Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsjsiskoksdpsldp

Dziewczyny, jak sie pobieralyscie po zakonczeniu zwiazku, gdzie ...

Polecane posty

Gość dsjsiskoksdpsldp

... gdzie facet byl Waszym całym swiatem? Jak wyjsc z powrotem do ludzi, jak zaufac facetom, jak ? Kiedy wciaz sie kocha tego z ktorym sie bylo. BYl dla Was wsztstkiM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja metoda - podrzec wszystkie zdjecia, listy, wyrzucić smsy, maile, archiwum z gg, te papiery to można nawet symbolicznie spalić. A potem po prostu umawiac sie z ludźmi i wychodzic na siłę. Jak sieraz usmiechniesz na takim wyjsciu, to juz jest coś. Nie rzucaj sie od razu na facetów, daj sobie czas. Możesz sie spotykać, ale nie próbuj wybic klina klinem, bo możesz niechcący komuś zrobić krzywdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh...cięzka sprawa:o Ale mysle,ze z czasem to samo przyjdzie, na poczatku zawsze jest ciezko, pozniej wraz z uplywem czasu bol maleje:) wazne zeby nie rozpamietywac byłego zwiazku w nieskonczonosc...wtedy szybciej pojdzie:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Aniołek ma racje - zajęcie, jak najwięcej. Żebys nie miała czasu siepodrapac po tyłku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsjsiskoksdpsldp
Niestety to byl moj bląd, bo on stal sie dla mnie najawazniejszy. Przysłonił mi cały swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsjsiskoksdpsldp
Teraz mam totalnego doła, nie chce mi sie nawet ubrac. Zupelnie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mimo to sieubierz. A potem zadzwoń do kogos, umów się i idźcie do kina albo na balety. Przypomnij sobie, co cię absorbuje. Dla mnie to np. puzzle i krzyzówki - jak sie za to zabieram, to ciach i juz 5 godzin minęło. Zajmij czymś głowę, moze sport, konie albo co. Wychodx z domu chocby na siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam to samo, tylko on \"trzymał\" mnie w tym miejscu... dobrze, że muszę napisać prace inżynierską i będę miała nawał obowiązków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pracy
ja tam beczałam całymi dniami i smarkałam się. Żyć mi się nie chciało. Nie jadlam, piłam łiski i wymyślałam sposoby samobójstwa. TAK MASZ NIE ROBIĆ. Przejdzie i zobaczysz, że są inni fajni faceci, którzy będą chcili się z Tobą umawiać. Każdy musi przez coś takiego przejść, inaczej nie będzie wiedział że żyje. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra swojego chłopaka tak
myslałam ze to topik o małzenstwie... wiesz co? daj na luz, nie mysl o nim, usun wszystkie pamiatki, wymaz go ze swojego zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby to wszystko było takie proste... jak się mówi... miałam nie płakać, ale jak siostra zadzwoniła to się rozbeczałam... później było ok, winko ze znajomymi zajęło moje myśli... ale jak leżałam w łóżku to to wszystko wróciło, jak na złość... najgorsze jest to, że czy chce czy nie chce będę widywała go 2 razy w tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie facet byl Waszym całym swiatem jak facet moze byc calym swiatem? :O kobieto zacznij myslec o sobie i inwestuj w siebie, bo jak sobie pozwolisz zeby ktos ci tak bardzo w zycie wszedl to przepadniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adasdasdasdasdasd
nkllm Bo kobiety z pasjami są sexi i pociągające jak cholera! Mówię to ja... Facet... i Kocham takie dziewczyny i marze o takich. Kiedyś myślałem, że fajnie jest mieć słodką idiotkę do czasu jak nie poznałem takiej jak Ty... ojjj niebo a ziemia. Tylko taki jest problem, że takich kobiet jest jak na lekarstwo (takich żeby spełniały jeszcze inne wymagania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×