Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem co robic...

czy mozna poprosic o jedna przysluge bylego chlopaka czy nie pasuje?

Polecane posty

Gość nie wiem co robic...

chodzi o to by wieczorem przywiozl mnie do domu bo sama sie boje isc ,a nikt z rodziny nie moze po mnie przeyjechac czy sie go zapytac czy to upodlajace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie ma taksówek
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co robic...
sa ale po co mam placic skoro on ma auto ,chodzi o to ze nie wiem co zrobic bo przed polnoca to nie za ciekawie jest stac i czekac na autobus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benzoesan sodu 1.2
lepiej nie, były t obyły. Obecny by nie był zadowolony. Kontakty z byłymi kończy się zbyt często wspomnieniami, nostalgią, a potem zdradą i powrotem do byłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w.w.w.
a dlaczego on ma na Ciebie zuzywac benzyne? uwazasz ze jego to nic nei kosztuje?... napisz po prostu ze chcesz sie z nim spotkac, po co zamydasz przyslugą?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie ma taksówek
ale on to paliwo musi kupić prawda? nie myślisz takimi kategoriami? skoro to wyjątkowa sytuacja i nie zdarza się codziennie, to weź i wybul na taksówkę a nie po ludziach będziesz prosić żeby ci dojazd zafundowali, i to juz wcale nie jest kwestia czy to były chłopak czy nie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co mam płacić...a po co on ma płacić za byłą? samochód nie jeździ na powietrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam, szukasz pretekstu zeby sie z nim zobaczyc i tyle. na swiecie istnieje taka rzecz jak TAKSOWKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodowa panienka
ja bym poszła na taksówkę a tak na marginesie to z ciebie niezła złotówa. wolisz prosić kogoś o łachę niż wydać na taksę. rozumiem, że twój ex na wodzie jeździ i wożenie twojej skąpej dupy nie będzie go nic kosztowało, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co robic...
no ale skoro wiem ze on ma auto i wieczorem moglby mnie przywiesc po starej znajomosci ..za taksowki sie placi :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co robic...
a obecny nie moze bo go nie ma jest obecnie w delegacji sluzbowej ,nie dowie sie przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie ma taksówek
za paliwo też się płaci głupia krowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w.w.w.
no to sie pytamy czy Twoim zdaniem on nie placi za paliwo?? chyba ze zamierzasz mu zwrocic ale to wtedy wez lepiej taksowke. jak Ci szkoda kasy ale jego kosztow nie to skąpus jestes. moim zdaniem po prostu szukasz pretekstu zeby sie z nim spotkac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezer
Przyznaj się po prostu chcesz by cię przeruchał jak za dawnych lat. Względnie znów chcesz go zobaczyc. Po co się oszukujesz kobieto. Bo nas na pewno nei oszukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodowa panienka
ale żydzisko z ciebie wchodzi. :O co jest dla ciebie ważniejsze? duma czy 50 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co robic...
a nie ma taksówek ciebie nie pytam pustaku..... powiedzmy ze w przypadku tego chlopaka wiecej ja zaplacilam niz on zaplaci za to paliwo:-P A sytuacja jest taka ze sie boje stac pol godziny na przystanku a tak to on mnie swoja furką wypasiona podwiozl pod same dzwi jak to sie mowi i dzieki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie ma taksówek
dziewczyna mojego szwagra jest taka sama mój szwagier tez policzony więc co robią? dzwonią do mojego męża :D już go nauczyłam, że auto na wodę nie jeździ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Ok więc otrzymałaś odpowiedź że - TAK, będzie to upodlające, ale widać że nadal chcesz to zrobić, więc rób co chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chcesz sie z nim spotkac i szukasz pretekstu, to tak, pretekst jest w miare dobry. jesli wcale ci nie zalezy na spotkaniu, a chcesz tylko bezpiecznie wrocic, to lepiej wziac taksowke. inna sprawa, gdyby on tez bawil sie na imprezie na ktorej bedziesz i zabral cie "po drodze". ale jesli ma specjalnie po ciebie przyjezdzac, to wybacz, ale proszac o cos takiego stawiasz siebie w bardzo niekorzystnym swietle, a jego w niezrecznej sytuacji. po prostu kobieta bez cienia klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodowa panienka
żenująca jesteś, dziewczyno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie ma taksówek
j anie wierzę, że ona teraz mówi poważnie :D odpowiedź dostałaś kobieto - nie pasuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srytna skorpio
nie pasuje -jestem za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co robic...
ejbisi ale czumu upodlajace w koncu cos nas tam kiedys laczylo wiec moze przysluge mi zrobic po starej znajomosci...ja sie tylko boje ze jak mu napisze w smsie to on mi odmowi to wtedy chyba zapadne sie pod ziemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ws
o to musi byc prowokacja bo az takich glupich panienek to nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5464f
o a jednak, nie chcesz by ci odmówił, chcesz się z nim spotkać tu cię mam. Mimo że masz obecnego którt nie byłby zadowolony z tego spotkania. diagnoza: zadatek na zdradziecką sukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w.w.w.
wszyscy Ci piszą to samo. taksowka az tak droga nie jest, a prosic o podwiezienie za darmoche NIE WYPADA. co innego gdyby tylko on mogl cos zalatwic, a co innego gdy jest opcja rozwiazania sytuacji bez angazowania bylego. i nie boj sie, on to odbierze idealnie tak jak my - ze chcesz sie z nim znow spotkac w zgola innych celach niz podwiezienie. taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co robic...
ojejku wszyscy mi odradzacie jakbym przestepstwo jakies robila a lepiej moze stac na przystanku i moze mnie jakis zabije niz sie ponizyc i bezpiecznie do domu dojechac ..w przypadku bezpieczenstwa nie patrzy sie na sentymenty tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w.w.w.
ewentualnie inne opcje: a) chce zaszpanowac wypasioną furką BYŁEGO :) b) chce "zrobic gula" obecnej dziewczynie bylego odrobinę dumy laska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem że jesteś sama jak palec i nie masz znajomych?? nie dziwie się nikt nie lubi przebywać z skąpą dupą która tylko zastanawia się jakby tu za darmochę wszystko mieć :o zapewne twój ex też się na tobie poznał i cie kopnął w dupsko i chwała mu za to- a jak ma dziewczynę w dodatku sprytną to ci ona szybko takie pomysły z głowy wybije :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×