Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ojler

Matematyczny model kobiety.

Polecane posty

Gość Psedłonim_
To nie ja, Doprawdy, musiałaś mnie z kimś pomylić. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprytna skorpio
Badania dowodzą ,że kobieta może byc stałą przy pewnej pewniej okrągłej liczbie vip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
Nie musisz, Luśka, nie musisz. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Dr Komiczne obudził sie Wzór na kobietę może obliczyć tylko KOBIETA Wszystko zależy od punktu X \" ta wypowiedź prof Złośliwej wskazuje iż w jej przpadku współczynnik XO jest niebezpiecznie bliski kulminacji :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojler
Z opisaniem cyferkami kobiety nie powinno być problemu. Nadają się do tego bardzo dobrze funkcje trygonometryczne "tangens" i cotangens". Mamy więc już pierwszy moment zaczepienia. Przy pomocy wymienionych funkcji da się opisać poprzez podstawienie odpowiednich danych dowolną, kobiecą figurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
Dla prawdziwej kobiet stan rachunku mężczyzny powinien systematycznie i nieuchronnie zmierzać do + nieskończoności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojler
Ja Cię podszkolę w wolniejszej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojler
Nieznane jest tajemnicą, dlatego pociąga i zmusza do badania. Nie takie rzeczy udało się poznać. Nie takie sprawy udało się już odkryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprytna skorpio
tylko szaleniec próbuje wyciągnąć deltę z nieskończoności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojler
:-) A kobieta podzielić przez zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojler
Partnerka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja Cię podszkolę w wolniejszej chwili." Od dawna twierdzę, ze kafe to skarbnica ludzkiej życzliwości i ogólnie podnoszącego ogromnie na duchu zrozumienia okazywanego bliźniemu, z konsekwencjami w postaci wszelakiej pomocy duchowo-errr ...duchowej włącznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zgodze sie z tym stwierdzeniem dr Komiczne. Tajemnicą dla samej siebie:O kobiecie trudno nie dzielić sie swoimi spostrzeżeniami z mniej inteligentnymi osobami,wiec gdyby kobieta znała tajemnicę to juz wzór nie byłby tajemnicą,i czym--tfu kim kobiety by sie bawiły? Aż strach mnie ogarnia ze ktoś mógłby przewidzieć kazdy mój krok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
Prowokujesz, Luśka. W ogólnym odbiorze kafe ma niezbyt dobrą opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
No tak, Luśka, kiedyś na eroczacie czytałem, że większość kobiet chciałaby doznać uniesienia o charakterze erotycznym w ramionach drugiej kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojler
Ja przewidzę Twój następny krok. Porządnie opracowana zasada przewiduje wielowariantowość zachowań i kroków kobiety. To spokojnie da się przedstawić w postaci modelu matematycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólny odbiór kafe nie może być dobry, bo to miejsce to forum uczuciowe, czyli pełno na nim emocjonalnych rozterek i innych problemów. Jednak dla sympatycznych osób wsparcie duchowe znajdzie się zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojler
Nie do końca jest tak. Ma się rozumieć, wyższej inteligencji towarzyszy niezmiennie lenistwo. To cecha ludzi wielkich. Ale istnieje teoria, że wszelki postęp jest dziełem męskiego lenistwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×