Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maly ksiaze

Kto dzis pije ?

Polecane posty

ciotella - już to kiedys spiewalismy ale jeszcze raz, dla ciebie: "Wypijmy do dna za te serca złamane, oszukane, Za miłość i za każdy stracony przez nią czas Za każdą, która będzie nowa za kobiet puste słowa I za samotne noce, pijemy jeszcze raz";) moze chociaz jednego sie napijemy?;) siema maly - miales o czyms napisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianuska
heroinka: odpowiadajac na posta z 24 dzieki! ale upilam sie na maxa! samotny wieczor z winkiem byl..a nad ranemkac !!!!!! i nic lepiej! wciaz to samo.. a tak dla wtajemniczonych : to odeszlam od meza.. nie mamy tylko rozwodu .. "ja pije! mam meza..nie kocham go! zakochalam sie w innym...a on nie wie czego chce... fuck! "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianuska
chce rozwodu ale nie wiem co mam robic..mamy tylko cywilny..nie mieszkamy razem! ale z tego nie ubolewam.. no moze ze zranilam jego uczucia :[ a co z nowym? jest cudowny..ale to jest taki facet ktory nie okazuje uczuc.. i spotykamy sie jak przyjaciele..on nic nie wie, ze ja Go traktuje wiecej niz tylko przyjaciela..bylo cos miedzy nami..ale widocznie tak na tym staniemy :( a ja nie chce..boje sie wyznac wszytko ! wiadomo! zachowuje sie jak nastolatka a przeciez mam 28 lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianuska
chybA NIE.. ale juz powinnam wiedziec czego chce..a jak zapedze sie w zaulek to.. to PIJE!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianuska
probuje mu zasugerowac, ale boje sie, ze go odsrasze pospiechem..on tez ma swoje sprawy i problemy, a ja nie chce wchodzic i przysporzyc kolejnych? moze mu dobrze samemu..? kto wie.. a kiedy wyszlam za maz..nie uwierzycie w czerwcu .. wChicago..a od 2,5 miesiaca jestem w Polsce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianuska
ja mam cholernaochote : masz racje..ale jak? wyznac mu szystko? nieeee! bo jesli nie czuje tego, nie chce miec dziwczyny? tylko chce miecprzyjaciolke? eh! czasami mysle, ze jeszcze nie doroslam do slowa UCZUCIE ... a z drugiej strony tyyyle we mnie milosci, ze.. chce wlasnie NIA podzielic sie tyyylko z nim!!!!!!!!!! Z NIM !!!!! milosc..odwiecza walka i niepewnosci! chce KOCHAC, jestem gotowa, ale kochac tylko GO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianuska
zapomnialam dodac! wiec pije! bo wino lagodzi bol! wino na wszystko! choc dzisiaj nie pije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianuska
hmmm... pomagam mu... nie wiem... eh! dam rade.. jesli nie to nie.. bede pic dalej!!! kobieta powinna wiedziec najlepiej? przykro mi.. nie ja.. choc Bog stworzyl mnie na podobienstwo EWy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianuska
bylam barmanko 2 lata..widzialm rozne rzeczy : piwko z cola..wiec nie zaskoczysz mnie z tym spritem :P pozdrawiam i zdrowko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianuska
nastepni ? NASTEPNI ?????? KOchany o czym Ty piszesz :) nie ma ich! trudno o WAs w dzisiejszych czasach.. :( jesli nie on..to zostane jak palec! :[ a to mnie przeraza! a jesli chodzi o to picie ? takze mialam okres ostergo picia.. przestalam pic palic... i znowu wrocilam..nie robie to co dziennie..jak kiedys..ale z umiarem do upadlego! sama!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×