Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hmmm............

Dlaczego mężczyźni nie umawiają się z atrakcyjnymi, inteligentnymi kobietami??

Polecane posty

Gość hmmm............
okoliczności były proste raz usłyszałam po 2 tygodniowej znajomości że " ja k nie chcesz uprawiać seksu to po co sie ze mną zadajesz?" następny twierdził to samo lecz po miesiącu, wybaczcie ale nie chce tego robić z przymusu tylko być z kimś na kim mi zależy, trzeci zdradził po 3 miesiącach było mi przykro ale nie będę żałować kogoś kto zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to osobiste pytanie, ale jak ich poznałaś? Kto prowadził rozmowe, Oni czy Ty? Masz jakieś zainteresowania, hobby, które moglibyście robić razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm............
nie chodzi tu o ocenę mnie i moich doświadczeń, takich kobiet jest więcej i to jest przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm............
dwóch po znałam przez znajomych a jednego na uczelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm............ okoliczności były proste raz usłyszałam po 2 tygodniowej znajomości że " ja k nie chcesz uprawiać seksu to po co sie ze mną zadajesz?" następny twierdził to samo lecz po miesiącu, wybaczcie ale nie chce tego robić z przymusu tylko być z kimś na kim mi zależy, trzeci zdradził po 3 miesiącach było mi przykro ale nie będę żałować kogoś kto zdradza No jak widac chyba się umawiają...;) Topik powinien mieć tytuł, dlaczego trafiam na takich facetów...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czego ty chcesz
Jak to nie chodzi o ocenę twoich doświadczeń?To przecież z tobą się nie umawiają i chyba chciałaś poznać przyczynę.Taka altruistka z ciebie,że martwisz się o konkurencję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm............
jeden miał pieniądze na wszystko ale myślał ze za pieniądze może wszystko mieć niestety nie wszystko, drugi szkoda gadać to ja próbowałam gdzieś wyciągnąć nawet na spacer było ciężko a okolica była super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja próbuję znaleźć powód... Denerwuje mnie uogólnianie. Mężczyźni umawiają się z atrakcyjnymi, intligentnymi kobietami. Jednak co jest dalej zależy od wielu czynników. Przede wszystkim jacy to mężczyźni i gdzie ich poznałaś. Poza tym dużo zależy od relacji jaką nawiążecie. Powiedzmy poznałem ładną dziewczyną, bardzo inteligentną, szaloną, zabawną, ale czegoś mi brakowało... Kilka dni później poznałem dziewczynę przeciętną zewnętrznie, ale czymś niezrozumiałym tak mnie zachwyciła, że miałem bzika na jej punkcie. Dlaczego? Sam nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykle faceci boja sie silnych kobiet. Trzeba trafić na takiego który chce miec towarzyszkę do życia, dzielenia zainteresowań, jakichś wspolnych celow i który szanuje ambicje kobiety, a nie takiego który chce mieć ozdobę u boku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doigrałeś sie
ja tez zauwazyłam że faceci niby patrzą tylko na te piekne, zgrabne ,a tak naprawde to wybieraja tylko te ,,drugie" bo wydaje mi sie że wtedy czuja sie panami sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podam wam na moim przykładzie, gdybym miał wybrać piękną, atrakcyjną, inteligentną kobietę, ale bez charakteru i charyzmy, a dziewczynę przeciętną, ale wesołą, zabawną, bijącą charyzmą na odległość, wybrałbym drugą. Jednak jeśli obie miałyby identyczny charakter wybrałbym ładniejszą. Wygląd jest ważny, bo każdy ma jakieś swoje mniejsze, lub większe wymagania. Jednak jeśli chodzi o głębszą relację zwracamy również uwagę na charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doigrałeś sie
czyli powinnam załorzyć że tylko te brzydsze mają lepszy charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie:D Znam jedną boską, ze świetnym charakterem... Jednak jej wymagania są nieco wygórowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czego ty chcesz
Normalny facet nie boi się kobiety z osobowością,silnej.Przynajmniej ma gwarancję,że nie bierze "bluszcza"idiotki,która musi się wesprzeć na jego ramieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doigrałeś sie
fakt... to smutne ale ,,każda potwora znajdzie swojego amatora"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czyli powinnam załorzyć że tylko te brzydsze mają lepszy charakter" A znasz wielu przystojnych ze świetnym charakterem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doigrałeś sie
Niestety nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czego ty chcesz
Zarówno "przystojny" jak i "świetny charakter" to dla każdego co innego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, to skąd to zdziwienie, że lepiej wybrać kogoś mnie atrakcyjnego, ale z kim po prostu czujemy się dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doigrałeś sie
Dokładnie i każdy ma inny cennik wartosci ... wszystkich zewnetrznych i tych w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Glupia...
bo musi trawic swoj na swego a inny poziom intelektualny przyciaga inny poziom intelektualny i nic na to nie poradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To normalne, ze każdy ma inne wyznaczniki, jak napisałem. Każdy ma swoje wymagania, mniejsze lub większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czego ty chcesz
Jeszcze przychodzi mi do głowy taka odpowiedź dla autorki- umawiają się,ale tylko raz. Cóż,czasem trzeba czegoś więcej niż atrakcyjności i inteligencji(nawet jeśli jest tak jak piszesz)Trzeba mieć to COŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"okoliczności były proste raz usłyszałam po 2 tygodniowej znajomości że " ja k nie chcesz uprawiać seksu to po co sie ze mną zadajesz?" następny twierdził to samo lecz po miesiącu, wybaczcie ale nie chce tego robić z przymusu tylko być z kimś na kim mi zależy, trzeci zdradził po 3 miesiącach było mi przykro ale nie będę żałować kogoś kto zdradza" no ja nie wiem jak u ciebie z tą inteligencją skoro piszesz o jednym, drugim, trzecim facecie i to w założonym przez siebie temacie mówiącym że "faceci nie umawiają się z atrakcyjnymi i inteligentnymi" (jak sądzę miałaś na myśli siebie). jak widać umawiają się ale ci nie odpowiadają a to już zupełnie inna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jakiej podstawie twierdzisz ze jestes inteligetna? na podstawie tytulu przed nazwiskiem czy dyplomu na scianie? wiesz co teraz slychac w polityce, znasz sie na sporcie, motoryzacji, mysliwstwie, wedkowaniu? dla jednego jestes atrakcyjna, dla drugiego nie. kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×