Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Randka*

Randka w Rzymie.

Polecane posty

>> Więc mogłabym ewentualnie dołączyć do Campa ... Wiesz, nie lubie randek w ciemno, ani zbytniego tłoku na nich :classic_cool: A na schodach moze i tłok jest, ale na górze jest juz tak cicho i romantycznie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Poza tym Schody są znane z tego, że na nich umawiają się pedały. Ach jaki ty jesteś nietolerancyjny :o Geje, mówi się geje, a nie to prymitywne słowo określając część do roweru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Randka*
Na tarasie, przed kościołem Trynita dei Monti także pełno ludzi. Pół biedy z żółtkami, którzy człowiekowi sięgają do pępka. Gorzej z Jankesami. Niektórzy z nich są wielcy jak kościelne wieże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Randka*
Istotnie, Nieznany, ja chyba nie jestem tolerancyjny. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Ech, a jeszcze dwa dni temu zdawałeś się być zainteresowany trójkątami ... Ale tylko w łóżku i tylko z kobietami wyglądjącymi conajmniej tak dobrze, jak Elizabeth Hurley ❤️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Randka*
Jednakże pedały mogłyby dać mi przykład ich tolerancji dla moich poglądów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Randka*
Trinita dei Monti. Pardon. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camp, to o trójkątach to było do randki :) Ale widzę, że Ty też wykazujesz ciekawość w tym kierunku. Randka twierdzi, że ja jestem co najmniej tak samo za chuda jak Liz Hurley. Will it do? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Randka*
Luśka? Odbierz pocztę z łaski swojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Randka*
Ja tak wcale nie twierdzę, ponieważ nie mam pojęcia, jak wygląda przywoływana osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Camp, to o trójkątach to było do randki To w takim razie to nie byłem ja 🖐️ >>Ale widzę, że Ty też wykazujesz ciekawość w tym kierunku. Dokładnie, w tkóym? Bo ta dyskusja jest wielowątkowa i nie chciałbym źle zrozumieć :) >>Randka twierdzi, że ja jestem co najmniej tak samo za chuda jak Liz Hurley. Will it do? Liz nie jest chuda, tylko normalna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Randka*
Liz być może jest normalna, ale za to Palola jest za chuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Randka*
Owszem, Nieznany. Palola jest za chuda. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawca ale Ty pierdolisz glupoty moja kuzynka nie ma anoreksji a przez problemy zdrowotne schudla strasznie duzo jak juz byla szczupla i wyglada okropnie rece i nogi jak patyki, zero bioder i biustu, ubrania na niej wisza nie wiem ile ona wazy ale napewno sporo za malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> moja kuzynka nie ma anoreksji a przez problemy zdrowotne schudla strasznie duzo Wynikiem schudnięcia jest więc choroba. Nie móie o stanach chorobowych. Anoreksje wpisałem jako przykłąd tylko. >> jak juz byla szczupla i wyglada okropnie rece i nogi jak patyki, zero bioder i biustu, ubrania na niej wisza nie wiem ile ona wazy ale napewno sporo za malo Wiesz co jest najlepszego w sexie z tak chudą dziewczyną? Odgłos miażdzonej miednicy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Randka*
A kartofle Ty uprawiasz, Tamari?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Randka*
Jak Ci się mówi, Palola, że jesteś chuda, to znaczy, że jesteś chuda! Koniec tematu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ta randka to
jeszcze aktualna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Randka*
Jest aktualna. Mimo, że moja propozycja jest bardzo atrakcyjna, zainteresowanie nią jest raczej opłakane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Randka*
Strasznie zjadliwa jesteś, Tamari. Chyba ubiegłą noc spędziłaś samotnie, znaczy, zarówno bez uprawy seksu, jak i kartofli. Straszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Randka*
Skąd przekonanie, Luśka, że we mnie jest opiekuńczość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym ci radzila booraczku martwic sie o swoje noce, swoje uprawy i swoj seks:) a zjadliwa nie jestem,tylko bywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ta randka to
No a jak juz dotre do tego Rzymu ,a mam dalej niz blizej ,to kto sie mna zaopiekuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×