Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie wiem już sama co myśleć

CZY MOŻE BYĆ DLA MNIE NIEBEZPIECZNY?

Polecane posty

Gość mango z bango
a ja tego nie rozumiem, kobiety mysla ze sa nietylakne ale same nie maja problemu zeby kogos uderzyc szypnac ugryzc;/ to glupie, traktuj drugiego tak jakbys sama chciala zeby Cie traktowal. sama piszesz ze robil to tylko gdy ty zadawalas mu bol. ja sama jestem kobieta i wychodze z zalozenia ze facet mialby prawo mi oddac gdybym go uderzyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawia ci tym bol i wogole sie nie przejmuje,to nie jest normalne zachowanie.Mi kiedys tez zdarzalo sie szturchnac na zarty chlopaka,czasem az go zabolalo,to bylo niechcacy i zawsze go przepraszalam,ale to byly dawne czasy:)i nigdy nawet nie pomyslal,zeby mi oddac,zachowywal sie jak prawdziwy facet,ktory nie tknie kobiety nawet kwiatkiem,czulam sie przy nim bezpieczna.Widze,ze ty juz masz obawy,ze kiedys moze uderzyc cie mocniej,watpie ze jego zachowanie sie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dokladnie jak moj brat.
jak go trzepne to mi zawsze mocniej odda :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i facet nie powinien tak reagowac, ale wiele kobiet wychodzi z załozenia, ze mezczyzna to żelbetonowy kloc, który reaguje dopiero na ostrzał artyleryjski i jest nieczuły na ból i lżejsze od dział kaliber 88 mm bodźców zwenętrznych... kolezanka kuzynki podała mi np kubek z wrzątkiem (przykryty) dziwiac sie, ze reaguje na oparzenie bo "przeciez jestes mężczyzną" byc moze autorka zachowuje sie tak notorycznie i facet juz nie wytrzymał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejże
Może nie chce wyjśc na takiego co go baba leje, stwierdził, że Cię tego oduczy, ale na pewno to go nie usprawiedliwia. To sa przejawy agresji i mogą wezbrać na sile Koleś nie panuje nad sobą, tym bardziej, że Ty go klepnęłaś w żartach. Lepiej szukaj szczęścia gdzie indziej dziewczyno, prawie zadnej meżatki wcześniej nareczony nie bije, miał być taki dobry. Ty masz chociaz objawy, że on ma lekką rączkę. Jeszcze probujesz z nim wyjaśniać, bo jak bys sie ostrzej postawiła, to kto wie czy byś nie oberwała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia M
hej kobietko słuchaj po lsubie moze byc jeszcze gorzej jesli teraz nie ma oporów a widzi ze Ciebie boli.Chocby nie wiem co nie mogą faceci uderzyc kobiety...chyba ze chcesz reszte zycia z nim sie meczyc i przyzwyczaic jego do tego,ze mu na to pozwalasz..Ja bym nie wytrzymała..bedzie ciezko wam ..jesli dalej w to chcecie brać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mango z bango
a moze by tak kobiety przestały lać facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×