Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaa21

jak sprawic aby facet szalał za mna?

Polecane posty

Gość Lukrecja...
popatrz mu przeciągle w oczka - tak, ale to gdy się nie znacie ... Ja tak zrobiłam ... facet szukał mnie przez pół roku ... :D i pamiętał dokładnie jak byłam wtedy ubrana, z kim byłam itd. Tak mu się wryłam w pamięć ... Nie wiedział jak miałam na imię więc mnie w myślach nazywał: "dziewczyną ze sprenżynkami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja...
* sprężynkami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia.13
no ok a co zrobić jeśli uczucie wygasło z jego strony ? a Ty chcesz nadal z nim być bo Ci zależy bardzo,jak odrodzić to uczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja...
To trudniejsze ... nigdy do tego nie podchodziłam, bo uważam że nie warto... Kiedy mnie facet powiedział, że to koniec ... ja tylko rzuciłam od niechcenia: ok ... Hmm ... tak to go ruszyło, że szybko odwołał ....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjkhgfdsfghjk
Pokaz mu cipuche i obiecaj że jak będzie grzeczny to dasz mu zaorać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubaska1111111111111
Ja ważę 87 kg i faceci mnie uwielbiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia.13
ale zabawne :P sex można uprawiać nawet jak się nie kocha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubaska1111111111111
seks uprawiam tylko ze swoim facetem.chodzilo mii o to,aby byc sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkowska __23
jak?? Dbac o siebie, spełniac się w życiu, mieć własne pasję, zainteresowania, być uczciwą i szczerą, odstawić na bok żałosne babskie gierki, pokochac siebie i swoje wady, eksponować zalety, być uśmiechniętą , być serdeczną i optymistycznyą rozmawiać z męzczyzną ( prowadzić dialog, nie monoloog) śmiać się z jego żartów, podziwiać jego umiejętności. Ja traktuje swojego partnera jak najlepszego przyjaciela i tworzymy naprawedę fantastyczny związek a on szaleje za mna już przeszlo 5 lat, za 2 m-ce bierzemy ślub, powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jastaa
ej nie moge tego czytac : ( byc soba too jest naj wazniejsze i juzz.pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko musisz byc kobieta
wiec szybko uciekaj z kafeterii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcisle skorzane spodnie i
bedzie twoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w goreeeeee
w gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkowskaaaa
Nie naciskaj na spotkania, daj się zdobyć, badź przyjacielska, miła, uśmiechnięta, otwarta, słuchaj co ma do powiedzenia, badz czarująca, delikatna, kobieca, prezentuj swoje walory, odsłoń nadgarstki, kark, baw sie włosami, mimowolnie go dotykaj, uzywaj zmysłowych perfum, poproś go o pomoc w typowo męskiej dziedzinie, powiedz mu kilka rzuconych niedbale komplementów. Działa, mój mąz niezmiennie jest we mnie do szaleństwa zakochany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie sprawi to ta książka, bo to co jest tam zawarte nauczyło i pokazało mi życie jak i doświadczenie kilkuletnie pracując z mężczyznami.... ogólnie książka jest ok tylko nie znalazłam odp na pytanie jeżeli robisz dokładnie jak wskazuje książka a Ty nadal ponosisz porażkę.... i jesteś pewna siebie i rzeczywiście jest dokładnie tak jak pisze że masz być najlepsza i nią jesteś a mimo wszystko Ty nadal masz problem zza trzymaniem partnera...????? proszę o odp Autorkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grubaska11111111111 jesteś najlepsza i kocha Ciebie za to co napisałaś.... No kurczaki cenię sobie takich właśnie ludzi :) Moje uszanowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę o odp Autorkę usmiech.gif autorka cierpliwie czeka 6 lat az taki glup odkopie watek i zada jej pytanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×