Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość irenno

Kielce- Prosta, Kościuszki , Czarnów ???

Polecane posty

justatoja Tak na Czarnowie rodziłam. Cieszę się, że już wyszłam i mimo super wymarzonej opieki przy porodzie już mnie tam nie zobaczą, bo nie pozwolę, by moje następne dziecko tak płakało po nocach jak Maciuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny a jaki laktator polecacie do szpitala na poczatek taki zwykły za ok 7 zł czy aventu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karrla
zdecydowanie aventu...te tanie są do niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuulaa26
Ja miałam ręczny laktator aventu, ale muszę doradzić wszystkim Wam dziewczyny laktatory firmy MEDELA. Z tej firmy przynajmniej są rozmiary. Ja mam duże brodawki i standardowy laktator stanowił dla mnie mały problem, bo się nie mieściły i bolało przy ściąganiu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za odpowiedz. Miala moze ktoras z was taki: http://allegro.pl/laktator-avent-via-z-pojemnikami-warto-i2082982535.html (z pojemnikami na pokarmn ktory mozna zamrozic czy ten standardowy z butelka) ja wlasnie zastanawiam sie nad takim tylko nie wiem czy pozniej bedzie pasawal do kazdej butelki Aventu? Ahas jeszcze zapytam czy mialyscie moze sterylizator parowy lub taki do mikrofalówki Avent i podgrzewacz tez tej firmy??? Bo rozne opinie krążą na ich temat w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldynka
Kasja ja mam dokładnie ten laktator. Przydał się bardzo jak miałam nawał mleczny w 3 i 4 dobie po porodzie. Bez laktatora chyba dostałabym wtedy zapalenia piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasja24 ja tez mialam taki laktator z Aventu... pasuja do niego smoczki z tej firmy a pojemniczek do przechowywania tez sie moze przydac. co do podgrzewacza-osobiscie mialam firmy Lovi. nie powiem zebym byla zadowolona... podgrzanie mleka trwalo jakies 6 minut... oczekiwalam od niego gotowosc do podgrzewania w kazdej chwili-zwlaszcza w nocy kiedy dziecko sie budzi glodne i nie ma czasu na az tak dlugie czekanie... szybciej bylo po prostu zagrzac wode w czajniku i wstawic butelke do goracej wody... nie wiem jak ten z aventu ale mysle ze parametrami wiele nie odstaje od tego mojego... ponadto nie ma szans zeby zagrzac zupke w sloiczku... niezawodna jest tu mikrofala i 20-30 sek program... :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joan0601
Witam Czytam już dłuższy czas to forum, wiele cennych informacji przekazujecie. Mamą zostanę po raz pierwszy ok 30 kwietnia 2012. Będe rodzić na Kościuszki. Orintuje się któraś z Was jak to jest z tym gazem rozweselwającym, który zaczęli podawać kobietom rodzącym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justatoja
joan 0601 Może spotkamy sie w szpitalu hihi ja mam termin na 21 kwietnia. Do którego lekarza chodzisz? Wlaśnie tez ciekawa jestem co z tym gazem, mąż moj ostatnio gdzieś wyczytał że zaczęli podawać, ale to chyba od niedawna i trzeba chyba wczesniej zgodę podpisać. Nawet nie wiem na ile taki gaz pomaga, czy jest sens go brac, może ktoś podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justatoja
do kasja 24 Też słyszałam że ten laktator z aventu jest fajny, kolezanka ma mi teraz dać . Ja używałam laktatora elektrycznego mini electric medela, ale to nie od razu, tylko po dwóch miesiącach jak córcia odmówila ssania piersi całkowicie, no i dzięki niemu odciągałam pokarm przez pół roku, bardzo rozbujał mi laktacje, na szczescie w koncu się że tak powiem zajechał hihi i z czystym sumieniem pomału przeszłam na modyfikowane, więc jego moge polecić gdy ktoś ma problem z karmieniem ale nie chce dawac sztucznego mleka, choć powiem Wam szczerze, że to odciąganie co 2-3 godziny przez tyle miesięcy było tak męczące że drugi raz juz bym się na to nie pisała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuulaa26
Dziewczyny wiecie coś może na temat żłobków w Kielcach gdzie można dać 6 miesięczne dziecko? Będę wdzięczna za namiary na jakieś forum lub cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joan0601
justatoja być może się spotkamy...chodzę do A.L. odnośnie laktatora mam zamiar zakupić Medele Harmony, czy któraś z Was używała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysa
Hej czy jest ktoś z terminem na 20marca ? szykuję się na kościuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuulaa26
joan0601 Muszę Cię rozczarować, bo na Kościuszki nie podają ani gazu rozweselającego, ani znieczulenia zewnątrzoponowego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w kielcach na entonox (wlasciwa nazwa gazu rozweselajacego) chyba nie ma co liczyc... jesli ktoras z was zdecyduje sie na porod w krakowie to podobno gaz ten jest dostepny w szpitalu "na siemiradzkiego" i znieczulenie zewn.-oponowe tez-odplatnie... ja pomimo ze na razie nie planuje powiekszenia rodziny sklonie sie chyba ku jedej lub drugiej opcji czego nie dal mi szpital na kosciuszki- z ktorego poza tym jestem zadowolona... ale komfort psychiczny w czasie drugiej ciazy jest chyba bardziej potrzebny niz przy pierwszej... powodzenia dla przyszlych mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysa
Na stronie szpitala kieleckiego (Kościuszki)znajduje sie taki tekst: http://www.szpitalkielecki.com/wydarzenia/70-entonox-gaz-rozweselajacy.html "W Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Szpitala Kieleckiego Sp. z o.o. została wprowadzona nowa metoda zwalczania bólu związanego z porodem gaz medyczny Entonox, czyli tzw. gaz rozweselający. Pacjentki Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Kieleckiego Sp. z o.o. mogą bezpłatnie korzystać z tego rodzaju znieczulenia w ramach kontraktu z NFZ"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Izuulaa26 ........... Dziękuję Ci bardzo za wcześniejsze porady odnoście cc :) Już jestem po i mam od 24.02 śliczną córeczkę :) Dziękuję bardzo za wyjaśnienie mi wszelkich wątpliwości i wsparcie. Dobrze,że zaglądasz na to forum i tak się aktywnie udzielasz !!! Jeśli ma ktoś pytania na temat planowanej cesarki chętnie służę informacjami z pierwszej ręki. Pozdrawiam wszystkie mamuśki te oczekujące i te mające już swoje pociechy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mm8, a czy ty jechalas sama do szpitala czy mialas skierowanie od lekarza? ciekawi mnie, czy jesli bylas kierowana od lekarza, to czy dalas mu od razu znac, ze jedziesz? z gory dziekuje za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosnica4
do Meliska26............... Właśnie się dowiedziałam, że jednak urodzę przez cesarkę. Termin to 12.03.2012r. i mam małego stracha. Chodzę prywatnie do dr. Roguli więc będę rodzić na Kościuszki. Czy muszę mieć od niego skierowanie do szpitala bo mi nie dał? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zlosnica4 Wiesz ja miałam skierowanie ale i tak 3 dni wcześniej odeszły mi wody,więc mnie przyjeli bez skierowania. Nie martw się ,planowana cesarka jest fajna,przynajmniej się nie cierpi w bólach i dość szybko dochodzi się do siebie. Jak masz jakies wątpliwości to pytaj .Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki może orjętujecie się jak mieć cc na życzenie???? i ile kosztuje??? nie chce rodzićnaturalnie boje sie o dziecko, własnie sie dowiedziałam że moja kolezanka straciła dziecko przy porodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja również czytam to forum od jakiegoś czasu i również mam na 30 kwietnia i bardzo sie ciesze że na Kościuszki zaczęli podawac ten gaz bo tam mam rodzić ale chciałabym żeby ktoś napisał czy to faktycznie pomaga. Pozdrawiam wszystkie mamy:) i czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ,czy któras z Was będzie może rodzic na prostej bo ja w przyszłym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Phoebelia
Witam Również będę rodzic na prostej 5 kwietnia mam wyznaczony termin i muszę powiedzieć ze wasze wypowiedzi bardzo mnie uspokoiły, gdyż nie bardzo wiedziałam jak się mam zachować, chociaż chodziłam na szkole rodzenia. Jak na razie pozostaje mi czekać aż zacznie się akcja porodowa :) Tylko mam pytanko, czy któraś z was dawała położnej jakieś pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina99
Cześć dziewczyny. Mam pytanie, rodzę w maju prawdopodobnie przez cc. Chodzę prywatnie do lekarza który nie pracuje na Kościuszki a chciałabym tam rodzić i czy radzicie pójść do któregoś co tam pracuje na wizytę prywatną żeby się umówić na cesarkę ?Dodam ze mam małe problemy bo wystąpiła u mnie cukrzyca ciążowa i decyduje sie na Kościuszki przez wzgląd na specjalistów o jakich się słyszy ze tam pracują. Proszę doradźcie mi bo nie wiem co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do malina99 Witaj Leżałam tam kilka razy mam za sobą już 1 poród teraz będę tam rodzić po raz drugi i z tego co zauważyłam to każda pacjentka ma swojego lekarza, ale jeżeli napewno będziesz mieć cesarke to może i nie koniecznie ale dla spokoju poszła bym do lekarza który tam pracuje on ci powie kiedy masz przyjść tzn w którym dniu i on ci będzie robił cesarke. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina99
aha, dziękuje. A dożo tez słyszę od znajomych o wynajęciu tej Pani Ani jako położnej swojej. Tylko powiedzcie mi czy jest duża różnica w opiece później po cc ze swoja położna czy i tak dobrze się opiekują i pomagają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina99
a i jeszcze którego lekarza polecacie? Słyszałyście coś o doktorze Zielonko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam cc nie całe 3 tyg temu i nie miałam swojej położnej bo miałam planowe cc,a dziewczyna odemnie z sali miała panią Anię i faktycznie ponoć przyspieszyła jej cc,potem ją odprowadziła na salę i następnego dnia zajrzała,pogadała i dała rachunek,także moim zdaniem jak masz mieć cc to raczej zbyteczny wydatek z własną położną. Według mnie opieka jest w sam raz po cc,podają środki przeciwbólowe na życzenie,podmywają,wymieniają wkładki i podkłady dość często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 1234
Witam;) chodzę do pani doktor Gruszki ze szpitala na Czarnowie i tam planowałam swój poród, jednak słyszę dużo ze najlepiej rodzić na Kościuszki ze względu na opiekę i specjalistów. Czy podzielacie to zdanie? Czy też uważacie szpital na Czarnowie za gorszy do rodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×