Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maly ksiaze

Kto dzis pije ?

Polecane posty

Nie pomyślałam , że się znamy... Raczej , że się poznamy :P :D A tak w ogóle to zanim napisałeś o UP chciałam Ci coś z pewnego powodu zaproponować ale powstrzymałam się bo źle by to wyglądało ... no a teraz to ja już w ogóle mam taki mętlik w głowie... 😭 Dlaczego ... :( ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa poznac sie mozna :) ale wiesz z propozycjami tak na forum lepiej nie wyskakiwac ;) na maila napisz to pogadamy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic wielkiego nie sugerowałem ;> poprostu czasem ludzie sie ze soba mijaja i nie wiedza nawet ze znaja sie wirtualnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie popije z wami
bo wlasnie zaraz do pracy wychodze. ;) no , moze wieczorkiem jak nie zwiędnę za wczesnie :) jestem tu nowa to znaczy od jakis 5 dni i malo zorientowana jestem. juz nawet mi sie oberwalo za umieszczanie tematu w niewlasciwym miejscu :( niedlugo musze wychodzic bo do pracy daleko. jak narazie to wolalabym jeszcze pod kocyk wskoczyc na kilka godzinek. no ale koniec L4 i dobrych czasow. wychorowalam sie to do zaprzęgu i jazda jak to sie mowi hihiii a poza tym to co wy macie z tym powiedzonkiem "kolorowych"? :):):) to chyba ostatnio jakiś hit bo wszedzie to slysze. :) na poczatku nie wiedzialam o co chodzi nawet i sobie tylko wstydu narobilam bo myslalam ze to "kolorowych" to pomylka dot. czegos innego i zwrocilam tej osobie glupia uwage. no obciach! :/ mam dwa pytania pierwsze to: czy jest tutaj jakis dzial (nie wiem jak to nazwac) jakies miejsce , gdzie można sie przedstawic, napisac cos o sobie, poznac kafeteryjna spolecznosc ? i drugie pytanie: w jaki sposob można otrzymać staly nik? bo do tej pory udalo mi sie jedynie ustalic ze czarny to staly a pomaranczowy nie. :) papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięknie się wczoraj wątek rozwinął;) potem poczytam wszystko... ja już od dwóch godzin jestem w pracy i niby jest ok, ale... właśnie mój laptop chciał napić się ze mną herbaty a teraz zerwałam naszyjnik:( moze jednak powinnam zostać dziś w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wciągam koks
to jutro bankowo pęknie ci guma od kalesonów. tez tak miałam tow wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie to się martwię o pończoszki w takim razie na kalesony jeszcze za ciepło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci sa jeszcze wiekszymi
frajerami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez pije
Dobry wieczor XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko:D tyle co weszłam do domu po pracy, zaraz się rozbieram/przebieram (niepotrzebne skreślić) i wyciągam winko znów:) dziś czułam się nieźle ale mogę pobalować wreszcie - jutro pracuję w domu a tak naprawdę to dopiero na 13 muszę byc na angielskim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez pije
jestes nauczycielka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez pije
acha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez pije
ja pije piwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alala...
sie dolaczam z winkiem:-) witam cieplo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:D na szybszą poprawę humoru - "...chce poczuć bliskośc twego ciała jeszcze dziś...być ogniem pożądnia tak jak nikt..." :P zgadnijcie co to ale mam zajebisty humor:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianuska
ja pije! mam meza..nie kocham go! zakochalam sie w innym...a on nie wie czego chce... fuck!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×