Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti-nka

Pomysł na własną działalność

Polecane posty

ejbisi, pisałaś że masz dobry kontakt na hurtownie z chin, bardzo proszę jeśli możesz odezwij sie do mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralik to ja - wprawdzie w sprawie hurtowni z koralikami Ci nie doradzę, ale może choć podsunę Ci pomysł na promocję :) Chyba najlepszym rozwiązaniem jest promocją na necie. Jak sama wiesz coraz więcej osób korzysta z tej formy nie tylko zakupów ale i pozyskiwania info. Dlatego proponuję wybrać jeden z wielu katalogów firm. Np. fajną ofertę ma Firmy.net - taka wirtualna baza danych, o ogromnym zasięgu. Możesz skorzystać z jednego z 4 pakietów jakie mają (np. rozpocząć od darmowej wizytówki) i zobaczyć jak taka promocja będzie działała. Wiele osób wyszukuje w ten sposób informacje. Poza tym współpracują z innymi portalami, także będziesz mieć możliewość szerzej zaistnieć w sieci. Trzymam kciuki za rozwój biznesu i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskółcze ziele
usługi kosmetyczne - na to jest zapotrzebowanie, nawet w małych miejscowościach, a moze w sąsiednim wiekszym mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskółcze ziele
kwiaciarnia oczywiście jeśli masz zdolności manualne, dodatkowo można wprowadzić dekorowanie sal i samochodów na wesela, jesli skłaniasz sie w stronę tych koralików to sklep internetowy moze być czymś dodatkowym a w kwiaciarni można wystawić koraliki i akcesoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralik to ja
dzieki za porade. ale ja mieszkam zagranica i tu musze sie starac :) ale dobra mysl, moze tutaj tezsa takie firmy. jednak wciaz ponawiam prosbe o te hurtownie w Chinach! dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoprostuAnia
Poznaj całą prawdę o Oriflame! Bez żadnych inwestycji stwórz wyjątkowy biznes, który uczyni cię niezależną! Dołącz do grupy nowoczesnych konsultantek Oriflame, które pracują głównie przez Internet. Skorzystaj z rewolucyjnej metody OriNet, która sprawi, że Twoje zyski będą rosły dużo szybciej niż innych konsultantek. Pobierz bezpłatne Vademecum, z którego dowiesz się wszystkiego o Oriflame! www.aniazori.mojeori.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejbisi jeżeli będziesz jeszcze na tym portalu przeglądała ten wątek bardzo proszę o kontakt ze mną. mam kilka pytań w związku z działalnością którą prowadziłaś. moj email "oneisdown@o2.pl" pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enja 200
Czy ktoś ma ten adres do tej hurtowni w chinach? A może maja stronkę internetową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ejbisi
a może szanowna Pani ejbisi trochę wszystkich nabrała i teraz pisze, że studiuje 2 filologie, więc każdy myśli, że ma te strony bo pewnie zna angielski, a to może tylko takie tam żarty a domenę chce tylko sprzedać bo koraliki nie idą bo kupiła w Polsce a z Chin to i tak nie wiedziałaby jak z tamtąd załatwić bo to by trza pewnie hurtownie od razu bo nie wiadomo czy sprzedadzą ze 100kg czy choćby ze 300kg bo tyle dla chińców to nic - z Chin to trza pewnie dużo więc i kasy też - oni lubią obrót a nie zamówienie za małą kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaton98
Rozejrzyj się czy w okolicy jest dom weselny. Jeśli jest to czy zaspokaja potrzeby rynku. Otwierając taki biznes można liczyć na otrzymanie dotacji. Przejrzyj projekty http://www.kbprojekt.pl/projekty_domow_weselnych.php , przemyśl lokalizację i do dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galawars
Ma ktoś może namiary na hurtownie z Chin na koraliki szklane itp. Wszystko co jest potrzebne do zrobienia kolczyków. Proszę o kontakt. Za powyższe wielkie DZIĘKI. kopis@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzę, że ktoś przede mną słusznie zauważył, że świetnie można się wypromować w necie, jak chcesz prowadzić własną działalność możesz zacząć od tego, żeby założyć stronę ze swoimi pracami, potem możesz zacząć myśleć o formach promocji, wiesz facebook, blog, nawet artykuły umieszczane na portalach kobiecych dobrze się sprawdzają. Tylko warto pamiętać, że jak się nie wie, jak taka kampania ma wyglądać to lepiej zgłosić się do profesjonalisty, jak firma Advanced Art. Często trafiam na jakiś stronki czy profile na fejsie, które mają w sobie potencjał, fajna tematyka można byłoby się wykazać, a są prowadzone nudno, bez polotu, co same przyznacie nieco odpycha od danej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dom weselny fajna sprawa, ale trzeba mieć konkretny nakład :) a wyż demograficzny już się pożenił parę lat temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajomy zalozyl telemarketing, sprzedaja rzeczy z domow wysylkowych i internetu. I jakos sie kreci od 5 lat... jestem w szoku, ze to funkcjonuje ze ktos to w ogole kupuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILOS
pomysł na biznes - zaspokajanie potrzeb ludzi. potrzeba: głód zaspokojenie: gastronomia, rolnictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajajka
równie dobrze można zacząć handel w sieci. na allegro jest mnóstwo chińszczyzny, jak ktoś ma możliwość to sprowadzić sobie towar z wólki kosowskiej i nim handlować. konkurencyjność cenowa najważniejsza, w sumie nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sposobów na promocje sklepu internetowego jest wiele. Na pewno warto wziąć pod uwage evergreeny, czyli pozycjonowanie, kampanie AdWords, społecznościówki, mailingi do użytkowników serwisów tematycznych, działania PR. Ważne są też niestandardy, czyli wszelkie eventy, współpraca na zasadzie takiej, jaką koordynuje od strony technicznej Partneo.pl - pozyskujesz partnerów, którzy w Twoim imieniu pozyskują dodatkowych klientów twojej firmy, za co się później rozliczacie (Partneo dostarcza statystyki, więc wiesz co i z kim później rozliczyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tutaj znany amwayowiec
amway pierze mózgi a sapienti sat jest tego dobrym przykładem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama muminka1
cześć, słuchajcie mam fajny pomysł na własną działalność gospodarczą, obecnie siedzę w UK i tu jest o wiele łatwiej o tani towar niż w PL, tylko, że chciałabym w PL mieć tę działalność. Słyszałyście może o wirtualnym biurze? Taki bajer, gdzie odbierają pocztę, telefony, nawet wynajmują sale konferencyjne, jak trzeba, czyli wszystko, czego trzeba by spać spokojnie i się nie przejmować korespondencją, skanami, umowami itd ;) jest taka stronka, znalazłam w sieci, ale nie wiem, czy dobrzy są, może coś pomożecie? http://wirtualnebiurawarszawa.pl dzięki z góry! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak byś robiła zdjęcia ciuchów i skąd byś je brała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w takim malym miasteczku jest trudno z wlasna dzialalnoscia. Moze jakis salonik urody? Ja prowadze salon kosmetyczny, ale mieszkam w wiekszym miescie. Jest dosc ciezko, z ksiegowoscia pomagaja mi ludzie z http://biurocru.pl/ i poki co jakos to idzie, ale potrzeba duzo czasu i cierpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie wiesz jaki biznes otworzyć, to powinnaś zastanowić się nad dwoma sprawami. Po pierwsze wypisz sobie, co potrafisz, jakie masz umiejętności oraz wykształcenie. Po drugie zrób rozeznanie rynku. Popytaj czego w okolicy brakuje, może jakichś sklepów lub zakładów? Jeśli dalej nie znasz odpowiedzi, a umiejętności żadnych specjalnych nie posiadasz, to może zacznij właśnie od ich zdobycia. Polecam wykonanie kilku kursów ze strony http://www.kursykomputerowewarszawa.pl/, dzięki którym podniesiesz swoje kwalifikacje zawodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferuję możliwość dorobienia, ale potem można zacząć zarabiać niezłe pieniądze. Wystarczy poświęcić trochę czasu. Po szczegółowe informację proszę o kontakt miro212@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelenka
Hej! Jestem studentką i szukam drobnych zleceń żeby jakoś dorobić i nie głodować :P Napewno macie własne firmy, sklepy, zajmujecie się czymś gdzie potrzeba zadbać o Wasz wizerunek w internecie (logo, przejrzysty szablon strony czy aukcji, retusz zdjęć do internetu) czy też "offline" (wizytówki, papier firmowy itp). Nie skreślajcie mnie od razu że spamuję, ale jakoś muszę szukać potencjalnych klientów :( Jeśli znacie kogoś kto właśnie potrzebuje jakiegoś projektu to chętnie się tym zajmę :) Wykonam dla Ciebie: - loga, logotypy, - projekty wizytówek, plakatów, bannerów, kalendarzy, ulotek, t-shirtów, wlepek, - projekt strony www, bloga, szablon na aukcje, style na fora, - animacje we flashu, gify, - grafiki na facebooka / youtube'a, avatary, sygnatury, headery, - przerobię zdjęcia, wyretuszuję, usunę tło (na aukcje), dodam profesjonalnego look'u, zamienię na wektory (do druku), - i dużo dużo więcej, zapytaj. Kontakt na meffjuonet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maszkaronka
Powiem tak – pomysłów jest sporo. Np. Mój brat założył mobilna myjnie parowa. We franczyznie wziął sprzet i chemię Premo, trochę zakręcił sieza klientami – reklama i te sprawy. Teraz utrzymuje się tylk oz tego. A nie ma 30tki. Wieć można. Kwestia chęci i pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem warto postawić na jakąś specjalizację. Moja firma - http://www.dif.com.pl/ - robi wyroby gumowe dla przemysłu. Mamy sporo zamówień, bo nie ma dużej konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z doświadczenia powiem,ze jeśli ktos się pakuje w gastronomie – to niech nie zaluje kasy na dobre meble, urzadzenia i caly sprzet – potem to daje plusy, wiadomo,ze koszta nie sa male, ale lepiej inwestowac w rozwiniecie firmy, niż szybciej ja zamknąć. Ja z kolega,przy otwieraniu pizzeri – postawilam na jakość i dobre wyposażenie knajpki , akurat kupowaliśmy prawie wszystko tu http://frigosystem.com.pl/ - mieli fajne ceny i duze możliwości co do wyboru. Naprawde nie warto żałować kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to musi byc cos co sie samemu lubi no na spokojnie :) www.youtube.com/watch?v=fM3i2-hdbiQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debra_fit
Cześć. Ja zaczęłam od interesu w internecie, natomiast teraz mam już mały sklepik a dochody rosną. Sprzedaję ubrania z popularnych sieciówek z ue (nowe), zleciłam firmie kompservis.pl wykonanie strony gdzie zamieszczam zdjęcia nowych ubrań i moi stali klienci nie muszą ruszać się z domu żeby zobaczyć co mam na stanie. Taki model na moim przykładzie też jest możliwy do zrealizowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×