Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nieznany Sprawca

Kobiety mają w życiu lepiej

Polecane posty

>> a swoje wulgaryzmy i mierne plody umyslowe trzymaj ode mnie na odleglosc strzalu To Ty tu przylazłaś, wiec jesli chcesz trzymać sie ode mnie z daleko, opuść to miejsce i nie wracaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" cytologie, wizyty u ginekologa rak piersi , rak szyjki macicy i tysiace innych bardziej lub mniej obrzydliwych rzeczy o ktorych nie macie pojecia" rak prostaty, zaburzenia wzwodu, łysienie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musimy sie głodzic, spedzac przes wyjsciem 2h w lazience, sexem tez nie tak pieknie, bo jak wpadka to mamy problem, a myslisz ze szukanie bogatego faceta to takie proste ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> musimy sie głodzic, Niektóre nie muszą, niektóre muszą, a jeszcze inne powinny a tego nie robią :o >> spedzac przes wyjsciem 2h w lazience, Też lubisz długo srać? :classic_cool: >>sexem tez nie tak pieknie, bo jak wpadka to mamy problem, Tu mnie masz, racja. >> a myslisz ze szukanie bogatego faceta to takie proste ? Nie wiem nigdy nie szukałem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Kwiatek moze i wolno, tyle ze nie wypada :O facetom wypada wszystko jak kobieta co tydzien bedzie w łóżku z innym to szmata a facet super hiper men :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wypada, ale tylko w towarzystwie upic sie samemu w 4 scianach albo nacpac - zadna przyjemnosc kochany :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fryzjer samo farbowanie raz w miesiacu 100zł odzywki, balasamy, kremy, staniki... to majatek kosztuje kosmetyczka itp. wiecie ile to forsy??? ...ale kobieta musi byc zadbana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> jak kobieta co tydzien bedzie w łóżku z innym to szmata a facet super hiper men Przecież to żadna nowość. Od zawsze tak było, jest i będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałabym byc niespełna rozumu żeby twierdzić, że faceci mają dobrze lub bycie facetem jest fajne:D wystaczy poczytac sprawcę, do którego argumentów za tym jak to mamy fajnie, ulegle sie przychylam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasmina, cos w tym jest co piszesz... no ale to kwestia kultury. czyli my faktycznie mamy lepiej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawca diabeł tkwi w szczegółach... pewnie ze macie lepiej!!! albo chodzenie w ciazy przez 9 miesiecy jak slon:O sama przyjemnosc...:O wiec nie wkurwiac mnie ze mamy lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to jest ciąża...poród, skoro biologicznie jesteśmy ku temu uwarunkowane....nic nie przebije łysienia czy impotencji- przejebane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet po 40 znajdzie sobie na dobry bajer 20, kobieta raczej nie chyba ze jakiegos zigolaka na kase:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nivka
Yasmina dodaj jeszcze :rozstepy, porozciagane mlekiem cycki ,nocne karmienie kupki , zapalenie piersi zylaki odbytu po porodzie, zero sexu czasami bo ciaza zagrozona, zero fajeczki, browarka, a jak juz karmienie to tylko gotowane, nie solone potrawy jak dla jakiegos chorego.I opieka nad dzieciakiem czasami w pojedynke bo sie Pan Krol wyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yassmina, niektóre 20-stki niemają szans na faceta jak sa zaniedbane:D ja tam zamierzam kosić do 70- siątki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×