentni dowcipniejsi itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toooooooooooo
skad jestes moze mi sie uda dotrzec do wnetrza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamalaa
moze jakas zazdrosc,bo niby czemu piekna ma udowadniac,ze jest madra ? ale rozumiem Cie,bo mam podobnie,nie jestem cudem swiata,ale jestem ladna i sexowna kobieta,mam powodzenie,ja widze zawisc w oczach kobiet,a mezczyzni traktuja mnie jak kolezanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ta aleuzja o "fiucie". tak tak :/. Kazda ladna dziewczyna to łatwa dziwka ktora od razu rozklada nozki z mysla o Twoim owlosionym penisie. Jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzdura nie wiem jak wygladasz:O ale nie oszukuj sama siebie mam 2 piekne naprawde nie przecietne kolezanki i nikt o nich nie myśli ze sa bezwartościowe bo sa ładne.....tylko jak maja coś do powiedzenia, sa nie głupie, cos soba reprezentuja to nikt nie mysli ze ładna to i głupia widocznie coś moze jednak nie teges u ciebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toooooooooooo
Wlasnie glupoty --moga cie uwazac za taka ale ci tego nie okaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamalaa- zazdroszcze mniej urodziwym laskom,ze sa traktowane powazniej a ja prawie zawsze jak idotka. Faceci gapia sie, ale zaden na trzezwo nie wystaruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toooooooooooo
nie jest owlosiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jasne jestem glupia. Mam 20 lat. skonczylam jedno z najlepszych Low miescie, studiuje. Tak z moim intelektem jest cos nie tak. Ladne dziewczyny czesto sa traktowane mniej powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mialo byc w moim poscie powyzej low ale Lo. Literowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Widac obracasz sie w nieodpowiednim towrzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamalaa
bo facet o ladnej mysli w inny sposob-fizyczny,dziala jego wyobraznia,taka to by schrupal i tylko tyle,a z przecietna rozmawia i ja poznaje,a pozniej cos sie wlacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no skromnośc bije z twoich wypowiedzi :D znajdz sobie jakiegos brzydkiego grubasa moze bardziej cie doceni ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslicie,ze to z powodu mojego wieku? dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toooooooooooo
moze jak juz bedziesz miala dobra robote to sie skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co maly ksiaze musze byc skromna na sile? Wiem jakie mam slabosci ale rowniez jakie zalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamalaa
mnie nikt nie uwaza za glupia,wrecz przeciwnie,ale powaznie mnie nie traktuja,ciezko mi zawsze bylo znalezc chlopaka,a kolegow mialam duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyt slodka ? nie rozumiem. Nie ubieram sie na rozowo , jakies cekiny, tipsy i itd.jesli o to Ci chodzi. Staram sie wygladac elegancko. przedwczoraj spotkalam sie z paroma osobami ze studiow (taki wieczorek;) zapoznawczy bo dopiero je zaczynam). Byly 2.dziewczyny, przeciete ale niezwykle sympatyczne i 4.chlopakow. Jak chlopcy popili to zaczeli sie do mnie natretnie podwalać i głupio gadać. Nie lubie takich sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"...mnie nikt nie uwaza za glupia,wrecz przeciwnie,ale powaznie mnie nie traktuja,ciezko mi zawsze bylo znalezc chlopaka,a kolegow mialam duzo ..." mam to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×