Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nako li

czy po miesiacu znajomości i spotykania się pojechałybyście

Polecane posty

Gość nako li

z chłopakiem na wyjazd parodniowy? Tak w ramach urlopu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkbjfbvkjxbv
Nie. Przez miesiac nie jestes w stanie dobrze poznac czlowieka. Ja bym odczekala co najmniej 3 miesiace, a moze i dluzej. Jak mu zalezy to zrozumie, a jak nie zrozumie, to przynajmniej nie zmarnujesz niepotrzebnie czasu na kogos kto ma Ciebie i Twoje uczucia gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katatoniagg
to zalezy jak bym sie z nim czuła , jezeli dobrze to tak pojechala bym ale sypialnie by byly oddzielne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nako li
Sama nie wiem. W sumie byłyby oddzielne łóżka to wiem. Ufac to mu ufam ale sama nie wiem. Nigdy nie byłam z kimś na takim wyjeździe. Bardzo lubię z nim przebywać i chyba cos zaczynam czuc do niego ale same siebie nie jestem pewna czy tak czy nie. Taka niezdecydowana ze mnie babeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pojechałabym, bo skoro już z kimś miesiąc wytrzymałam, a ktoś ze mną to znaczy że jest wszystko ok ;) ale Ty skoro masz jakieś wątpliwości to lepiej nie jedź. Wychodzę z załozenia że skoro są jakiekolwiek wątpliwości to znaczy że jednak coś jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nako li Sama nie wiem. W sumie byłyby oddzielne łóżka to wiem. Ufac to mu ufam ale sama nie wiem. Nigdy nie byłam z kimś na takim wyjeździe. Bardzo lubię z nim przebywać i chyba cos zaczynam czuc do niego ale same siebie nie jestem pewna czy tak czy nie. Taka niezdecydowana ze mnie babeczka. ciekawi mnie tylko czy te łozka mozna bedzie złaczyc ????? ::P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie raz na pierwsze
spotkanie (zupelnie w ciemno, bo nawet swoich zdjec nie widzielismy) wybralam z gosciem na wycieczke w gory ;) No... ale jednodniowa byla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie raz na pierwsze
i racje maja Ci, ktorzy mowia, ze jesli ma sie jakies watpliwosci to swiadczty negatywnie o pomysle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedźwiedź ma racje- upewnij sie, ze te łózka będzie można połączyc:D Skoro masz wątpliwości to widac młoda jesteś, grunt, żebys była niezalezna, tzn., żebyś miała możliwość bezpiecznego powrotu w pojedynke w razie \"W\"- niebędny jest stały kontakt telefoniczny z bliskimi, poinformuj rodziców, przyjaciółkę w jakiej będziesz miejscowości, nazwa, adres i nr tel. do pensjonatu, jedź i baw się dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nako li
hihi złączyć łóżka? Ależ jeszcze nei czas na sex. Po za tym tego chyba jeszcze bardziej bym się obawiała. Jestem dziewicą. Mam 24 a on 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katatoniagg
no skoro jestes dziewica to zmienia postac rzeczy .Musisz koniecznie jechac i stracic to dziewictwo bo juz czas najwyzszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saphirre
Nie kazdy po miesiacu wskakuje facetowi do lozka. To zaledwie cztery tygodnie znajomosci, tak naprawde jeszcze nie zrzucily swoich masek i siebie w ogole nie znaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saphirre
*nie zrzucili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundrie
Luśka z Windsorów Powiem jak ja bym zrobiła: chcę to jadę, nie to nie. i tak sie powinno robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundrie
"Ależ jeszcze nei czas na sex. Po za tym tego chyba jeszcze bardziej bym się obawiała. Jestem dziewicą." a kiedy będzie czas na seks? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Powiem jak ja bym zrobiła: chcę to jadę, nie to nie.\" ale problemem wielu kobiet jest to, że one nie wiedzą, czy chcą.. dodatkowo nie wiedzą co do faceta czują, nie wiedzą czy im sie podoba, nie wiedzą czy go lubią i nie wiedzą czy chcą z nim być... i jak je facet odpowiednio przyciśnie, albo posłuchają zdania koleżanek które powiem im co czują, czego chcą i jak maja iść przez życie, tak idą te panienki jak dzieci we mgle albo cielęta do uboju..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nako li
Kiedy się lepiej poznamy, ja nie jestem pierwszą lepszą. Chcę wiedzieć że to naprawdę ten. Ale mogę przyznać że czasem podnieca mnie jako mężczyzna gdy mnie obejmuje i pobudza mizianiem i przytulaniem. Ale grzeczny jest i nie posuwa się za daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACHA- koniecznie zabierz prezerwatywy albo idź do ginekologa, zeby przepisał Ci tabletki antykoncepsyjne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"że czasem podnieca mnie jako mężczyzna gdy mnie obejmuje i pobudza mizianiem i przytulaniem"- a to nie jedź- chujowo tracic dziewictwo z kims, z ktorym łączy przyjaźń a nie chemia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i jak je facet odpowiednio przyciśnie, albo posłuchają zdania koleżanek które powiem im co czują, czego chcą i jak maja iść przez życie, tak idą te panienki jak dzieci we mgle albo cielęta do uboju.." OMG :D niezłe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Ale mogę przyznać że czasem podnieca mnie jako mężczyzna gdy mnie obejmuje i pobudza mizianiem i przytulaniem. Ale grzeczny jest i nie posuwa się za daleko.\" wymiękłem :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro jest taki grzeczny, to bedziesz mogła za rok założyć temat o treści "jestem z mężczyzną od roku, czy powinnam się do niego przeprowadzić? Oczywiście łóżka będą oddzielne, ale przyznam, że czasem podnieca mnie gdy całuje mnie na dobranoc w czoło i gdy dotyka mojej dłoni swoją dłonią" :P Ps wyjedź z jakimś mężczyzną, chłopców zostaw w domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nako li
źle się wyraziłam, grzeczny jest ale i pieszczotliwy, po prostu nie przekracza pewnych granic i nie pcha się z łapami tam gdzie nie powinien. Przynajmniej jeszcze jak na ten etap znajomości. Bo wie jak pobudzać delikatnie. Obejmuje mnie, moje głaszcze piersi. Wiem że mnie pragnie. Ale gdyby próbował np coś więcej dostałby po łapach i on to wyczuwa na ile mu pozwalam. Z czasem pewnie będzie więcej. Ale z Czasem. Ja nie jestem łatwą panienką która od razu na sex idzie, mówiłam zresztą że jeszcze tego nie robiłam z mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nako li źle się wyraziłam, grzeczny jest ale i pieszczotliwy, po prostu nie przekracza pewnych granic i nie pcha się z łapami tam gdzie nie powinien. Przynajmniej jeszcze jak na ten etap znajomości. Bo wie jak pobudzać delikatnie. Obejmuje mnie, moje głaszcze piersi. Wiem że mnie pragnie. Ale gdyby próbował np coś więcej dostałby po łapach i on to wyczuwa na ile mu pozwalam. Z czasem pewnie będzie więcej. Ale z Czasem. Ja nie jestem łatwą panienką która od razu na sex idzie, mówiłam zresztą że jeszcze tego nie robiłam z mężczyzną. szkoda mi tego chłopca:O bidule pewnie niezle łapy bolą:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×