Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maly ksiaze

Kto dzis pije ?

Polecane posty

Zdarto żagle, ster prysnął, ryk wód, szum zawiei, Głosy trwożnej gromady, pomp złowieszcze jęki, Ostatnie liny majtkom wyrwały się z ręki, Słońce krwawo zachodzi, z nim reszta nadziei. Wicher z tryumfem zawył. a na mokre góry Wznoszące się piętrami z morskiego odmętu Wstąpił genijusz śmierci i szedł do okrętu, Jak żołnierz szturmujący w połamane mury. Ci leżą na pół martwi, ów załamał dłonie, Ten w objęcia przyjaciół żegnając się pada, Ci modlą się przed śmiercią, aby śmierć odegnać. Jeden podróżny śledział w milczeniu na stronie I pomyślił: szczęśliwy, kto siły postrada, Albo modlić się umie, lub ma z kim się żegnać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez pije ale
wlasnie siedze przed kompem i mysle dlaczego pije a wiec: - szampan ,ktory lubir - maz ,nie wkurwia - mysle, ja bardzo fajne jest zycie, tylko my zyc nie potrafimy - wybaczam matce jej wszystkie bledy wchywawcze bo mysle, ze nie zrobila ich celowo i tak wlasnie zastanawiam sie jak wstane rano do pracy, a malo tego, jak przejade droge samochodem - slucham muzyki na gg, a dzisiaj padlo na dzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez pije ale
aha, i mysle po co oszczedzac kase jak i tak mozliwe, ze umre w jakims wypadku samochodowym za tydzien czy dwa a tak wogole, to zastanawiam sie czemu mam kompleksy...... dlaczego dzien jest taki krotki dlaczego .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie mysl tyle... bo jak sie okazuje myslenie czasem boli... bracior miszczu no prafie mickiewicz ;] sonety krymskie ->burza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez pije ale
lubie ludzi nawet wrogow, bo zawsze wyszukuje sie u nich czegos pozytywnego - nawet szefa przywitalam dzisiaj z osmarkanym nosem :) - wpuszczalam dzisiaj wszystkich bez pierwszenstwa - a tak to wogole zazdrosze mojemu mezowi, ze ma taka fajna zone a jej nie docenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez pije ale
nie uwazam sie za pieknosc, ale.... dalam na nk jedno z najgorszych zdjec, zeby nieatrakcyjnym kolezankom nie bylo przykro :) aaaaaa, moj problem to: za bardzo dopasowywuje sie do nastroju inych ludzi i probuje tym "zablokowac" zyczenia mi zle......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heroinka czesc chciałam wam powiedziec ze to cale picie i wogole jest do bani jestem chora do bani:O...ale jak jestes chora(o ile to jakies przeziebienie:P) to zrób grzanca...poomoze:D a wogole to 🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak tam..
chciałam wam powiedziec ze to cale picie i wogole jest do bani jestem chora " - takie sa skutki picia wodki:D klinem go!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz to już przeziębienie, tak wiem... jak mam wypić grzańca skoro jadę dziś do pracy;) pozatym pisałam ostatnio że nie wiem jak się go robi:( także narazie muszę zadowolić się herbatka z miodem może kolega w pracy coś poradzi;) tylko potem rysowany przezemnie domek mógłby wygladać jak ten dom sopocie http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika:Sopot_Twisted_House_2003.png ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego już nie pijecie
już nie pijecie? no to po jednej , albo 3 na raz...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska.....
Witam! Kto ze mną obleje moje nowe lokum,za parę dni będę szczęśliwą posiadaczką leśniczówki.Jeszcze remoncik i uciekam na prowincję,może tak będzie dla mnie lepiej,mówią,że co z oczu to z serca.Może uda mi się pozbierać do kupy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białe wino
..tęsknotę utopię w mocnym winie... książę,miło Cię widzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×