Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nieznany Sprawca

Kobiety mają w życiu lepiej

Polecane posty

skoro popadasz w kompleksy z powodu 5 kg na plus tomasz coś z głowa a nie z wagą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celullit :O psujace sie zeby po ciazy:O oczekujecie ze bedziemy kucharkami w kuchni, damami w salonie i dziwkami w sypialni do tego cudowne matki ale zawsze piekne, zadbane i pachnace a facet ma byc po prostu :O dalej depilacja:O nie golicie ciagle nog, pipy, pach :O my musimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nivka
Doprawdy: niektore, kobiety to moga plec pole i rodzic w kapuscie, a niektorym jedna, jedyna ciaza to pol cwierci, do smierci niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> oczekujecie ze bedziemy kucharkami w kuchni, damami w salonie i dzi**ami w sypialni do tego cudowne matki ale zawsze piekne, zadbane i pachnace a facet ma byc po prostu Jak ty doskonale wszystko rozumiesz :) Masz chłopaka? Umówisz sie ze mną? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> widzisz kochanienki nie potrafisz mi juz odp Nie musze, ja swoje tezy wygłosiłem na początku. Przy czym twoje dotyczą w zasadzie tylko wyglądu, a moje całej reszty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja Ci powiem tak
głupku!!!!!! życzę Ci żebyś kiedyś był przy porodzie swojej żony, kobiety czy kochanki i zobaczył Ty pojebie jak to jest dziecko urodzić. czy to takie pojebane jak myślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widac facet ze...
Ze... 1.Nie masz kobiety 2.Nigdy nie mieszkales dluzej z kobieta pod jednym dachem 3.Nie masz dzieci i nie przezywales z kobieta ciazy i porodu 4.Jestes gowniarzem , ktory szuka prowokacji na kobiecym forum 5.Do tego z kompleksami natury fizycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nivka
On z kobieta mieszkal i mieszka. Ze swoja mamusia.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widac facet ze
Z radosci sie pochlastaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widac facet ze
100% albo chude, niedo.. chucherko:D Albo opasle grubasidlo , lysiejace.:D Do tego z kompleksem Edypa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> na 100% jest paskudny i ma małego Już opisywałem swój wygląd :) W skrócie - 164 cm wzrostu, 98 kg wagi, blady ryj z pryszczami, grube pingle, brzuch od piwa, mam problem z potliwością :o Pena oczywiscie mam małego, 13 cm w pozycji na sztorc. Ciągle mieszkam z mamą i pracuje w tesco, ale mam nadzieje niedługo awansować z kasjera na magazyniera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałes dodac ze jestes łysy i nigdy nie byłes z kobieta pozatym wszystko sie jak najbardziej zgadza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> zapomniałes dodac ze jestes łysy i nigdy nie byłes z kobieta Po tym opisie chyba nikt nie ma wątpliwosci, ze jedyne kobiety z jakimi obcowałem miały nazwisko kończące się na .jpg :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda mac
"jak kobieta co tydzien bedzie w łóżku z innym to szmata a facet super hiper men" Ale jak facet jes prawiczek to jest wyszydzany, jak kobieta jest dziewicą to jest podziwiana. :) Wyrównuje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym raczej
stawiala na to ze jestes malym, chudym konusem poza tym wszystko co bylo opisane w podpunktach sie zgadza o kobietach wiesz tyle co nic mijaja cie na ulicy i zadna nie obdarzy cie nawet niklym spojrzeniem:D tutaj mozesz poszalec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznany Sprawca naprawde współczuje Ci bardzo, myślałąm że chociaz w burdelu byłeś i resztki swojej meskosci ocalisz biedactwo, a nie nadwyrezyłeś sobie rączki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jedyne kobiety
z ktorymi obcowales, to zony lub przyjaciolki twoich kumpli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda mac
"oczekujecie ze bedziemy kucharkami w kuchni, damami w salonie i dzi**ami w sypialni do tego cudowne matki ale zawsze piekne, zadbane i pachnace a facet ma byc po prostu" Gówno prawda. Facetm musi na was tyrać i zapewnic godziwy byt, bo inaczej jest nieudacznikiem. Co gorsza Wy robicie wyżej wymienione rzeczy do momentu złapania jakiegoś łosia na ślub i dziecko(no bo po co o siebie potem dbac :o), natomiast facet musi wtedy jeszcze bardziej zapierdlaać. A co do kilogramów. Jak facet straci 5 kg i wygląda jak tyczka to jest, że niemęski, a kobieta jest uważana za atrakcyjną, a więc 0:0 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanienki nie martw sie i nie płacz juz :D mam dla ciebie kobiete - prawdziwa! u mnie w warzywniaku pracuje, idealna dla Ciebie :D z 160cm z 90kg, musztardówy na nosie, ok 25lat, chcesz na nia namiary? moge ja poprosic o nr. tel. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz jeszcze
Sam do siebie na pomaranczowo pisze.:D Facet troche godnosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co gorsza Wy robicie wyżej wymienione rzeczy do momentu złapania jakiegoś łosia na ślub i dziecko(no bo po co o siebie potem dbac ) przykro mi ze na takie kobiety trafiales :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×