Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maly ksiaze

Kto dzis pije ?

Polecane posty

Gość zajebisty filmik i nuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alala...
do malego dzieki:-) Tobie tez powodzenia:-) tez jz zmykam spac:-) dobranoc Wszystkim:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ItsOnlyMexx_20: tego durnia? nie całowałby cie gdybys mu nie pozwoliła. Musisz trzymac sie decyzji ktora podjełas. Ja wiem ze z boku łatwo mowic ale tak prawda ze dopoki nie wbijesz sobie tego w głowe - bedzie bolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym się bardzo chętnie zalała w trupa, ale nie mam czym... Poza tym, za mocną mam głowę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przydałoby się coś, co niezawodnie ścina z nóg :] Może jutro założę topik poszukiwawczy na ten temat ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) kurde zapomniałam się wczoraj pożegnać jak poszłam spać... przepraszam. wstałam już sobie niedawno i zaraz się biorę do pracy bo czuję się o dziwo nieźle. dzis mam po angielskim integracyjne spotkanie przy piwie ale pewnie dość szybko się skończy więc dokoczę zalewanie się w waszym gronie, widzimy się wieczorem, tak?;) p.s. jakiś dziwny był ten koleś \"do małego księcia\" co tu do nas wczoraj zawitał, nie? widzę ze mamy nowe towarzystwo - czesc Madathim i R:) Only - rzeczywiście żebys nie wiem jaką miała na Niego ochotę to musisz być stanowacza i nie dać się wiecej nawet przytulic ani pocałować bo to ci laseczko przecież nie pomoże, naprawdę! masz go odepchnąć jak będzie coś chciał i tyle, dobrze? proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy nie za wcześnie ale...chciałabym uroczyście otworzyć wieczór:) p.s. dziś będziemy grzeczni bo niektórzy muszą się uczyć, ja akurat muszę konkretniej popracować bo szef za często wybiera mój numer w swoim telefonie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam cholerną ochotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam cholerną ochotę
zastanawiam się - whisky, browar, czysta czy wszystko na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×