Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KOkoaksoasoask

Akcja zapominania o tym dupku. Hahah

Polecane posty

Gość KOkoaksoasoask

Jestem w trakcie zapominania o kolesiu ktory mnie zostawil dla innej A oto jego najskrytsze i najsmieszniejsze minusy: - ma małego, chudego ptaszka - ta z która teraz sie spotyka jest brzydka jak noc, mopsa przypomina :D Fakt, ja tez nie jestem jakas super piekna, ale nie przesadzajmy , ta jest niezadbanym paszczurem :O - jest niedojrzaly , czesto zachowuje sie jak dzieciak a ma 25 lat ! - zagubiony sam w sobie, biedaczek nie wie czego chce - Ma brzydkie paznokcie, nie dba o nie , fuj !!!!!! - Czasami brzydko pachnialo mu z ust - Chudy jest na klacie a nosi koszulki bez ramiaczek hehehehehehe - Nie zna sie na komputerach , tylko podstawowe rzeczy - Nie zna sie na samochodach, tylko podstawowe rzeczy - Ciamajda z niego, raz wywalil sie w moim domu na kafelkach, moja mama jak sie smiala :D - Ma grata ! Rozsypuje mu sie ten wóz :D - Nawet nie wie ile osob z niego sie podsmiewa z naszego miasta (hehe wole nie mowic z jakiego powodu :D ) - Ma malo znajomych na naszej-klasie - jąka sie czasem - beznadziejnie sie smieje, po prostu żenada :D - Czesto nie rozumialam co on do mnie nawija , jakas wada wymowy????? - Prawiczek w 99 procentach, a wiec wieloletni walikoń - NIe potrafil by obronic dziewczyny, chyba sam by spieprzył gdzie pierprz rosnie - kilka razy potem od niego walilo :D No to na tyle. Musialam to zrobic, bo skrzywdził mnie dupek. -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dlugo z kims takim
bylas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku dziewczyno to po co
z nim byłaś???????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOkoaksoasoask
bylam 7 miesiecy no ale oprocz tego mial kilka zalet ktore zdominowaly te smieszne wady :D nie znioslam tego ze mnie zostawil dla tej obskubanej suczy :O i musialam mu tu nawbijac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh to ja dorzuce swoje
tez wlasnie zapominam o pewnym dupku: -tez ma malego i chudego ptaszka - tez nie dbal o paznokcie - nie umie poprawnie mowic po polsku potrafil powiedziec szlem i chcem:o - ma problemy z cera - ma strasznie chude lydki - klamal nalogowo - ma obrzydliwe stopy z dluchanymi paluchami - duuuzo pali - probowal sie lansowac a nie mial za bardzo kasy na to i dawalo to komiczny efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaledwie 7 miesiecy
?? i jakie moze miec zalety przy TYLU i TAKICH wadach ? :O takie wady swiadcza bardziej o tobie, 7 miesiecy z nim bylas i bylabys nadal gdyby to on cie nie rzucil :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOkoaksoasoask
co oznacza zwrot z ,,dlutachymi paluchami" ? Jakie to paluchy? Ale wiecie co, kocham go nadal 😭 Blagam wybijcie mi go z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie to
zalosne jest takie zachowanie :o i po co to tu piszesz ? po co tracisz czas na skrobanie postow skoro byl takim dupkiem ? :o on by mial jeszcze wiekszy ubaw z Ciebie, ze siedzisz na jakims forum i wypisujesz wady jakbys Ty ich nie miala :o a widocznie masz skoro zostawil Cie dla innej, i ktora ta 'obskubana sucz' bardziej mu odpowiada niz Ty...... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh to ja dorzuce swoje
sorry mialo byc dlugachnymi:P o boze juz jakies glosy typy "jak dla mnie to" jakie zalosne zachowanie, dziewczyna dobrze robi, ja tez sobie zrobilam taki rozrachunek i lepiej mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOkoaksoasoask
Ale niestety mi lepiej nie jest KOCHAM GO NADAL :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOkoaksoasoask
😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh to ja dorzuce swoje
kochana czas zrobi swoje, to jeszcze swieze, w dodatku jest teraz z inna, wierz mi troche czasu i bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulallalalalala
Najbardziej rozbawiła mnie ta ,,wada": ,,Ciamajda z niego, raz wywalil sie w moim domu na kafelkach, moja mama jak sie smiala '' Buhaahhahahahah :D Sikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drftgyhuj
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Ma malo znajomych na naszej-klasie to jest swietna wada :D - Prawiczek w 99 procentach, a wiec wieloletni walikoń 7 miesiecy i sie nie bzykaliscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×