Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mazanek

Plastyka brzucha u Zawisza

Polecane posty

Hejka....Mężatek a czy twój brzuch nadaje się teraz do bikini, ja w tym roku wybieram się na taki zabieg. A jak z tą blizna już lepiej, jest mniej widoczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIURA
darunia gdzie ty tu widzisz jakis MEZATEK ona jest MAZANEK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge byc męzatek :))) albo cos podobnie noe nie wiem czy bikini czeka mnie lekka poprawka mam taki dziubek przy prawej stronie na koncu szfu... blizna jescze czerwona i dosyc mocno widoczna ale zaczelam chodzic na silownie i jezdze juz na nartach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Zrobiło sie cicho.Mazanek a czy moze orientowałaś sie ile kosztuje taka korekta blizny pooperacyjnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem kto za to płaci ale mowie ci jak z nim rozmawialam to wydawalo mi sie ze to bylo w cenie ide do niego dopiero w kwietniu to wtedy pogadam z nim i tak zrobie to najwczesniej na jesieni bo mowil ze trzeba odczekac rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszela.asaw
Osobiście bardziej polecam dr Jamonta, który przyjmuje w Zielonej Górze, przyjemny a i zcenami jest lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję poszukać dobrego lekarza. Nie zawsze ten kto jest znany jest również dobry :) ja polecam ci doktora Ciesińskiego z Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plastyke brzucha mam juz za sobą...powiem szczerze bolesne jest to "dochodzenie" do siebie po operacji ale warto pocierpieć. Swój brzuszek zawdzięczam dr Grzesiak z Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Miałem duże problemy ze schudnięciem i dlatego zdecydowałem się na zabieg liposukcji brzucha. Bardzo mi to pomogło, po zabiegu efekty od razu sa widoczne. Teraz noszę już mniejszy rozmiar. Zabieg robił mi dr Aldonę Stachurę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 15:12, Gość tahiti22 napisał:

witam was za dwa dni mam plastyke brzucha i bardzo sie boje czy wychodzac po 2 dobie dam rade dojechac autem do domu 150 km i no i jescze wejsc po schodach na 4 pietro?! jak myslicie poradze sobie?

Ja mialam plastyke brzucha i szycie przepukliny... raczej ciezko na czwarte pietro bez windy... uwazaj by nie przemeczac organizmu, bo to jest duza operacja i moga byc rozne powiklania.Ja tylko wstawalam na pare chwil z lozka, trzeba chodzic ale nie wariowac.Mnie lekarka pozwolila tylko do lazienki ... i przejscie do lozka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×