Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anulka11979

Jak podnieść masywne pośladki i odchudzić masywne uda?

Polecane posty

Gość anulka11979

Witam. Mam taki problem, a mianowicie jestem bardzo niska 155cm i do tego mam krótkie nogi, a co najgorsza przez moją sylwetkę jeszcze dodatkowo wydają się krótsze. Jestem szczupła 44kg, jednak oprócz mojej pupy i górnej części ud. Patrząc na moje udo z profilu ma kształt trójkąta i tworzy z pupą taki duzy kawał mięska :) W pracy dużo stoję i zawsze chodzę na wysokim obcasie i nie wiem czy to tego nie pogłębia... Moje uda są ok od kolana mniej więcej do samego środka, później zaczyna się masywna część. To raczej nie jest tłuszcz tylko mięśnie - tak jakbym miała ich nadmiar na tylnej górnej części uda i na pośladkach, które są wystające i bardzo masywne. Mam chyba jakąś tendencję do nabierania masy mięśniowej, bo pamiętam jeszcze ze szkoły że wuefistki zachwycały się moją rzeźbą ramion. Moje łydki też są jakieś takie za bardzo umięśnione - tworzą taką całość i za cholerę nie mogę ukształtować ich tak jak bym chciała, aby mięśnie łydki odznaczały się od reszty nogi. Czy pomoże mi jakieś owijanie folią tych części ciała, czy tych moich mięśni mogę się jakoś wkońcu pozbyć? Marzę o chudej i małej pupie, ale chociaż bym stosowała nawet diety głodowe to i tak moje solidne mięśnie na udach dalej są jak były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka11979
Tu podaję jeszcze jedno zdjęcie: http://images38.fotosik.pl/14/e907a5c800842a94.jpg . Ja jestem w tym czarnym stroju - tym razem z profilu. Cała odchudzać się nie chcę bo jestem szczupła. Co mam tylko zrobić z tymi umięśnionymi udami i tyłkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdkffk
diwna jestes, masz wszystko ok z dupa,a to ze jestes kurduplem, to juz nic na to nie poradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz masywną budowę
Nic na to nie poradzisz, masz szeroką miednicę, nawet jak schudniesz to nie będziesz miała małego wąskiego tyłeczka tylko szeroki i płaski. Możesz jedynie cwiczyc biodra by nie rozrastały się w szerz (np cwiczenie "sikający piesek) i rozciągac mięśnie nóg by wydawały się smuklejsze (streching) Nie jedz zbyt dużo białka bo to buduje mięśnie i masę. Optycznie mozesz wysmuklac nogi i biodra smarując boki nóg samoopalaczem. Noś obcasy, dobieraj kroje spodni i spódnic do figury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz masywną budowę
Sikający piesek: w klęku podpartym na podłodze: klękasz, nogi rozstawione na szerokosc bioder, dłonie oparte o podłogę unosisz zgiętą w kolanie nogę do boku, do wysokości bioder (jak sikający piesek) wykonujesz cwiczenie naprzemiennie raz lewą raz prawą nogą cwiczenie wysmukla biodra, wzmacnia zewnętrzną stronę ud, wysmukla tzw bryczesy i fałdki, podnosi pośladki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdsgfdshgfdhgfd
gdzie ona ma masywna budowe?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo jasna blondynkaa.
to nie miesnie tyłko tłuszcz na tyłku i udach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tracera
Faktycznie jesteś bardzo jasna blondynka - chyba sama masz tłuszcz i to na mózgu. Anulka - wyglądasz super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak mam i wiesz co
lekarz powiedział mi, że to częste u niskich kobiet - bo z racji na krótsze nogi, podczas chodzenia musimy szybciej i mocniej nimi przebierać, czy podczas biegania albo wchodzenia po schodach też i stąd ich rozrost mięśniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak mam i wiesz co
ona jest szczupła? no co wy. nie jest gruba, owszem, ale dość masywna. sama jestem troche szersza od niej i wiem to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz masywną budowę
Przecież nie napisałam że jest gruba, ale szczupła i wiotka jak modelka też nie jest. Ciała fitnesski też nie ma bo mięśnie nie mają dobrej definicji, znaczy są ukryte pod warstwą tłuszczyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno!! Chciałabym miec taka figurę jak ty!! Ja mam 173cm wzrostu, ważę 62kg, i miałabym piękną figurę gdyby nie fakt, że moja miednica jest bardzo duża, wysoka i szeroka i na dodatek (mimo codziennych i bardzo wyczerpujących ćwiczeń) rośnie mi wokół niej oponka, co w ogóle estetycznie nie wygląda...mam dlugie nogi ale nie moge nosić biodrowek bo wyglądam jak hipopotam w za ciasnych jeansach. Nie mogę nosić tez spodni z wysokim stanem bo mam wtedy nogi dłuuuugie jak żyrafa i na dodatek nieproporcjonalne do ciała, a poza tym takie spodnie dziwnie podkreślają mi dolną partię brzucha-jest przez nie bardziej wystająca, jak u kobiet w ciąży. Moja szeroka miednica, nie pozwala mi równiez na ubranie obcisłych bluzek-bo uwierzcie mi-wygląda to okropnie. dlatego muszę nosić spodnie ze stanem na wpół wysokim na wpół niskim - takie wysokie biodrówki i do tego bluzki ze swobodnie opadającym dołem. Przez to naprawdę trudno mi jest dobrać jakikolwiek strój. Wiele bluzek mi się podoba, ale wiem ze ich nie założę przez moją miednice. Jestem przez nią bardzo nieproporcjonalna-jestem chuda, wystają mi aż żebra, mam drobny biust, chude ręce. Jak popatrzy się z boku jestem piękna, moja figura jest idealna, a z przodu-masakra...nie mogę na siebie patrzeć, chętnie bym połamała w proch ta miednicę żeby mi mogli operacyjnie ją zmniejszyc. Więc anulka-nie martw się-masz idealną figurę, której naprawdę ci zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfjfvvfjhfvjhyfyj
jezus maria... wiecie jak okropnie uslyszec, ze jest sie masywną? bo niby schudnąc nie musisz, ale dobrze tez nie wyglądasz.. Ona jest szczupla. i to co ma na biodrach jest absolutnie normalne. jesli wy tego nie macie, to cos z wami jest nie tak. Przypomnijcie sobie, jak ma wygladac kobieta z biologicznego punktu widzenia, i dopiero odpowiedzcie! Jestes normalna. nie rzuca sie tu nic w oczy, ja mam paskudne uda, i nawet opisac tego nie umiem, o nigdy tego u nikogo nie widzialam. Nic ze sobą nie rób tylko noś biodrówki rurki w ciemnych kolorach z lekko podkreslonymi normalnymi kieszeniami na dupie. i nie sluchaj kafeteryjnych mądrosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA zawsze mam racje
Sexy Flexy Jolly- co to sa "wysokie biodrówki"? coś jak "łysy blondyn"? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość.
Też tak mam, stojąc przed lusterkiem na moich udach wyraźnie widać dużą ilość mięśni. Ale tak czytając te komentarze, zastanawiam się ; może powinnam przestać uprawiać jakie kolwiek sporty ponieważ moje uda zamiast chudnąć robią się bardziej masywne a dokładniej bite! Może powinnam robić masaże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooość
Ja mam takie same uda i mi się podobają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyr
Nie wiem Anulka mniej jedz duzo cwicz, tylko nie cwiczenia silowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffff_ ania
mało jedz duzo cwicz, mzoe sie uda cos z Ciebie zrobic.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikolaj Kop
O jezu dzipa na drugim zdjeciu wygladasz jeszcze ok, ale na pierwszym masa tluszczu na udach ;/ niesmaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepsii22
Wy jestescie wszystcy jacys chorzy na umysl,a to pewnie ze wzgledu na media i propagowanie perfekcyjnosci;/ wspolczuje wam! Ja mam 168cm wzrostu i 50 kg wagi,dlugie nogi oraz cycki do pozazdroszczenia-no i kur... co z tego!!! wcale nie daje mi to wysokiego poczucia wartosci i wcale nie oznacza to, ze mam wieksze powodzenie.Moze was to zdziwi,ale wiele razy to ja zazdroszcze wlasnie okraglego wystajacego tyleczka i kobiecych bioder.A ile razy podpieralam sciany na imprezach mimo,ze jestem ladna podczas,gdy kolezanki z octajacymi dupami i celuitem byly rozchwytywane.Czemu??? Heh glupcy odpowiedz jest prosta"poprostu czuj sie dobrze w swojej skorze,czuj sie sexi, a bedziesz sexi!!!!!!Jestes kobieta,wiec czuj sie kobieco.Nie musisz byc idealna i perfekcyja,miej to cos,a to cos to zadowolenie z siebie i akceptacja siebie.A tak na podsumowanie to,wogole smiac mi sie chce...dziewczyno idz lepiej do psychologa,bo cialo masz piekne,a samoocene brzydka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam bardzo podobna figure,tylk
o jestem wyzsza i mam wiekszy biust:P podoba mi sie moj okragly,wystajacy tylek i nie zamienilabym go na zaden inny,zwlaszcza szerokie plaskodupie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam bardzo podobna figure,tylk
tak szcerze,to bardziej podobaja mi sie Twoje zdjecia niz tej dziewczyny w stringach:) masz kobieca figure i nie musisz z nia nic robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też się bardziej podoba twoja figura, niż ta obok ;) poza tym jak dla mnie nie masz masywnej sylwetki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze wyglądasz
schizujesz tylko niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×