Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotny tatus

CHCE BYC Z CORKA!!!!!!!!!

Polecane posty

"Nic nie stoi na przeszkodzi abys płacił wysokie alimenty"???? Chcesz byc obecny w życiu dziecka? PŁAĆ! Ale jazda. Widać o co chodzi. Facet nie jest potrzebny tylko ma bulić, najlepiej przelewem, żeby nie trzeba było się oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalczego facet w tym kraju nie ma prawa do dziecka tylko prawo do płacenia na to dziecko i na matkę tez przy okazji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny tatus
wanda.. nie wiem dlaczego tak jest, ale wedlug naszego prawa dziecku najlepiej jest przy matce, jaka by nie byla, ale zawsze dziecko musi byc przy matce, jest maly procent ojcow ktorym sie udalo uzyskac opieke nad dzieckiem, niestety w takim wypadku matka musi byc pozbawiona praw rodzicielskich(dopiero wtedy ojciec moze miec dziecko pod swoja opieka), wiec stracilem juz wszelkie nadzieje ze mala bedzie ze mna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do szanownego tatusia
Koles-nie wierze w zadne z twoich tlumaczen.Juz widzalam taka sytuacje, kiedy ojciec dziecka poniewieral matke.Ona oczywiscie uciekla od tego gada.Mial dokladnie takie same argumenty jak ty.Nie dosc, ze zlamal jej zycie, to jeszcze zrobil z niej wariatke.JESLI ONA JEST CHORA PSYCHICZNIE (WEDLUG TWOJEJ PROFESJONALNEJ DIAGNOZY)-TO ZALOZ JEJ SPRAWE W SADZIE, ZROB Z NIEJ WARIATKE PRZED SADEM.Co nie masz argumentow?Wez gnoju calkowita odpowiedzialnosc za dziecko, a ja wpakuj do domu bez klamek.Bo chyba o to ci chodzi.Chora psychicznie?-udowodnij to przed sadem.Ty ohydny klamco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak widzę same skrzywdzone
przez los kobietki na tym forum skoro taki jad sączą na autora tego topika. I jak zawsze winny jest facet a kobieta zawsze jest tą strasznie pokrzywdzoną. Miejmy nadzieję, ze kiedys prawo sie zmieni i zarówno matki jak i ojcowie będą mieć równe prawa pod względem opieki nad dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do szanownego tatusia
a ty otrzyj śline z buźki bo już ci z tej wsciekłosci cieknie na klawiaturę. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam takie przypadki
matki ograniczają jak mogą widzenia dziecka z ojcem ale chciałyby ostatni grosz z niego wycisnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wybaczcie
ale nikt nie ma wyłączności do dziecka bo dziecko nie jest niczyją własnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny tatus
do szanownego tatusia- gdzie ja napisalem ze ona jest chora psychicznie? nic takiego nie mialo miejsca, ja chce tylko miec corke pod opieka, i sadze ze matka nie ma dostatecznych warunkow zeby sie nia zajac, ale nigdzie nie pisalem ze jest chora psychicznie i ze chce ja zzmknac w domu bez klamek.. ktos tu ma chyba problemy emocjonalne.. i nie umie czytac ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frooziaaa
przyznaj sie dlaczego od ciebie uciekla najpierw, bo jeszcze tego nie powiedziales? Co lapy swierzbily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj ,skoro to bylko kilka dnie temu to napewno babka dziala w afekcie napewno sobie poukladacie sprawe opieki nad dzieckiem i finansow zresztą dlugo to oa tak nie pociagnie bez pracy, bo z czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny tatus
szkoda czasu na takie rozmowy.. :O chcialem sie dowiedziec od obiektywnych osob, czy mam szanse na opieke nad dzieckiem, ale widze ze tu siedza kobiety pokrzywdzone przez los ktore musza sie wyzyc na kims obcym, moze on ajest na tym forum, to odpowie dlaczego uciekla.. bo ja nadal tego nie wiem, moze po prostu nigdy mnie nie kochala, nigdy nie chciala byc ze mna, no coz nic na sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny tatus
no tak.. :) narazie ustalilismy, ze bede jej placil pewna sume i moge widziec corke kiedy chce, tylko ze ona sie wyprowadzila do innego miasta, jakos to bedzie, narazie tylko widzialem ze za ciekawie tam nie jest(jesli chodzi o mieszkanie itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy li nie jest źle, nie ogranicza Ci kontaktów jesli tylko bedzie dobra wola po dwoch stronach to mysle ze dogadacie sie, wazne zeby zawsze dzialac dla dobra dziecka a nie sobie na zlosc do sadu warto isc tylko gdyby naprawde sie migala i utrudniala kontakt wtedy sad musi wyznaczyc ci terminy spotkan - jesli prawda jest to co piszesz o stalym dochodzi itd i jesli nie masz zandych przewinien wzgledem matki lub dziecka to nikt nie ma prawa - ani ona ani sad - zabronic Ci kontaktu co do stalej opieki to faktycznie problem sady czesto sa po pstonie matki wbrew logice :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra kobieta
Dobry tatus tak sie nagle zainteresowal dzieckiem, bo wszystkie dziwki dookola kopnely go w dupe.Widac zobaczyl co stracil.Zobaczyl-nie znaczy zrozumial co zrobil.Ciekawe swoja droga jaka opowiesc zaserwowalaby nam ta dziewczyna.Wedlug autora postu i paru idiotek tutaj niewatpliwie powiedzialaby jak to byla szczesliwa, jak to dobrze miala i jak to on wspaniale dbal odziecko, ze pewnego dnia jako wariatka stwierdzila-uciekam od tego dobrobytu.hahahahahahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się zgadzam z walka Twoją
kwoki od siedmiu boleści się znalazły prawdziwe :O podziwiam i popieram Cię że chcesz walczyć o córkę ... nie wszystkie matki się zawsze nadają, a skoro tak pisze widac ma ku temu jakieś powody, wclae nie uważam żeby ojciec miałbyć gorszym opiekunem od dziecka, to stereotypy i zacofanie naszego moherowego kraju, co widać po wypowiedziach (ps. jestem kobietą )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dobra" kobieto, myślałam, że jak wczoraj sie z jadu wyplułaś, to juz dzisiaj będzie lepiej... a tu nic a nic lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra kobieta
Rozmowa z zakutym czerepem jak ty to dla mnie czysta przyjemnosc.Juz ci napisalam droga Ewo pare zdan do sluchu, ale ty tepa palo, zawsze bedziesz sztywno trzymac sie swoich doswadczen i na ich podtsawie oceniac swiat.Nie widzisz nawet tego, ze ta dyskusja przeradza sie w walke kobiet miedzy soba.A samiec?-patrzy zadowolony, jak to tepe cipy wyrywaja sobie wlosy z glow.Do tego doprowadzaja zawsze takie glupie moherowe babska jak ty.Nigdy to do ciebie nic nie dotrze bezmyslna nogo stolowa.Powinnas zarobic pare razy w szczeke od swojego lubego, to moze by ci klepki wrocily na miejsce.Chociaz w pewneych przypadkach nie ma takiej szansy.hehehehehehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiadając Twoim językiem, widocznie ten twój za mało Cię w ten durny łeb lał, bo dalej takas głupia, jak byłaś i pewnie taka wykitujesz śmiej się śmiej, ze swojej własnej zapiekłej tępoty, kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-aśka
Dobra kobieto - jesteś żałosna. Ani z ciebie "kobieta" ani "dobra". szczerze mwiąc to ci współczuję, bo nadajerz się do leczenia u psychiatry. Jeżeli masz dzieci, to powinni ci je odebrać, bo zniszczysz im psychike i będą takie popieprzone jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra kobieta
BRAWOOO!!!!!I oto obraz swietych matek polek:podczas gdy ich kolezanki sa szmacone przez meski rodzaj, one-tryskaja jadem z zadowolenia ze im sie to nie przytrafilo, a zeby sobie jeszcze bardziej podniesc samopoczucie-wyszydzaja je, przyklaskujac mezczyznom.A nie daj Boze, zeby znalazla sie chociaz jedna, ktora stanie w obronie tych "gorszych" kobiet.Malpy nie przepuszcza takiej okazji.Beda wylewac na nia kubly jadu.Zalozcie sobie wlasna bojowke przeciwko kobietom krzywdzonym przez mezczyzn i tym ktore osmielaja sie nazywac rzeczy po imieniu.Takie skretyniale debilki istnieja we wszystkich spoleczenstwach swiata.I wlasnie dlatego zycie wielu kobiet to pieklo.Pojecie solidarnosci z kobieta, jako kobieta dla bezmozgowych zakutych pal przeciez nie istnieje.Swiat takich debilek jak wy to swiat bezwglednych wyrafinowanych suk, gotowych powyrywac sobie wlosy w walce o samca i o przypodobanie sie samcowi.Wszystko pod zaszczytnym haslem-sama sobie byla winna, a dobrze jej tak, a w ogole to wcale jej nic nie zrobil.Oczywiscie zadnej debilce nie przyjdzie do lba jak to wyglada z meskiego punktu widzenia.Oni ZAWSZE trzymaja sie razem i sa wyjatkowo zgodni co do winy kobiety.Jakby nie bylo-zawsze ta Ona okazuje sie byc suka,wariatka i szmata.A wy idiotki przyklaskujcie im dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra kobieta
no dawajcie dalej malpy, tylko czekam az zaczniecie mnie dalej napierdalac.Czekam na kolejny kubel jadu.oooo czego jak czego, ale tego wam napewno nigdy nie zabraknie....A moze spotkamy sie w realu?I wyjasnimy sobie pare kwestii?Nie watpie, ze pojawicie sie z kosami, palami i banda rozjuszonych seksistowskich knurow u swojego boku.No coz, jak widac zjawisko zwane hoojozą, zatacza coraz szersze kregi.Tu i psychiatra nie pomoze.Szczerze wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna małpa
nikt sie nie bedzie z toba kłócil debilko, bo jestes zbyt ograniczona zeby z toba dyskutowac, to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...bambi
kurcze jesteście niesprawiedliwi mój narzeczony ma córkę z pierwszego małżeństwa. jego byłej żonie brakowało chyba tylko ptasiego mleka. z nudów, bo nic nie musiała robić, miała nawet opiekunkę do dziecka i sprzątaczkę (w 2-pokojowym mieszkaniu) zaczęła się puszczać... jej nowy facet to kryminalista i wplątał ją w rożne swoje sprawki z prokuratorem... mój Misio tez tęskni za dzieckiem i mimo, że jest porządnym facetem, sąd przyznał opiekę nad dzieckiem 65-letniej babci... niedługo bierzemy ślub i może wtedy sąd przychylniej spojrzy na nas jako opiekunów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE MA CO WDAWAĆ SIE
w "dyskusje" z dobrą kobietą,zresztą jak ten nick brzmi absurdalnie. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra kobieta
No tak. Nie ma sie co wdawac w dyskusje bo jak sie nie ma zadnych argumentow oprocz kublow jadu.Banda prymitywnych, bezdusznych i wrogich innym kobietom wyrafinowanych suk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamella
a ja nadal nie przeczytalam NIC o tym dlaczego chce być z tą córką? NIC - że kocha, ze tęskni, że brakuje mu dzieciaka, że córka jest z nim bardzo zżyta, no nic tylko warunki materialne. a gdzie chciałoby być DZIECKO? z kim czuje się bardziej związane? kto zna jej upodobania, przyzwyczajenia? ani słowa na temat tego, żeby panna była złą matką. Ty skupiasz się tylko na tym jak odebrać dziecko matce, więc sorry - ale brzmi to bardziej jak chęć odwetu niż troska o dziecko. Zresztą - coś się to wszystko kupy nie trzyma. Piszesz że jesteś kierownikiem, i zarabiasz tylko 2 tysiące, w dodatku możesz wychodzić kiedy chcesz? to po co komu taki kierownik, którego w pracy nie ma? im wyżej się człowiek pnie, tym większego zaangażowania wymaga praca. Przepraszam, ale jakież ty znowu masz warunki do zaoferowania dziecku? przecież to żałośnie niska pensja. lepsze warunki? to ma być powód? muszę cię rozczarować - powód bardzo prosty do obalenia. Wystarczy płacić alimenty - i już sprawa warunków się rozwiązuje, bo jeśli panna wyjechała do większego miasta i pójdzie do pracy, to bez większego trudu razem z alimentami będzie miała tyle co pan kierownik, jak nie więcej. dziewczyna postępuje dziwnie ale decyzja chyba w niej dojrzewała- a ty chyba sobie dośpiewujesz resztę, komunę chcą założyć? z przeciętnych alimentów trudno utrzymać nawet dziecko, a ty uważasz, że obie matki z nich będą żyły? PS. znam przypadki facetów, którzy dostali opiekę nad dziećmi, ale tam były ku temu solidne powody, w dwóch przypadkach- za zgodą matki. No i dzieci były starsze. Tyle, że tamci faceci zarabiali kilkakrotnie więcej od ciebie, mieli swoje domy, a nie zakładowe mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra kobieta
Sluchajcie bezduszne suki:ja oczywiscie jestem tu spalona, ale posluchajcie lamelli.Ją tez obrzucicie blotem? Lamella-zgadzam sie w calej rozciaglosci ze wszystkim co napisalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra kobieta
Frajer mysli ze za 2 marne tysiaki utrzyma siebie, swoje dziwki,fure, opiekunke i dziecko. (chyba w tej kolejnosci).Rzeczywiscie jest czym szpanowac. Nawet wlasnego mieszkania nie ma tylko sluzbowke.hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×