Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Randka*

Randka w Rzymie.

Polecane posty

>> juz to slyszalam od moich starych i nie tylko Mądrzy ludzie :) >>mi naprawde nic nie jest, znam swoj organizm Pewnie masz racje, tylko łatwo przegapić czerwone światełko, przejść tą cienką czerwonąl linię zza której już nie ma powrotu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szatynka wiem, ze tam nie jest fajnie prawda jest taka za alkohol w malych ilosciach nie szkodzi, tylko pomaga i wcale sie nie tlumacze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>prawda jest taka za alkohol w malych ilosciach nie szkodzi, tylko pomaga Owszem, ale pojęcie małe ilości każdy rozumie inaczej ;) I raczej wątpie, zeby Ci jakis lekarz powiedział, ze codzienne picie nawet małej ilości alkoholu jest dobre dla zdrowia :o Wiem, ze sie nie tłumaczysz ;) Rozmawiamy o problematyce uzależnień wśród młodzieży :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedni moga pic cale zycie i sie nie wkrecic a inni popadna w alkoholizm tylko nikt nie wie z ktorej jest grupy:) ja sie domyslam ze jestem z tej 1:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> ja sie domyslam ze jestem z tej 1 Większość ludzi z nich jest :o Tak gadam, a sam w weekend w zasadzie nie trzeźwiałem :o Medice, curate ipsum :classic_cool: Ja lubie sie najeebać, znaleźć sie na wyżynie, wiesz o czym mówie, drin za drinem płynie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Ty sie upijasz a ja nawet nie jestem w stanie wypic wiecej niz 4 piw i to w ciagu calej nocy i tak mi sie w glowie miesza po takiej ilosci:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> widzisz Ty sie upijasz a ja nawet nie jestem w stanie wypic wiecej niz 4 piw i to w ciagu calej nocy i tak mi sie w glowie miesza po takiej ilosci Bo ty jesteś małą dziewczynką, a ja dużym mężczyzną :classic_cool: A jak pamietamy z dawnej reklamy - duży może więcej ;) Ale jak sobie wczorajszego kaca przypomne, to aż mną telepie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie:) nie ma mowy z tymi najgorszymi:) kiedys na weselu kuzyna skumalam sie z jednym kolesiem i stwierdzilismy ze dretwo jest, on skolowal jakies auto i sobie pojechalismy gdzies w pizdu wszyscy mnie szukali:-O ale opierdol dostal tylko on:P i nie pytaj co z nim robilam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic takiego:) pozniej sie dowiedzialam, ze ma dziewczyne faceci sa beznadziejni:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> nic takiego pozniej sie dowiedzialam, ze ma dziewczyne faceci sa beznadziejni Po wódce, w gumie i od tyłu to podobno nie zdrada :classic_cool: Daj te pieprzne bardziej historie, tłum chce krwi i hardcoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadziwiasz mnie:) przeciez nie lubisz puszczalskich panienek tracacych hamulce po %:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> zadziwiasz mnie Jeszcze nie raz zadziwie ;) >>przeciez nie lubisz puszczalskich panienek tracacych hamulce po % Czasem robie wyjątki :D Więc opowiedz jakiegoś hardcorowego horrora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes facetem, wiec wiesz. . . szkoda, ze nie mozemy byc traktowani na rowni:) w tych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> szkoda, ze nie mozemy byc traktowani na rowni Ja szanuje równouprawnienie :classic_cool: To wyloguj się i napisz na pomarańczowo, w razie czego nie przyznasz się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jasne i nikt sie nie zorientuje:) szanujesz? z twoich postow wynika cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> hehe jasne i nikt sie nie zorientuje Nikomu nie powiem, I promise :classic_cool: Jak tu nie chcesz, to napisz mi na maila, tam będziemy sami ;) >>szanujesz? z twoich postow wynika cos innego Z moich postów wynika wiele sprzeczności ;) Nie bierz wszystkiego co przeczytasz na poważnie :) Szanuje równouprawnienie, dlatego zaciągnąłbym was, kobiety, do kopalni i kazał wydobywać węgiel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja wiem ze 80% twoich postow to zart:) jeszcze niedawno napisalam intymnego meila do jednej laski z kafe, okazalo sie ze to nie ona tylko jej podszyw i facet na dodatek ale okazal sie mily i dyskretny na szczescie:) nie ma co przesadzac z tymi zwierzeniami, pozniej sie tego zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> jeszcze niedawno napisalam intymnego meila do jednej laski z kafe, okazalo sie ze to nie ona tylko jej podszyw i facet na dodatek Romansujesz z kobietami z kaffe? :classic_cool: >> nie ma co przesadzac z tymi zwierzeniami, pozniej sie tego zaluje Najwazniejsza zasada - nigdy niczego nie żałować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie chodzi o sam fakt co zrobilam tylko co moglo z tego wyniknac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
Cześć, jestem nazad. Nieznany? Jak tam postępy w leczeniu? Choroba się cofa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×