Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Catarinka71

Pieluchy - wasze opinie

Polecane posty

Moja córcia nosi teraz pieluszki te co wagowo najczęściej są od 3-6 kg, waży ok 5. Nie patrząc oczywiście na to czy uczulają, chciałabym wiedzieć co myślicie o innych, chodzi mi o samą jakość pieluchy. Od początku używaliśmy bella happy, dla mnie rewelka jednak ostatnio są problemy z dostaniem ich ( przynajmniej u mnie w sklepach) i jak mam zjeździć pół miasta to wole kupić inne. Używaliśmy Pampersów ale nie bardzo nam przypadły. Jakieś takie cienkie strasznie, dziecko szybko je zasikiwało ( w belli po całej nocy było mokro jak cholera, pampers był aż ciężki, a mała nie płakała ani nie odparzyło jej, z pampersem się budziłą i był \"przepełniony\" mimo że siku było zdecydowanie mniej niż w belli) Teraz kupiliśmy hagies, no cóż chłoną dobrze ale brakuje im \"kawałka\" nad nóżkami, inne pieluchy zachodzą od przodu na tył i odwrotnie, hagiesy mają rzepy nad nóżkami od razu przez co jak mała się wierci robi jej się ślad czerwony od tego. Narazie więcej nie sprawdzaliśmy ale będziemy dalej tylko nie wiem co teraz?? Słyszałam że biedronkowe dady są dobre ale tylko te pierwsze, patrzyłam na tescowe. mają dwie linie pieluch. Ta tańsza.. nie mam zamiaru sprawdzać.. kawałek ceraty dosłownie:/ Te drugie... wyglądają przyzwoicie ale że były w tej samej cenie co hagies kupiłam najpierw hagiesy. Jakie pieluchy wy polecacie i dla czego a jakie są waszym zdaniem do \"du*y\" ;) Nie wymieniajcie tylko w wadach tego że uczulają wasze dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez opisu które uczulały :D (pampersy) pampers- śmierdziały dziwnie po siku dziecka huggis- chłonne, lekkie, spoko dada biedronkowe- trochę sztywne , ale chłonne heppy bella- grube , chłonne tesco- linia fioletowa (droższe)- podobne do huggis , chlonne , sa bardziej miekkie od huggisow, wada czasami (2 pieluszki na paczkę) wypada absorbent i pupa jest w granulacie- ale nie odparza to - w pampersach zdarzalo mi się to częściej. inny na razie nei testowałam, ponoć kafland na tez fajne - tylko te droższe bo tańsze sa ceratowe- nie teśtowałam, i w lidlu ktoreś też sa oki, ale kóre nie wiem :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie czytałam stare tematy na ten temat na forum, niestety sprzed 3 lat a trochę się zmieniło. Też myślałam o tych z kauflanda, z tego co wiem chusteczki i inne rzeczy z serii Wickies są dobre tylko że cenowo to wszystko stoi tak samo a mi chodzi żeby kupować taniej a nie tyle samo i mieć gorsze pieluchy. Jeszcze realowe TIP ponoć się sprawdzają ale to też było kiedyś a jak jest teraz? Celi xx --> no właśnie mi też w pampersach ten granulat przeszkadzał. Nie wypadł mi ale jak dotykałam to strasznie było go czuć, takie grudki i podejrzewam że przez to mała w nocy się budziła bo lekkim siku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam pieluchy z Lidla - Toujours. Chłonne, pupa się jeszcze córci nie odparzyła, nie uczuliły małej, czasem jak są mocno przesikane granulat trochę wychodzi, ale biorąc pod uwagę cenę w promocji (23 zł za 50 szt.) to tego się już nie czepiam :D czasami kupuję jeszcze Huggies Premium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aham
Jak dla mnie dady z biedronki są naprawdę ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja DADE z Biedronki, opyla sie bo 78 szt ich chyba jest za 30 zl. bella happy - u mnie wielki niewypal, z pielucha musialam zmieniac ciuszki, bo przemakaly ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja używałam Dada z biedrony i Huggies z kubusiem puchatkiem. Ale już na szczęście pieluchy to przeszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam ja
TOUJOURS z lidla , naprawde świetne, pupa sie nigdy nieodparzyła, gumeczki przy rzepkach, fajny kształt dopasowany do pupy. a uzywamy teraz te w czerwonym opakowaniu a wczescniejsze w zielonym były. za 50 szt cena ok 30 zł. i do tego kupuje chusteczki nawilzane tez z lidla, niestety niepamiętam nazwy, ale takie w niebieskim opakowaniu, cena ok 3,50 też fajne. W lidlu są też takie pieluchy w małych opakowaniach jesli by liczyć na sztuki to są tansze, ale u nas sie niesprawdziły, prosty kształt, niedopasowane,przemakały, mimo tego że było mało nasikane, w nocy ze 3 razy przebierałam. zsowały sie z pupy. Bella heppy, takie sobie , porownała bym ich do tych lidlowskich w malych opakowaniach, hagissy - ok. ale droższe. pampersy... urzywałam na początku te 2-5 kg, to fajne były, ale te wieksze chyba coś do 9 kg to nam niespasowały... szczerz... lepsze te z lidla toujours :) dada z biedronki... słyszałam kilka opini, że dzieci po nich grzybice dostawały... niewiem ile w tym prawdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie najleprze sa pampersy dada z biedronki te są dobre porównywalne do pampersów pampers sleep&play też są dobre tylko brakuje gumek po bokach kuggies te z puchatkiem wielka porażka niewypał totalny wkurzyłam się tylko i nic więcej co rusz do zmiany bo miedzy nogami zbijał sie cały wkład i zdarzało sie że były przesikane co w pampersach i dadach nie miało miejsca.Corka ma rok i do ósmego miesiąca uzywałam tylko pampersów i nie miałam żadnych nie miłych niespodzianek.A co do chusteczek z lidla to nazywaja się sevena i za ta cene są naprawdę dobre polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzywalysmy roznych pieluch-ale najfajnieszje wg mnie sa z rossmana,sa 2 rodzaje-z ceratka i bez.uzywalismy tych bez ceraty. pieluchy z lidla uwazam ze sa beznadziejne-sztywne,twarde blee,podejrzewam ze nie wygodne.pampersy byly ok.bella happy niby ok,ale tez jakies takie sztywne.za pieluchy realowskie czy tescowe nawet sie nie zabieralam ,wiec nie mam zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas sprawdzaja się tylko Pampersy. Sa po prostu najlepsze. Raz kupiłam Huggies ale były do niczego, szybko przemakały, niektóre peiluszki miały wady - np. całe poklejone tak ze nie dało się załozyc dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babki
ja kupowalam zawsze oryginalne pampersy sa super i juz! ostatnio dostalam paczke pampersow HEPPY BELLA i sa do niczego. niedosc ze grube to jeszcze obcieraly moje dziecko...nie ma to jak oryginalne pampersy. zakladam pampersy dzieccku tylko jak spi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kattie
Nasza córka ma rok i używałyśmy przez ten czas różnych pieluszek. Od ponad pół roku jesteśmy wierne wg nas najlepszym - Dada z Biedronki. Pampersy ją uczulają (przez balsam aloesowy), z Huggiesów wszystko wyciekało bokiem, nawet małe siusiu, przez co zmieniałam je tak często jak zmienia się tetrowe. Dobre były też z Rossmanna i ich też długo używaliśmy dopóki nie spróbowaliśmy Biedronkowych. Dada są naprawdę godne polecenia. Są chłonne, miękkie, nie odparzają. Spełniają wszystkie kryteria dobrych pieluszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziumdziulaczek
na dzien uzywam z rosmana(28szt-10zl)a na noc pampersa i musze powiedziec ze te z rosmana wcale nie sa gorsze, dobrze chlonna tylko kupke marnie,ale w gruncie rzeczy sa ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem :). Heheh co mama to opinia. Wg mnie i mojego synka najlepsze są Huggies Premium. Owszem jak jest nasikane dużo to się ma wrażenie, że wilgoć się zbiera na wierzchu, ale staram się nie dopuszczać do takich sytuacji. Nie obcierają, mają super te rzepy, nie powodują podrażnień, są miłe w dotyku i co najważniejsze. Jako jedne z niewielu NIE ŚMIERDZĄ CHEMIĄ. Pampers niestety nie sprawdził się, przeciekały co chwilę ubranie do zmiany, używałam tylko przez niecały miesiąć, bo jedne kupiłam i 2 paczki dostałam. Smierdzą chemią, przed i po założeniu, sztuczne w dotyku. Ale najbardziej wkurzały mnie te przylepce, które przyklejały się małemu do skóry czy ubrań jak się je ściągało. A na dodatek raz nie zauważyłam i kupiłam te z tym balsamem, dramat. Rossmanowskie hmmm mały się odparzył. Niemiłosiernie śmierdzą. Owszem cena przystępna. Ale wg. mnie drugie tyle wydaje się na środki przeciwko odparzeniom. Happy takie sobie. Nie mam zdania. U nas Huggiesy górą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria 23
U mnie na 1 miejscu są oryginalne pieluchy PAMPERS 2 -miejsce pieluchy Toujours kupione w LIDLU 3- miejsce maja pieluchy kupione w rossmanie babydream sa ok 4- Dada pieluchy z ;Biedronki,, 5-hugges 6- bella totalna porażka przeciekaja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatali
najgorsze pieluchy to pampersy. Po pierwsze drogie a po drugie są wilgotne po nasiusianiu i pupa małej tez była mokra. Śmierdzą. Jedyną ich zaletą jest waga są lekkie i miękkie. jednym słowem szkoda kasy na nie.najlepsze wg mnie to toujours z lidla pupa zawsze sucha wadą jest sztywność ale jakoś to nie przeszkadza mojej małej bynajmniej tego nie zauważyłam ale każdemu będę je polecać. sprawdzę jeszcze te z biedronki podobno tez sobie je chwalą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego trzeba
nie mieszkam w Polsce wiec dostepne sa tutaj pampersy, toujoursy, tesco value (czyli najtansze tescowe). Te 3 rodzaje naprawde sie sprawdzily. Z tym ze tesco value udalo mi sie kilka razy tylko dostac i byly w jednym rozmiarze. Z pampersow najlepsze moim zdaniem active fit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampers na noc
Ja na noc i na spacery używam pampersów (wg mnie najbardziej chłonne, ienkie, przewiewne i wygodne). Haggies mi nie podpasowały - wolę dada biedronkowe, tańsze a jakościowo takie same, używamy ich w dzień, kiedy to kupki sa częste. Próbowałam na dzień takich tanich reala - tip i w rossmanie (nazwy nie pamiętm), ale po zuzyciu jednej paczki zresygnowałam. Bella happy tez mi nie odpowiadają. Są jakieś dziwne. Podsumowanie: pampers - na noc i spacery dada - na dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkaa27
ja od narodzin Pampers i uważam ze były bardzo dobre...nie zbijały sie gdy dziecko zrobilo siusiu,były cienkie,nie obciskały.Raz uzyłam Huggies i nie byłam zadowolona bo bardzo obcierały dziecku nóżki.Etap pieluch mam za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgo80
witam ja na początku dla synka uzywalam pieluch Pampersa 2-6kg i na tym etapie sie sprawdziły nastepnie huggies premium 3 tj5-9 kg i w tym przedziale so duzo lepsze od papersow" sa bardziej chlonne nic z nich nie wycieka ani sie "niewysypuje" co w przypadku pampersa mialo miejsce i niestety bardzo czesto pieluszke trzeba bylo zmieniac wiec o oszczednosci przy tym nie bylo zadnych!!!!! teraz kupilam na przetestowanie huggies clasic rozm 4 sa wieksze od huggies premium rozm 4 !!!! ale tez jestem z nich zadowolona. Słyszałam ze pampersy DADA sa rownie dobre i te z LIdla tez ale tych jeszcze nieprzetestowalam. Natomiast PAMPERSa odradzam szkoda kasy!!! co do Chusteczek badzo dobre są z TESCO jasno zielone opakowanie kosztuja 4.95zł co do tych z kaufladu(wic...) sa slabo nasaczone i maly dostal od nich uczulenia nieprzyjemny zapach ,obecne uzywam Johnson rozowe z niebieski paskiem z boku sa czesto w promocji w realu czy caffurze za 6 szt 21.95 wiec wychodza bardzo tanio a sa swietnie slicznie pachna i so super nawilzone,z niva soft &cer ładnie pachna minusem jest to ze dopiero w polowie opakowania sa dobrze nawilzone!. Podsumowujac PAMPERSY JAk narazie firmy HUGGIES a CHUSTECZKI Johnson lub tesco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam nowe pieluszki
z tesco-gaga kazdy rodzaj są super cena prawie 28 zł są super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my na poczatku uzywalysmy babydream z rossmana a po pol roku przezucilaysmy sie na dada z biedrony i nie narzekam ani na jedne ani na drugie.chlonne,dziecko sie w nich dobrze czuje i ani razu nie odparzyly pupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catka1974
Huggies porównujesz do Dada z Biedronki...Oh, please, mercy! Mąż mnie zmusza do kupowania Pampersów albo Bella Happy - skutek jest taki, że już trzeci raz w ciągu trzech miesięcy idę z córką do pediatry, bo ma niemiłosiernie obszorowane pachwinki! To samo tyczy się Dady, bo niestety moja córcia jest chudziutka i swego czasu dużo siusiała, potem te sławetne Dady zwisały jej w kłębie między biednymi nóziami i znowu otarcia...Kupowałam je tylko ze względu na cenę, chwilowe kłopoty finansowe nam dokuczały, ale to się i tak nie kalkulowało, bo pieluszki się kończyły w ciągu niecałego tygodnia. Zysku żadnego, tylko męka Diany, która przecież zasługuje na to co najlepsze :) Jeden raz mąż dał się przekonać i kupiliśmy Huggies. Dziwnym zbiegiem okoliczności właśnie wtedy jej pupa się wyleczyła, jednak na nic moje protesty - On święcie wierzy w to co chce wierzyć. Chyba złamię zasady (a Jemu szczękę) i kupię te, które służą dziecku - Huggies. W końcu zdrowie dziecka najważniejsze, co nie? Jeśli ktoś ma podobne problemy z apodyktycznym TŻ, to proszę pisac na irka_11@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OD urodzenia JAgódki, kupywalam pampers, ok 2 mies, potem kupilam dada i jestem sto razy bardziejh zadowolona z nich1 sa syuper chlonne nie odparzają, swietne. teraz kupilam rozmier 3 zobaczymy, i takie kolorowe jak zadne inne! kupilam tez huggiss ale jeszcze duzo z a duze i czekaja w szafie zobaczymy. ale wydaje mi sie z ejak pieluchy sa w promocji to sa gorszej jakosci tak samo chusteczki mokre, albo wydaje mi sie? jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma_da2
ja najpierw używałam pampersów ale jak przeszłam na rozmiar 4 to i w paczce było coraz mniej pieluch to z oszczędności przeszłam na DADA i jak na ta cene sa ok. Huggis raz kupiłam w promocji i wiecej nie kupie bo maja strasznie sztywne boczki i musiałam je podwijać bo inaczej mała miała poobcierane nóżki :( bella happy są dla mnie super, mięciutkie i chłonne, jednak nieco za drogo wychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy belli i huggisach dziecko mi się obtarło do krwi, jakoś kształt nie przypasował, sztywne te pieluch jak szlag, jednak sprawdzone, drogie, bo drogie ale najlepsze papmpersy. Ale dada jeszcze nie używała, więc nie wiem, można na sztuki kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko pampersy, są miekkie i delikatne, nie to co bella, shit jakich mało, twarde, grube i na pewno nie do dupy małego dziecka. Huggisy sa super ale nie u nas, tez sa twarde i grube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×