Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jesteś...

...szukam Ciebie...

Polecane posty

Gość malaaa18
znalazłeś;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaa18
hejka kto szuka znajdzie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaa18
co tam?????????????????? deziała to cos??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzblus
kara - posolenie z popieprzeniem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z dwojga złego wybieram popieprzenie :P ale delikatnie :D litości :P to nie ja-tylko to widmo ,które za mną łazi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzblus
z dwojga złego wybieram popieprzenie" - aaaaaaaa kazda by tak chciala:P niestety zabraklo pieprzu, pozostaje posolenie:D po wrazliwych czlonkach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludożercy na forum ,no nie!!!gorzej-hanibale :P może to \"nie kumam\" rzucił urok po chwilowym braku zainteresowania jego zacną i bogatą osobowością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muuuuaaaaaaa leci buziak do ciekawgo,tajemniczego,inteligentnego przedstawiciela czarnej magii-smutno tu było bez Ciebie "nie kumam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutno bylo? tak sie tylko mowi 🌻 i ja, jako mezczyzna z krwi i kosci, powinienem uwierzyc i dac sie oczarowac ;) niech bedzie :classic_cool: prosze, juz rzucaja na mnie uroki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rzucę uroku :P nie będę taka :D ledwo byś położył główkę na podusi i zamknął oczka a męczyłabym Cię całą noc jako piękna Anielica nad wyraz obdarzona wyobraźnią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzblus
prosze, juz rzucaja na mnie uroki " - nie tak szybko! do rzucenia uroku potrzebuje: 2 twoje wlosy z czubka glowy i 2 paznokcie ze srodkowych palcow:D:D:D inaczej nic z tego nie bedzie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem nie do zamęczenia :P obudziły się we mnie ogromne rządze :P jak teraz kogoś dopadnę nie wyjdzie z mojego łóżka tak szybko :D choć niekoniecznie z łóżka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie bede masakrowal :classic_cool: lozko nie sluzy jedynie do spania, tak samo jak stol niee jest jedynie meblem... pozywieniodajnym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już ostatnio pisałam,że najlepiej z marszu...bez ceregieli...szybko...już...od razu...na biurku...stole...im twardszy tym lepszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzblus
najlepiej z marszu...bez ceregieli...szybko...już...od razu...na biurku...stole..." wlasnie - posolic, popieprzyc i gra:D a tak serio, to sie zarumienilam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ rumieńce są takie fajne :D a jak już są ,zostaje opcja zanurkowania pod pierzynkę :P ,tam też całkiem milunio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzblus
ależ rumieńce są takie fajne " - owszem , jesli chodzi o 16latki:D nurek w pierzynke, dobry pomysl, byle nie samotnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeeeeeee tylko i wyłącznie z przystojnym brunetem o piwnych oczkach,figlarnym uśmiechu,cudnie pachnącym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzblus
przystojnym brunetem o piwnych oczkach,figlarnym uśmiechu,cudnie pachnącym " - nie znam takiego:( sprobuje go sobie wyobrazic, chociaz wolalabym niebieskookiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×