Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość omggggg

leginsy- nosic czy nie?

Polecane posty

Gość hahahaaaaaaaaaaa
ej pipo daj już spokój z usprawiedliwianiem siebie... leginsy to to samo na moje co rajstopy więc jesteś zwyklym gołodupcem z dupa na wierzchu czyli dziwką nie rozumiem jak ktoś może uważać że leginsy to "takie spodnie z innego materiału" hehe ale się uśmiałam muahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omgggg
pipo hahahahahahaha!! wedlug ciebie osoba noszaca legginsy jest dziwka?? hahahahahahha!!!!!!!!!!!!!! dobre, ale sie usmialam!! :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omgggg
inteligencja prosto z gimnazjum!! żal :O wracaj do szkoly lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaaaaaaaaaaa
schowaj sie pipo :D bo do pięt mi dorastasz intelektem, nie będę się chwaliła swoim wykształceniem ktoś kto chodzi w samych rajtuzach na tyłku nie może mieć szacunku :D nie śmiej sie bo skoro sie pytasz to sama wiesz ze coś chyba nie tego z twoim poczuciem mody a leginsy to nie portki wbij to sobie do łba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hahahahaaaa
leginsy to leginsy, ale to napewno nie rajstopy, ktos tu chyba pojecia pomylil??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaki coś
wy głupie dupy leginsy może nosić tylko dzi**a?! to na ulicach 3/4 kobiet to dziwki!!! a reszta to pół-dziwki, chyba lepiej ność leginsy niż spódniczki w których dosłownie dupe widac... aha i jeszcze "zakonnice" bo noszą suknie z targu które są do kostek. więc co lepsze: a) mini i pół nagiego tyłka b) leginsy czy c) "zakonnica" ???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak oczywiscie wszystkie madre
http://allegro.pl/item438926980_getry_legginsy_leginsy_3_4_m_bawelna_lycra_hit.html sa takie legginsy w ktorych tylka nie widac http://allegro.pl/item437679322_legginsy_veneziana_micro_rete_20_den_227_2_odss.html i takie w ktorych tylek widac PROSTE nie sądze zeby autorka wychodziła w tych drugich jesli chodzi o podobne do pierwszych to jak najbardziej ok a poziom dyskusji to po prostu żenada naskakujecie na siebie, wychwalacie jakby co druga była mądrzejsza, jedna się szczyci wyksztalceniem, ktorego pewnie nie ma bo inaczej by zachowała jakąkolwiek kulturę wypowiedzi. No żal mi co niektorych niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co nie zmienia faktu że chodze
nie nawet w tych pierwszych w połączeniu z bluzką, futerkiem i kozakami jest ŻAŁOSNE. ale niech autorka sobie wmawia że wszyscy się za nią oglądają z zazdrości. ps. ja w takich gatkach ćwiczyłam parę lat temu na wfie w liceum. jak któraś dama w stylu autorki chce to mogę odsprzedać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nangini
sama w zeszłym roku chodziłam w leginsach, kozakach ale do tego w długiej bluzce zakrywającej pupę, lub w sweterku również takiej długości. Wyglądało dobrze i ani razu nie słyszałam na ulicy nieprzychylnych komentarzy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak ale bluzka musi byc
dluga zakrywajaca tylek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz sa modne czy juz nie
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masechusstes
A tu laska założyła legginsy pod długą spódnice, co o tym myślicie? www.3cityfashion.blox.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie zastanawiam*
sa znow modne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocho
Słuchaj OMG. Myśle że faceci się oglądają bo niektóre tyłki wyglądają dość korzystnie w leginsach ale powiem osobiście, że gdy widze tak paradujące dziewczyny to czuje niesmak... nie z zazdrości tylko po prostu tak jakby były... w samych rastopach, tak nago, rażąco... No i mogą oglądać się dlatego że po prostu uznają cię za łatwą tak jak ktoś tam wyżej napisał. Sama mam leginsy i to z lateksu, ale nie wyobrażam sobie wychodzić w samych leginsach z tyłkiem na wierzchu mimo że mój tyłek dobrze wygląda w nich. A co do komentarzy dziewczyn... pewnie czują to samo, tą nagość u Ciebie , łatwość i drażni je to. Ja np jak coś takiego widze zatrzymuje to dla siebie to w końcu ona sie tak ubiera i nic mi do tego. Ale widzisz są takie które aż by chętnie Cie pobiły... Licz się z konsekwencjami kuszenia. Troche tajemniczości nie zaszkodzi. Pozdrawiam :* cium :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzyra
zazdrosnice ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat z 2008, a mamy 2010 i legginsy nadal modne :) tu gdzie mieszkam wszystkie laski nosza je do bluzek odslaniajacych pol tylka :) nawet te grubsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camillea.
U mnie też noszą .a swoją drogą jak do megaobcisłych leginnsów nałożyć obcislą przylegającą koszulkę -nawet zakrywającą tyłek to i tak pośladki widać ....i rowek się odznacza .Laska wygląda na ubraną a widać to i owo ..xd. A panny co pół tyłka widać to widuję co dzień .Lycra dalej modna choć może u gimnazjalistek teraz choć nie tylko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można generalizować, że im więcej kg tym więcej legginsów w szafie. To bardzo nie w porządku. Jeśli ktoś czuje się w tym dobrze, lubi siebie i nie ma kompleksów-możemy tylko pozazdrościć tym osobom podejścia do swojej osoby :) Ja uwielbiam nosić legginsy!!!, ale oczywiście do tunik... Zgadzam się z Wami, że legginsy z krótkimi bluzkami l wyglądają naprawdę słabo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że moda na legginsy nie minęła. stały się one czymś w rodzaju 'must-have'. Zawsze można je założyć pod tunikę, sukienkę, albo spódniczkę. Fajnie wyglądają te takie trochę dłuższe, które zakłada się jeszcze na piętę. Ja mam swojego faworyta wśród legginsów - markę Knittex. Mam ich czarne legginsy - 100 den. Są świetnie wykonane i nie mechacą się po praniu, także polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie na te lackowe
moda juz przemija - teraz wszystkie sklepy promują skórzane i troche bardziej w strone rurek ale i legginsy tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katakata1
ja zaczelam nosic legginsy juz dawno temu i jakos nie umiem dzis zalozyc jeansow... jakios tak dziwnie sztywne mis ie wydaja;) akurat spracuje na codzien w biurze i wygoda przez 8 godzin w pracy to podstawa. nosze legginsy do koszyl, tunik, swetrow... do wszystkiego. i zawsze zakywaja pupe- po prostu tak czuje sie lepiej. mysle autorko ze nic w tym zlego jak chcesz nosic je do krotszych bluzek- twoj ubior to twoja sprawa. jesli nei czujesz sie pewnie, to zmien to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin 232
Ja uwielbiam leginsy dziewczyny wyglądacie w nich cudownie , tak mnie skusiło ze sam zacząłem w nich chodzić i są bardzo wygodne a do tego przyjemne w dotyku takie z lycry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala czarna...Ania?
To jeszcze nic... a ja kilka tygodni temu widziałam laskę (oczywiście z nienaganną figurką) która miała leginsy przez które.... prześwitywały wyraźnie majtki...do tego miała króciutką kurteczkę i buty na obcasach ...MASAKRA- wiadomo z czym się kojarzyła.....nawet jak się jest zgrabnym to wcale nie oznacza ze można paradować z prawie gołym tyłkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I <3 Grubson
e, mi sie to nie podoba;p a te lateksowe to porazka jakas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moda? Ktos nosi na wybiegach? Jak na wybiegach zaczna nosic plasterki szynki zamiast bawelny, to Wy tez zaczniecie? Ubierajcie sie w to, w czym Wam dobrze. Mieszkam w Warszawie, tutaj mnostwo kobiet chodzi w legginsach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×