Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nieznany Sprawca

Kobiety mają w życiu lepiej

Polecane posty

>> z 160cm z 90kg, musztardówy na nosie, ok 25lat, chcesz na nia namiary Wole do końca życia ciąć kapucyna na ręcznym niż dotknąć taką świnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda mac
Jak facet ma małego to koniec z nim. Jak kobieta jest płaska i ma rozklapioche to i tak kogoś znajdzie, bo przecież to nie cipa jest za duża tylko penis za mały. Do tego cycki można powiększyć, a penisa nie. Kobieta jak jest ak=trakcyjna to nieważny jest jej wzrost, natomiast facet musi być wysoki, inaczej jest skreślony i nawet nie może tego zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda mac
nie jestem nieznany, mozecie sprawdzić IP :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznany Sprawca obiadem?! przy Twojej wadze i 164 cm to niewskazane!!!! jak przekroczysz 100 to juz nawet ta z warzywniaka Cie nie wezmie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz jeszcze
Hehehehe taka prawda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzałakobieta
Zgadzam się, mamy lepiej, nie czytałąm wszystkiego ale od siebie dodam: -nie musimy iśc do wojska -nie płacimy na randkach -wcześniej możemy iść na emeryturę mimo że dłużej zyjemy Jedyny minus - jak kogos poznamy to nie możemy wydzwaniac do facetów, proponować randek itp. możemy tylko godzić sie na spotkania lub nie, ale potem w związkach to juz nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda mac
Na forum to są same z klasą ale w życiu realnym jakoś w momencie płacenia, ta klasa im gdzieś umyka. Chyba zostawiają ją na forum. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> -wcześniej możemy iść na emeryturę mimo że dłużej zyjemy To akurat nie jest plus, bo dostajecie dużo niższą emeryturę :) A w nowym systemie emerytalnym ta dysproporcja jeszcze sie pogłębi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda mac
Dodam jeszcze, że kobiety mogą sobie zapewnić życie w luksusie uprawiając seks :D. Facet nie może być nieudacznikiem, kobieta tak byle była ładna. :D Cholera one nawet dziewictwo moga sprzedać :o. Choć to po części wina samych facetów, że kusza ich takie ogłoszenia. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> jesli facet zaplaci za mnie to nastepnym razem ja place wszystko Specjalnie zamawiałbym najdroższe żarcie i alkohole, zebyś wiedziała, ze nie jestem tani w utrzymaniu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda mac
"zawsze płace za siebie! jesli facet zaplaci za mnie to nastepnym razem ja place wszystko" Nie ciskaj się tak. Wierzymy Ci... Wierzymy, wierzymy wierzymy. :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfghfdg
a oto moje argumenty za tym że to faceci mają lepiej: 1. Macie orgazm zawsze. Cokolwiek by wam robiono, w jakiejkolwiek pozycji. Miliony kobiet nie mają orgazmów. Dzięki panu o naziwsku Freud do tej pory kobiety myślą że orgazmy łęchtaczkowe są gorsze i starają się na siłę mieć pochwowe i przez to czują się niepełnowartościowe. To tak jakby ktoś wam wmawiał że nie jestescie mężczyznami bo nie potraficie dojść przez pieszczotę jąder. 2. Facet może uprawiać seks z kim zechce i kumple go za to pochwalą. Myslisz że kobiety nie mają ochoty na taki przypadkowy seks, że nie podniecają się obcym facetem? Ale wychowanie, kultura i lęk o opinię zabrania tego. 3. Facet może się nie żenić długo. Stara panna jest traktowana gorzej niż stary kawaler i nie zaprzeczysz. 4. Przykro mi że ten argument jest Ci nie na rękę, ale mamy co miesiąc okres i musimy rodzić dzieci. Gdyby facet chociaż raz w życiu miał okres to by po prostu zemdlał ze strachu i bólu. 5. Facet gdy zostawi rodzinę i dzieci - jest po prostu wstrętny, ale jest to dość powszechne. Kobieta która zostawi męża i dzieci - jest skończona, jest szmatą, kurwą, wyrodną matką. A jestem wręcz pewna że są kobiety które chciałyby to zrobić. 6. Macie w dupie to jak wyglądacie. Nie zdajecie sobie sprawy jaka presja ciąży na kobiecie - aby była młoda, piękna i szczupła. To kobiety zapadają na bulimię i anoreksję. Wy- jeśli macie duży brzuch - śmiejecie się z tego. Owszem, możesz powiedzieć że wystarczy mieć zdrowy stosunek do samego siebie, ale to nie takie proste. Od kobiet WYMAGA się by były piękne. Prawie wszystkie kobiety mają kompleksy i prawie żaden facet nie ma (facet to tylko fru fru rzuca ciuszki i chodzi nago po domu; kobiety wstydzą się uprawiać seks przy świetle). Dla kboiety kompleksem może być wszystko: pieprzyk, za duże wargi sromowe, za duże uszy, za małę usta, brzydkie paznokcie. 7. Więcej wam wolno, już gdy jestescie nastolatkami. Nie musicie pomagać mamie, wracacie o której chcecie. Dziewczynki są uczone by pomagać mamusi i dobrze się prowadzić. 8. Jest znacznie więcej zawodów które może wykonywać mężczyzna. Przeglądając oferty pracy widzi się głównie: stolarz, murarz. Wiadomo że chodzi o mężczyzn. Nie znam kobiety która jest stolarzem. Słowem - łatwiej wam znaleźć pracę. 9. Nie musicie depilować nóg, bikini i pach. Musicie wprawdzie golić twarz, ale to znacznie mneijsza powierzchnia. 10. Od was nikt nie wymaga żebyście gotowali, prali i prasowali. Mimo że żyjemy (teoretycznie) w państwie równouprawnionym - nadal kboieta która nie potrafi gotować jest traktowana jako dziwna i nienadająca się na żonę. i wiele innych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ad.1 Owszem, ale brak orgazmu u was skutecznie moze wpędzic nas w kompleksy :o ad. 2 nie do końca - za wyruchanie paszteta czy grubasa grozi towarzyski ostracyzm :o ad. 3 Gdyby nie presja kobiet, faceci w ogóle by się nie żenili. Po co? ad. 4 argument bez sensu - taka jest nautra, to nie moja wina :o ad. 5 każdy jest kowalem swego losu - osoba porzucająca swoją rodzinę jest gównem, niezaleznie od płci. ad. 6 Nie prawda. Ja przykładam olbrzymią wagę do wyglądu. Generalizujesz i myślisz stereotypowo. ad. 7 to prawda ad. 8 Nikt wam nie broni kończyć zawodówek i być stolarzem. ad. 9 Wy też nie musiscie. Robicie depilacje, bo tego chcecie. ad. 10 tak jak facet rodzi sie z umiejętnością obsługi śrubokręta czy wiertarki, tak kobieta rodzi się z umiejętnością gotwania. Przynajmniej jedno i drugie powinno takie umiejętnosci miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfghfdg
No.. uważaj co chcesz. Ale Twoje argumenty typu "nie musicie tego robić" są głupie. Musimy. To tak jakbym Ci napisała że przecież nie musicie sprawdzać się w łóżku. :O Natomiast do punktu z pasztetami - nie musicie z nimi chodzić do łózka. Co to w ogole za argument, że jak pójdziesz do łóżka ze wstrętną laską, to kumple będą się śmiać? :O Ja uwazam że kobiety mają o wiele gorzej. Gdybym mogła wybrać płeć swojego dziecka - chciałabym chłopca, żeby miał lżejsze życie. O, jeszcze 1 argument. Facet może zostać ojcem przez własciwie całe życie. Kboieta ma na to ograniczony czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
moze nie znaczy ze bedzie ojcem wiesz jak se facet chce sie porozmnażać to nei wystarczy polozyc sie nago na chodniku i czekac az ktos przyjdzie... albo tez wypisac sie na dyskotece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfghfdg
Natomiast mój facet uważa tak jak autor temau :D I on mówi że wolałby dziewczynkę, bo będzie miała lżej w życiu. :) To nie tak że jestem jednostronna, uwazam że faceci mają w niektórych kwestaich przerąbane. Fakt, w seksie muszą się sprawdzić. Kobieta żeby uprawiać seks - nie musi nawet jej się chcieć. Może leżeć tylko. Facet musi być sprawny i zawsze mieć przez określone czas erekcję. No i zgodzę się z tym że od was wiecej wymaga się finansowo. Jak kobieta nie pracuje to jeszcze jakoś ujdzie w tłoku, jak facet nie - to raczej żony sobie nie znajdzie. Kobieta może np. nie mieć prawka, samochodu. A u dorosłego faceta brak tych rzeczy traktowane jest jako coś dziwnego. I musicie być sprawni fizycznie. Kobietę która nie złapie piłki albo wolno biegnie traktuje się wręcz jak słodką nieporadną, a facet... no sami wiecie. Od faceta wymaga się tego aby umiał obronić kobietę. I fakt - nie mozecie okazywać uczuć. My możemy płakać kiedy chcemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
sorry mialo byc 'wypiąć sie na dyskotece'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×