Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xzz

piekna-dlaczego faceci z gory uwazaja ja za glupia?

Polecane posty

Gość hhiihihi
Zgadza sie. Jesli czlowiek jest na poziomie, to zupelnie inna bajka. Niestety u mnie pacjentow na poziomie na pustki - pracuje na kardio, wiec mam samych zawalowcow :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojoj R... kapiszi ale rumiencem sie oblalam :P w lozku jednak takie roznice wzrostu w lozku wydaje mi sie,ze sa problemem. nie wiem nigdy az tak wysokiego partnera nie mialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie komentuje ostatniego postu. np. Shakira ma ok.150cm i z racji swojego wzrostu jest brzydka? gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xzz - mysle ze panowie zaczna Cie powaznie traktowac, jak bedziesz na jakims kierowniczym stanowisku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj to dopiero za 5 latek. Ale tu pani lekarka sie wypowiadala i ten sam problem ma a jest przeciez lekarzem co zasluguje na szacunek:) Lekarze to madrzy ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piakniejsza od ciebie aNatalia
mowisz ze nie komentujesz a skomentowalas Shakira nie jest brzydka ale tez nie jest piekna. Ty mozesz nawet byc piekna to mozliwe i nawet ci wierze, ale wiesz co, zawsze znajdzie sie piekniejsza. Bylam kiedys taka zadufana w sobie, w wieku 20 lat uwazalam, ze jestem 7 cudem i nie mam przyjaciol ani faceta bo jestem zbyt piekna!!Ale ktos bardzo madry mnie uswiadomil. Jestes zbyt piekna dla przecietnych to znajdz grono ludzi rownie pieknych. Czemu obracasz sie miedzy szarakami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhaha a skad wiesz,ze obracam sie miedzy sarakami? dorabiasz sobie swoja teorie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nadzieje ze pani doktor to z powolania. jak sobie przypomne jaki ze mnie mogl byc socjolog ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piakniejsza od ciebie aNatalia
wnioskuje to z tego co napisalas o traktowaniu ciebie przez znajomych i kolezanki. Mowie to z doswiadczenia piekna kobieta bedzie pasowac tylko do faceta z duza kasa wtedy sie wyrowna. Przecietniacy beda Cie traktowac zawsze zle bo bedzie przemawiala przz nich zazdrosc i zawisc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce byc z kims dla pieniedzy lecz z milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piakniejsza od ciebie aNatalia
hehe ale jedno nie wyklucza drugiego, myslisz ze prawdziwie mozna kochac tylko zebraka. Nie ogladalas Pretty Women chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie narzekaj, zawsze moglas byc brzydka I glupia (no albo czuc sie tak traktowana tylko :p ) wtedy mialabys powod marudzic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczowa slicznotko - o czym Ty do diabla piszesz? stawiasz dwa ekstremalne przypadki. zebrak i bogacz. nie ma juz klasy sredniej? ludzi ze srednimi samochodami, z wlasnym m w bloku, jezdzacych na dobre wakacje raz w roku. na swiecie same carringtony i bundy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale po co jej sredniaczek
skoro warta jest kogos z wyzszej polki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale po co jej sredniaczek
ale to nie bylo do ciebie xzz zlotko :) O facetach z wyzszej polki, to ty se mozesz pomarzyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ty przypadkiem nie jestes ta sama osoba co ta natalia? jakie to zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie daje. Z cyca mi leci mleczko bo w ciazy nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jej wartosc przeliczamy na jego pieniadze. tylko co jak ona juz nie bedzie taka piekna? natury sie nie da oszukac. co jesli ulegnie wypadkowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie. Pieniadze to nie wszystko. tylko milosc utrzyma na dluzej dwoje ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piakniejsza od ciebie aNatalia
piekne kobiety najczessciej maja nature narcystyczna, zrobia wszystko zeby moc pielegnowac swoja uroda i oczywiscie kochaja luksus ponad wszystko. Ale jezeli ty jestes piekna i skromna to mieszkanie w bloku, zakupy 4 razy w roku sezonowe, i oszczedzanie na jedna pomadke od Chanel'a ci wystarczy. Piekne powinny miec najlepsze rzeczy w zyciu ,ot moje nieskromne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozg mi sie wylacza. Zasypiam. Dobranoc :********* milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×