Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jedna taka ona

jak potrząsnąć facetem ?

Polecane posty

Gość jedna taka ona

Krótka sprawa - kumpel, bliski, na imprezach coś jest między nami (nie spimy ze soba), a pozniej obydwoje sie zachowujemy, jakby nic sie nie stalo. On nie nalezy do \"latwych \" charakterow i zdecydowanych facetow, jest skryty itd. Do tej pory myslalam ,ze taki uklad mi pasuje, ale jednak nie - chyba troche sie zaangazowalam w to emocjonalnie. Jak skutecznie potrzasnac facetem zeby wydusic o co chodzi (oczywiscie nie doslownie z tym duszeniem) ? Musi nastapic jakis przelom w naszych stosunkach... Wiem ,ze ja cos musze zrobic, bo inaczej bede czekala do emerytury... Tylko jak sie do tego zabrac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna taka ona
wiem, ze jest po 2 ale pomozcie, prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_s
trudna sprawa, zbyt oględnie napisałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszis go osmielic. dac do zrozumienia, ze nie jest Ci obojetny. nie pytaj jak. wysil sie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna taka ona
Ale jak mozna sie zachowywac "inaczej" wobec faceta, ktory jest twoim kumplem i spotykacie sie codziennie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie wychodzi tak jak teraz postepujesz, to zmien strategie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna taka ona
Zastanawiam sie tez, dlaczego facet, ktory lubi dziewczyne, szanuje ja bardzo zachowuje sie tak,ze na imprezie, po alkoholu (ktory jak wiadomo dodaje odwagi), po prostu przystawia sie do niej a pozniej jakby nigdy nic. Fakt ,ze ja tez nie jestem wylewna, zastanawiam sie o co chodzi w tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest niesmialy, chyba zakompleksiony i byc moze zakochany w Tobie, ale go oniesmielasz na trzezwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna taka ona
hmmm byc moze zakochany... nawet jesli mam czasem wrazenie, ze mnie tak jakby olewa, specjalnie. Nie wie jak sie zachowac itd... ? Powiedziec mu wprost - wkurza mnie ,ze udajemy, tak jakby nic sie nigdy nie stalo ? czy lepiej jakims sposobem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykorzystaj moment kiedy bedzie po %. nie wiem dokladnie co wy tam drobicie wtedy. zacznij rozmowe na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna taka ona
a nie powinno sie takich spraw zalatwiac na trzezwo ? co robimy ?? impreza w klubie albo domowka no i calujemy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wspomnij ze chiala bys to robic z nim czesciej i nie tylko po % proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna taka ona
czy to mozliwe, ze jesli nie jestem mu obojetna, to on tez czuje hamulec przed powiedzeniem takich slow, jak ja po wyobrazeniu sobie tego jak mowie mu to, co napisales ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusalkapawelka
a moze poprostu on nie jest gotowy na zwiazek i odpowiadaja mu takie luźne akcje na imprezach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak. swietnie sie tu sprawdza powiedzenie " swoj pozna swego" spotkaly sie dwie dupy wolowe ;) zalezy tez kto inicjuje te pocalunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna taka ona
obydwie strony ;/ boje sie tylko tego, ze on powie "ale przeciez jestesmy kumplami i niech tak zostanie. ty jestes wartosciowa dziewczyna a ja nie jestem staly w uczuciach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdsgg
A gadacie ze soba czasem czy tylko sie calujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martwic sie bedziesz jak tak powie. nie wkrecaj sobie. zapytaj, martwic(lub cieszyc )sie bedziesz pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna taka ona
czy gadamy ze soba ?? tak, gadamy bardzo duzo i bardzo dobrze sie rozumiemy. Ostatnio kolezanka jechala z nami samochodem i powiedziala ,ze chciala sie wlaczyc do rozmowy, ale nie wiedziala o co chodzi. Poza tym mamy wspolnych znajomych no i widzimy sie prawie codziennie. A nie lepie byloby wziac go i po prostu powiedziec --> dlaczego tak sie zachowujesz ?? Chociaz facet chyba woli uslyszec to, co Ty napisales :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna taka ona
ale napisalam o tej kolezance, ze nie wiadomo o co chodzi :) to nasza bliska kolezanka, laczy nas wiele z nia spraw, ale ona mowi, ze mamy jakis taki swoj sposob komunikacji i ze tylko my wiemy o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdsgg
No to wez mu powiedz wprost sluchaj czemu sie zachowujesz jakby nic sie nie stalo. O co chodzi? Nie rozumie tego Tak mysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna taka ona
chyba tak trzeba bedzie zrobic, ale odwagi brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piernicze. jak jest niesmialy to go tylko sploszysz. zrob jak ja napisalem. Tylko Ty badz trzezwa, a jemu % pozwola byc odwazniejszym. najlepiej zapytaj go po takim buziaku. mozesz rzucic tez cos w stylu - chialabym byc tak przywitana jutro przez Ciebie. ;) koniec porad. goood night.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdsgg
Jak uwazasz ze jest niesmialy to mozesz go soytac na bani ale jak nie jest to normalnie go spytaj Achyba nie jest bo mowisz ze fajnie sie z nim rozmawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna taka ona
nowy dzien - nowe pomysly ?? :) Moze cos innego "zaaranzowac"?? Cos wymyslec takiego, zeby dalo mu naprawde do myslenia, zeby nic potrzasnac, jak w temacie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna taka ona
Czuje, ze jak czegos nie zrobie, to poprostu wybuchne,a nie chce wyleciec z czyms glupim, bo nie chcialabym w razie czego stracic kumpla... eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna taka ona
Chcialabym dac mu do zrozumienia,ze cos z nasza dziwna sytuacja nalezy zrobic, ze uklad w ktorym na codzien jestesmy super kumplami a na imprezach sie calujemy jest totalnie do bani... chcialabym, zeby po prostu nastapil jakisprzelom w naszych relacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc najprościej poprosić go o dłuższą rozmowę na osobności (przynajmniej z dwudniowym wyprzedzeniem). Na rozmowie powiedz mu: "ze cos z nasza dziwna sytuacja nalezy zrobic, ze uklad w ktorym na codzien jestesmy super kumplami a na imprezach sie calujemy jest totalnie do bani... chcialabym, zeby po prostu nastapil jakisprzelom w naszych relacjach " i dlatego albo będziemy razem albo musi się to zakończyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna taka ona
własnie chodzi o to, ze taka rozmowa raczej nie wchodzi w gre. znam go i wiem,ze musze dzialac raczej z zaskoczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×