Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotny tatus

CHCE BYC Z CORKA!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość dobra kobieta
Aha no i oczywiscie nie wie jak sie pieluche zmienia, o zaspokojeniu setek innych potrzeb dziecka nawet nie slyszal.On poprostu uwaza, ze wynajmie sobie opiekunke, ktora mu to zalatwi, a on sobie bedzie spokojnie w tym czasie pracowal.Jak kazdy samiec.Dziecko, to taka zabawka, co to sobie sama rosnie i sie rozwija i zaspakaja potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy to, dobra kobieto, pyskaciście, jako widno... I na chłopów widza wsiadać lubicie... A jo wom powim, ze łu nos wew wsi to kozdyn chłop łumi koze wydoić, dziecioka przewinonć, scynioka co go suka łodzuciła zez butelki napoić, dziecioka pobujać, krowe poklepać, słupki zez fizyki łodrobić,..... i wiela róznyk takich. :classic_cool: Ać jakeś juz wsiadła na samotny tatus, to i jo nań naskoce: :classic_cool: - a wis ty, tatus, jak wyglondo dzieckie gówno? - a wis jak paknom dzieckie zygi? Wis? Besśluby ruchacu? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra kobieta
do lamelli:wiesz, tu siedza same wiesniaczki ze strony wschodniej, co to 2 tysiakow na oczy nie widzialy, a jak im frajer przyniesie do domu 1200, to sa cale szczesliwe, ze im na chleb starcza i powycierane lachmany z lumpeksu dla dzieciakow.Oczywiscie wieksza czesc kwoty sam przezre, bo przecież potrzebuje kubeł mięcha dziennie jak pies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra kobieta
Ruchacz bez slubu-dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny tatus
dobra kobieto ciezko zrozumiec co ty piszesz, wisze ze patologia nie jest ci obca, i to ty napier.. meza po lbie w domu, chcialem cie ignorowac ale jak ktos mi pisze takie bzdury, ze bije zone, albo ze nie umiem dziecka pfrzebrac to nie umiem tak tego zignorowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra kobieta
Palą po glowie?Ciebie?-Z rozkoszą.To kiedy się umawiamy na randkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny tatus
do lamelli: probowalem sie pogodzic i mysle ze moze jeszcze nie wszystko stracone, ciagle mysle ze moze jeszcze wroci do mniie, jesli chodzi o slub, to ja chcialem - ona nie za bardzo :( i tak zylismy bez slubu.. z dnia na dzien,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra kobieta
Taki dobry, taki chcacy, taki odpowiedzialny, taki ugodowy-no cudo!wprost ideal chodzacy.A ona-go nie chciala.A to pech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łu nos wew wsi, jak sie kozy nie kupi, to sie ji źryć nie daje. Boć ino gupek karmi łobcom koze. A i jak sie baby nie poślubi, to sie ji nie dogadzo. No cheba ze za piniondze. Ać tem co jeich uzywomy za zapłate, to dzieciorów nie robim. Tem bardzi z dnia-na-dziń. Dzieciory robim ino ślubnym. Tak to je u chłopów. Kierowniki widać majom inne zwycaje... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra kobieta
Łuuuuuuuu.Kochaniutka!Wdze ze sie porwalas na pseudonaukowa analize psychologiczno-refleksyjno-zyciowa....Takie kretynki jak ty zwykle tak maja.Najpierw sie to naczyta roznej masci poradnikow, a potem powiela to w roznych formach i podaje jako swoje.Wydaj swoją wlasną.Obawiam sie ze bedzie ona tak samo tresciwa, sensowna i pouczajaca jak twoj nick:emphetepe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech ten facet powie wiecej
Nie rozumiem tu jednej rzeczy.Facet pisze bardzo ogolnikowo.A na podstawie ogolnikow-nic sie nie da poradzic, doradzic itd.Sa to sprawy tzw. osobiste, wiec jak mu doradzic,jak nikt nie wie, jak to jest naprawde.Jesli to rzeczywiscie bylo tak ze niby bylo ok. a ona tak sobie pojechala w pomidory i nie wraca do tej pory (w co nie wierze), to powinienes sie zlgosic do jakiejs poradni dla facetow.Niech ci doradza jak sie dogadac z kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudokibol
a samotny tatus wypowiada sie cos jeszcze? speszyl sie moze. a dla mnie to jest jakas paranoja ze tu same klotnie wynikaja i to takie debilne. a temat powazny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rety.....
Dziecko nalezy i do matki i do ojca - chyba, ze sad postanowi inaczej. Ale zarobki w kwocie 2 tys zl, zakladowe mieszkanie, wynajeta opiekunka to nie sa warunki do normalnego rozwoju dziecka. A w tym zwiazku bylo cos nie tak, jezeli matka (zona, konkubina) zwiala stamtad. Nie topik to rozstrzyga - od tego sa sady! Zadna normalna kobieta raptem nie zwiewa od swojego faceta. Napisz tatusku co bylo nie tak, co bylo nie w porzadku. Raz jeden szczerze i uczciwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny tatus
czasem musze popracowac, nie jestem tutaj 24 godziny na dobe , jak niektorzy, co chesz wiedziec dokladnie na temat naszego zwiazku? dlaczego odeszla? moze trzeba jej zapytac, bo ja nie wiem do tej pory, moze przestala mnie kochac albo nigdy nie kochala, nie wiem, jak w kazdym wiazku byly lepsze i gorsze momenty, ale myslalem ze to udany zwiazek, mysle jedna ze troche tez wine ponosi jej kolezanka, no bo, moja ex pojechala do niej niby tylko na 2 dni, a nagle zadzwonila ze nie wraca, bo bedzie mieszkac u tej kolezank, potem sie dowiedzialem ze ta kolezanka tez sie rozwodzi, i teraz beda mieszkac we dwie bez facetow, troche to dziwne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znacy lezba... Znacy tsza ci pozycyć kłonice... Znacy... :classic_cool: Powiem Ci tak, młodzieńcze: chcesz mieć córkę? Zabieraj i uchodź w lasy. Dasz radę? U nas lasy rozległe. Wal jak w dym. Jak zajdziesz do mojej chałupy, chleba i smalcu dostaniesz do woli. Dotarło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra kobieta
No to sie dziewczyny dogadaly, jak tu sobie poradzic razem i zwiazac koniec z koncem, bez laski mezulkow, wypominajacych na kazdym kroku, ze sa nierobami i pasozytkami.Swietny pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamella
tato, powiem ci tyle - póki widzisz szansę na pogodzenie się, lepiej negocjuj, a nie szantażuj że odbierzesz jej dziecko. Nawet jeśli się uprzesz na sprawę sądową - to teraz nie jest dobra pora na wykopywanie toporów wojennych, bo to przekreśli wszelkie szanse. coś jednak między wami jest nie tak. Czy ty w ogóle ją kochasz, czy tylko byliście ze sobą ze względu na dziecko i jakoś to tak się ciągnęło do tej pory? jakiś ten wasz układ wydaje się mdły, jakbyście żyli obok siebie i nic o sobie nie wiedzeli. naprawdę nie wiesz, czego jej brakowało w waszym związku? nie rozmawialiście ze sobą, nie miała o nic pretensji, o nic się nie kłóciliście? nie mi odpowiedz, a sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra kobieta
lamella: a tato nic na to bo krecil i chachmecil ile sie dalo.Od razu go wyczulam.Lepiej popatrzcie na topik pozucony i zdradzony....moja historia.to jest facet.a nie wstretny oszust, co to by chcial ale nie moze, albo moze ale nie chce, a wlasciwie to ona nie chce.Wstretny kretacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaki kał z ciebie
Wiec dobra kobieto: ty chyba jesteś lesbijką... bo takie głupoty piszesz!!! Albo sama jakimś cudem zapłodniłaś(jak ślimak) bo jesteś sama z dzieciakiem dlatego że żaden facet Cię nie chciał.. :D Ty stara dupa jesteś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra kobieta
najblizszego psychiatre znajdziesz dzwoniac pod 999.No comments

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia kobieto
jaka ty jestes pusta i beznadziejna, moge sie zalozyc ze jakis facet cie zostawil bo nie mogl z toba wytzrymac!! hahahahahahahaah i teraz jestes sama!!! i wkurwiasz wszystkich na forum!!!! debilka z ciebie jakich malo, nic nie potrafisz tylko wyzywac ludzi bezpodstawnie, swoja droga widac ze twoj iloraz inteligencji to minus100. hahahahahaahah zycze ci zebys miala na utrzymaniu 5 bachorow i zeby zaden facet ci nie placil alimentow, bo pewnie tak jest!! jestes taka zalosna ze az smieszna! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra kobieta
jednostki psychicznie niezrownowazone,a ty ciolku- sie do nich zaliczasz, zwykle reaguja w sposob jaki tu przedstawiles(las).Mozesz mi zyczyc czego chcesz i przypisywac chocby i ze sto bachorow (jak to nazywasz dzieci) i to ze nie mam alimentow itp. idiotyzmy.Widzisz kotku, wlasnie w tym sek, ze nie jestem tego typu kretynka.Wiem, ze zyczylbys sobie tego, ale musze cie rozczarowac....Mozesz mi nasrac-a dla mnie to jakby deszczyk padal, hihi. Ps.dobrze ci radze,zgols sie do najblizszej przychodni rejonowej, tam uzyskasz fachowa informacje na temat zakladow zamknietych dla takich przypadkow jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra kobieta
Jak masz problem z trafieniem do wlasciwej placowki, sluze pomoca, a nawet moge ci wypisac recepte.pozdrowionka i caluski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra kobiet
Macie racje,taka wiesniara ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra kobiet
mowia we wsi ze glupia i brzydka jestem i zaden chlop mnie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra kobieta
999. za trudny numer do zapamietania petaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×