Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jesteś...

...szukam Ciebie...

Polecane posty

Gość luzblus
mysle, iz jest ich wiecej ( tych szpiegin):D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,nie jesteś okropny.nasza klasa była fajnym profilem a teraz w sumie zeszła na psy.nie wiem po co dwieście osób z czego mamy bliski kontakt może z dwudziestoma... no ale wracając-kiedy widzisz ją uśmiechniętą to też jakoś lżej na sercu,prawda?tak naprawdę nigdy nie uwolnimy się od kogoś kogo kochaliśmy i kochamy,nawet gdybyśmy mieli z czegoś zrezygnować i tylko z daleka kibicować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzblus
wykupic wszystkie kwiaty w pobliskich kwiaciarniach?" oł jeeeee:D ochrona jest bezsilna tu, na kafe:( ale na miescie...no nie wiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzblus
nic podobnego:) ale miej oczy dookola glowy:D teraz tylko pisz, pisz iiiiiii pisz. dobrze C i z pisma patrzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzblus
oczu niestety nie mialam okazji widziec :( a moze i mialam...trudno zgadywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzblus
i pomyslalas wtedy "boze drogi, ale ciacho" - byc moze jestes tym jedynym "ciachem", na ktore swego czasu zwrocilam uwage:) coz, skad mam to wiedziec?? ciacho - nie znosze tego okreslenia:( no chyba ze znajde sie w progach cukierni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj...
Kochana, nie wierzę, kocico, że spotykamy się również tutaj! :D :P 😍 Zaglądnę później na nasz rozkoszny topik :P jesteś: no wiesz, pogodę miałam na mysli :P :P staram się trochę stopować z tą uzależniającą używką jaką jest cafe :P Żyję sobie spokojnie, to tak w skrócie. :) 🌼 Pozdrawiam nowe twarzyczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzblus
z glebi serca = przepraszam " nie ma za co:) rowniez tu bywam...sprawdzam, czy przypadkiem ktos mnie nie szuka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kocica ze mnie jak diabli,wyciągam ostatnio ostre pazury ale pomiziać też potrafię :P a kto mnie znalazł????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj...
A ja myślałam że tylko ja Cię nazywam kocicą :P :P Tak, dedinka. będę musiała pomyśleć nad nową ksywą dla ciebie. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie nie wejdę ,jaki topik nie zostanie przeze mnie odwiedzony-każdy pada!!!!!!!!!normalnie fatum za mną lezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dedinko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!miłości druga moja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zostawiłaś mnie buuuuuuuuuuuuuuu jak mogłaś mnie zdradzić???????????potworna potwarz!błagaj o przebaczenie bo zakradnę się dziś do ciebie i zabiorę całe mleczko z lodówki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę już stąd :P może topik odżyje :D zajrzyj Dedinka później w celu wznowienia poszukiwań naszych ciasteczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj...
ja zdradziłam? :D pączuszku, skądże :P weszłam teraz na to forum, bo było w najświeższych, więc pomyślałam, że "jesteś" raczył mi odpisać... :P :P 🌼 A tu widzę Kocicaaaaa :D :D ta groźba mnie przeraża, o pani, litości :P będę późnije, pa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj...
naszych ciasteczek? Dla ciebie chyba tylko saszetek whiskas :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwcze!!!nie znasz dnia i godziny :P stukaj głośno w parapet :D do wieczora paaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×