Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem co robic...

czy mozna poprosic o jedna przysluge bylego chlopaka czy nie pasuje?

Polecane posty

Gość nie wiem co robic...
nie lubie ale kocham tamtego to co radzicie napisac ten sms czy nie krotka pilka!!!!!!!!!!!????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodowa panienka
A z którym lepiej, by ci się żyło? Z obrażalskim macho, który po kłótni nie będzie się do ciebie odzywał po kilka dni, stroił fochy albo znikał z domu a Ty nie będziesz miała nic do powiedzenia. Czy z takim ugodowym, co przeprosić potrafi, szanuje ciebie i twoje zdanie i z którym możesz dojść do porozumienia i kompromisu... Baby to jednak mają nasrane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w.w.w.
najpierw napisz milo ze przepraszasz za tamtego SMSa. poczekaj az odpowie! dzień pozniej popros zeby podjechal, zaznaczajac ze w rewanzu kiedys tam mozesz postawic piwo czy cos. moze sie nei zgodzi to bedzie OK, moze sie zgodzi i bedziesz miala co chcesz. tym neimniej nadal uwazam ze nei wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś głupia
aha a jednak: Jak w jednym poście wcześniej pisano. Chodzi o tamtego właśnie sama to przyznałaś. wniosek: tęsknisz za innym mimo że masz nowego teza: kochasz tak naprawdę nadal byłego a obecny jest kołem zapasowym hipoteza: chcesz wrócić albo wybadać teren czy tamten też chce. prognoza: jeśli tak to zdradzisz obecnego bez zerwania wcześniejszego i ponowne zdrady utrzymując obecny związek. wniosek końcowy: zdradziecka pusta puszczalska suka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×