Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xzz

piekna-dlaczego faceci z gory uwazaja ja za glupia?

Polecane posty

Gość toooooooooooo
gdzies od 2 tygodni ale czesto--a musisz rano gdzies wstac bo ja nie i dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
may ksiaze- idz sie leczyc. toooooooooo -> ja od miesiaca ale udzielam sie dopiero od tyg. ile masz lat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toooooooooooo
O co sie wkurwil ten maly ksiaze bo nie chce mi sie czytac To prawda ze czesto tu pisza laski i sie zala ze nie wygladaja jakby chcialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toooooooooooo
21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on ma od poczatku do mnie jakies sapy. maly ksiaze (mallyksiaze@gmail.com) xzz - to jak sprobujesz z tym brzydkim grubasem ? 00:47 xzz chce tu zachwoac anonimowosc. Nie chce nikomu ujawnaic mojego profilu na NK 00:48 xzz maly ksiaze-> mowisz o sobie ? mniej wiecej od tego sie zaczelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly ksiaze-> nie jestem lakarzem wiec nie wiem co Ci dolega. Idz do specjalisty czopku moze Ci pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly ksiaze- wogole Twoj nik mowi sam za siebie. jak dorosly czlowiek moze byc "małym ksieciem". Gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toooooooooooo
maly tez tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle mysle nad nim i nie wiem co o tym sadzic. ja tam bym sie nie wtracala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie. Ja do tooooo napisalam odnosnie tego,ze prosil bym tak doradzila chlopakowi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xzz - dobra bo juz ni emoge tak "suoneczkowac" i "kfiatushkowac" to co zobaczylem klikajac na Twoj nick - "malushek taki sympatyczny:)" milo. jak sie ma 15 lat, a nie jak chce sie byc traktowanym powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam to na jaja. R.... A maluszek bo jestem bardzo niska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Twoj wzrost nie powinien nikomu przeszkadzac(chyba ze koszykarzowi albo siatkarzowi). ale wchodzac na topik i klikajac na Twoj nick, mozna sobie dopowiedziec wiele. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze rzeczywiscie:) Jednakze ludzie oceniajacy mnie po pozorach nie sa chyba warci uwagi. Zostawie wiec jednak to co mam o sobie . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoj wybor. nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni ;) ile maja wzrostu maluszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje :) haha. trzymam diete. Cwicze. Nie da rady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co nie da rady? bardziej mi chodzilo o to ze jesli Ty masz 160cm, a partner np:190 to w lozku(w poziomie) i tak wszystko sie wyrowna ;) kapiszi czy ma byc bisik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhiihihi
Smieszne, ale troche prawdy w tym jest. Jestem mloda lekarka, podobno bardzo ladna kobieta. Mam 31 lat, wygladam mlodziej. Pacjenci nie traktuja mnie niestety zbyt powaznie, szczegolnie mezczyzni na poziomie. Glupie dowcip typu : a siostra taka delikatna, nie powinna cos tam. Jak na wizycie wyszlo ze jestem lekarzem, to pacjent sie nie odezwal do mnie do wypisu :) Jeden przeprosil. Wiele osob ma mnie niestety za studentke lub stazystke i traktuje z przymrozeniem oka. Przykre to, bo boli mnie, ze nie wzbudzam szacunku i nie traktuja mnie i mojej wiedzy powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wkurzaja te zarciki mezczyzn podywajacych. To po pewnym czasie staje sie irytujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×