Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti-nka

Pomysł na własną działalność

Polecane posty

Gość gość
Współpraca - dla studentów, doradców, agentów ubezpieczeniowych, biur nieruchomości itp. - wymagane posiadanie danych klientów oraz obsługa bezpośrednia klientów (np. placówki). więcej informacji: cfm@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawym pomysłem na własną działalność może być tworzenie stron internetowych i aplikacji internetowych dla firm. Teraz jest coraz większy popyt na takie usługi i znalezienie klientów nie powinno być bardzo trudne. W założeniu działalności gospodarczej może pomóc firma oferująca wsparcie dla biznesu, np. akademicki inkubator przedsiębiorczości albo http://ideaprestige.eu/pl/ - zaletą jest to, że przez pewien czas na początku płaci się preferencyjny ZUS. Jak biznes się rozkręci to można sobie ogarnąć własne biuro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej a outlet dziecięcy ? myślała któraś z was o tym ? tylko markowa odzież i do tego jeszcze z ulubionymi bohaterami bajek jak wam się wydaje kręciłoby się ? konkurencja duża bo teraz wszędzie pełno ciucholów i sklepów z odzieżą dziecięcą również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.syntrade.webnode.com Spróbuj najpierw z promocją gotowego sklepu internetowego, do którego nie potrzebujesz włożyć ani złotówki, a możesz poczuć się jak współudziałowiec, dzięki super programowi partnerskiemu. Firma dzieli się z Tobą swoją marżą z obrotu jaki stworzysz wraz z grupą swoją. Jest tu wiele kanałów zarobku, szczegóły wyjaśnię Tobie. A co najważniejsze, nic nie tracisz, a możesz się sprawdzić, czy podołasz temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli mogę dodać coś jeszcze w kwestii pomysłu, to może przemysł kosmetyczny? Jeśli sklep, to może asortyment w tym zakresie, albo salon kosmetyczny? Dobra hurtownia kosmetyczna to nie problem, chociażby tutaj - http://www.kontact.pl (moja siostra u nich zamawia, bez problemu) mają i sprzęt i kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ostatnio natrafiłam na nową stronę z licytacjami nowych sprzętów elektronicznych ale,że na ogól nie wierze w tego typu stronki, poszperałam trochę w internecie, trafiłam na sporo informacji, niektóre były sprzeczne ale zaryzykowałam,postanowiłam poświecić noc na licytacje, zaczęłam od Telewizora Samsung, ale ktoś był widocznie lepszy przelicytował mnie, stwierdziłam, ze jestem zbyt zawzięta aby odpuścić ,Spróbowałam o bezprzewodowe słuchawki Creative WP 450 Bluetooth (Cena w sklepie : 479.00) aby sprawdzić wiarygodność strony, kupiłam kredyty (którymi się licytuję ) aukcja dobiła do 29.80zl i udało się , nikt nie podbił mojej aukcji. Następnego dnia skontaktowałam się z adminem strony w sprawie wysyłki która już dotarła:).Polecam wziąć udział w licytacjach , warto czasami wydać te 50 czy nawet 200zl aby wygrać np laptopa czy telewizor Powodzenia i trzymam kciuki,żeby wam też się udało http://tanieaukcje.com/p/f8ac9f69944411e491220025907bb422

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freelove
Why did you come to ? does generic klonopin work A person familiar with the matter told Reuters that private equity group Cerberus Capital Management LP was considering an offer for BlackBerry, which put itself on the block in August after bleeding market share to other smartphone makers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tworzenie stron internetowych to ciężki kawałek chlepa. Jest też spora konkurencja. Znajomy prowadzi agencję interaktywną Hotchili - http://www.hotchili.pl/kontakt.html . Z tego co wiem to trzeba sie wykazywać bardzo dobrą wiedzą techniczną i ciekawymi rozwiązaniami oraz pomysłami. Obecnie Klienci oczekują czegoś niestandardowego, by móc się wyróżnić w branży, na rynku, przed klientami i przede wszystkim od konkurencji. Ale nie mówię, że nie można ugryźć w tej branży swojego kawałka chleba, trzeba być jednak świadomym, że większość część tego tortu zabierają znane i rozpoznawalne firmy, które na tą reputację pracowały długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nothinka
Czy ktoś z Was zastanawiał się może kiedyś nad założeniem spólki? Oferuje to bardzo wiele profitów. Zakładanie można ułatwić korzystając z pomocy firm, które przeprowadzą nas przez ten proces. Na przykład •Proste procedury prowadzenia; •Możliwość połączenia zasobów kilku osób i ich pomysłów; •Duża swoboda kształtowania postanowień umowy spółki; •Zaangażowan ie wszystkich wspólników; •Proste, zryczałtowane podatki; •Możliwe wszystkie formy opodatkowania w zależności od działalności; •Możliwość prowadzenia książki przychodów i rozchodów jako wspólnik spółki; •Dobra forma dla działalności małych rozmiarów np. w przypadku, gdy dla wszystkich wspólników jest to działalność dodatkowa. •Idealny rodzaj działalności gospodarczej w przypadku interesu rodzinnego, gdy poszczególni członkowie darzą się zaufaniem i wnoszą coś, czego nie posiadają inne jednostki w rodzinie (np. majątek czy umiejętności) ; •Nieskompliko wany sposób likwidacji; http://kancelaria-effekti.pl/zakladanie_spolek.php Oferują równiez możliwość zakupu gotowej spółki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spółka jest dobra, jak się ma dobrego partnera biznesowego. Ale problem jest taki, że studenci nawet nie mają podstawowej wiedzy ekonomicznej, prawniczej i biznesowej, stąd kiepsko prowadzą firmy. Ja jestem na trzecim roku http://www.wsu.pl/kierunki-studiow/finanse-przedsiebiorstw i moją wiedzę bezpośrednio wykorzystuję prowadząc firmę. Dlatego warto się uczyć na takich kierunkach, a nie na psychologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara Ostaszewska
Jeżeli chodzi o własną działalność, najważniejszy jest dobry pomysł. Jakiś czas temu otworzyłam e-sklep i choć początki nie były łatwe, obecnie nie narzekam na dochody. Od dłuższego czasu współpracuję z firmą http://www.integratedsolutions.pl/pl/kontakt/ która zajęła się dla mnie takimi kwestiami jak hosting oraz backup w chmurze. Zdecydowałam się na to, ze względu na niższe koszty i zabezpieczenie przed utratą danych, co byłoby tragiczne w skutkach. Przy odrobinie kreatywności można we własnej firmie wprowadzić ciekawe, a zarazem pozwalające na zaoszczędzenie rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdziele, ludzie! Czy wy naprawdę myślicie, że nie widać, że tylko reklamujecie te zakichane stronki, które podajecie w linku? Wypierd*alać z tym- zje*balyscie cały wątek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że skądś ludzie muszą brać sprawdzone informacje stąd rózne propzycje -.-'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysł to podstawa. ale też nie oszukujmy się dobra organizacja pracy jest kluczem do sukcesu. Jak się potrafi dobrze zarządzać swoją pracą, no to ma sie wtedy czas na wszystko. Ja wszystko planuję sobie w klanedarzu, priorytety wypisuję na karteczkach samoprzylepnych ( materiały biurowe kupuję w http://www.biuroklub.pl/). I jakoś daję radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej to zaoferować kilka usług w jednym miejscu. Na przykład: komis, wulkanizacja i myjnia. Ewentualnie do tego można zaoferować pośrednictwo kredytowe. Ktoś tu już wspomniał że Idea Expert szuka partnerów do współpracy. Taka współpraca na pewno nie zaszkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agustin
Could you ask him to call me? flagyl 500 mg tablets The high point of Massa’s Ferrari career undoubtedly came in 2008 when he pushed Lewis Hamilton all the way in the championship, and even appeared to have won the title for 20 seconds after winning the final race in Brazil, only for the Briton to pass Toyota’s Timo Glock on the penultimate corner of the final lap to snatch the fifth place he needed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie zawsze będzie popyt na fryzjera/kosmetyczkę itp. Kobiety zawsze chodzą do fryzjera a jak czegoś w okolicy nie to jeżdżą gdzieś daleko. A tak jak się przebijesz salonem dobrej jakości z dobrymi cenami to masz szansę :) i pomyśl o jakiś dodatkowych udogodnieniach typu rezerwacje na godziny online? to fajny pomysł i nie kosztuje dużo, a możesz fajnie zebrać klientów. Np system booking please jest takim systemem rezerwacyjnym który mógłby ci się przydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiram
I've just started at ace check cash express "Monsters University" was distributed by the Walt DisneyCo. Warner Brothers, a unit of Time Warner,distributed "Man of Steel." Viacom's Paramount Picturesunit distributed "World War Z." Sony's film studiodistributed "This is the End." "Now You See Me" was distributedby Lions Gate Entertainment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja otworzykam jokera, tzn salon z grami typu jednoreki bandyta. Maszyny wypozyczasz, lokum uzyskalam od miasta oczywiscie do remontu. Niskim kosztem. Praca nie wymaga duzego wkladu wlasnego, praca polega w sumie na siedzeniu... A miesieczny utarg to ok 3tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chadwick
I wanted to live abroad belly pending nasal spray fluticasone stocky The FTSEurofirst 300 was up 0.5 percent at 1,235.85by 0737 GMT, its highest level since late May and within sightof its 2013 peak of 1,258.09. The euro zone's blue-chip EuroSTOXX 50 was also up 0.5 percent, at 2,841.41.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko jedyna, tylko wydawaj, rób biznes , kupuj , a będziesz szczęśliwy i bogaty. A kichaj na to, jak masz mieć biznes to miej swój, własny nie narzucony. Ja buduję swój od zera [no prawie] i praktycznie to biznes na lata i co ciekawe z każdym miesiącem będę zarabiał coraz więcej. Fakt że przy oparciu o konkretną firmę, ale jestem nie zależny i pracuję kiedy chcę. Chcesz tak ? to dzwoń - 609583837 Pozdrawiam Janusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hipolito
We went to university together abilify cost in canada We want to educate our elected officials. This is a federal issue so we would like to educate our the senators and representatives about the power of unregulated spectrum and one of the best ways to do that is to get their constituents hyped up about it and the best constituents to get hyped up about it are people who are in the technology industry and theyâÂÂre all at South by Southwest. ThatâÂÂs why we did what we did.à But youâÂÂre probably not going to get them to go all the way and not auction off any of the spectrum. But if we can get them to make a meaningful piece of the spectrum available for super wifi and other forms of unregulated wireless communication that would be a good thing so thatâÂÂs what weâÂÂre hoping for.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harland
What's the current interest rate for personal loans? Cozaar Online At a press conference today, military spokesman Ahmed Ali said the confrontation began when an armed group attacked the soldiers guarding the Republican Guard building. They used Molotov cocktails and fired live ammunition, Ali said. He also showed a video clip of a protester firing a gun at a line of soldiers. He also rejected claims that children were killed, saying the pictures circulating online are from the war raging in Syria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak zakładacie sklep to podpinacie go tez do allegro? przcież takie platformy teraz największą sprzedaż generują i najłatwiej się przebić. Ale z drugiej strony przecież tyle roboty z allegro.,.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze produkcja kontraktowa? Firma www.scananida.com.pl robi kosmetyki na zamowienie wiec mozna isc w tym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
produkcja kontraktowa to wedlug mnie super pomysl. Firma anida www.scananida.com.pl znajmuje sie produkcja kosmetykow do pielegnacji ciala. Mysle ze warto to rozwazyc chociaz nie wiem jakie sa ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozważa sie to co się dobrze poznało, - czyli produkt, najlepiej z tych -;super' Biznes to ludzie , czyli warto mieć konkretnego patrona i partnera, a najlepiej to żeby był w biznesie tym - rekinem , nie płotką i z takimi możliwościami idziemy do biznesu. Ostatnio pojawił się biznes dla dorosłych, nazywam go -;wesołym biznesem' Tu kasa bankowa. I od razu aby ostudzić, wchodzisz z kasą i kasę masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×