Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vanilla25

Buty jesień

Polecane posty

Takie buty sa nawet ładne ale pod warunkiem, że ma się naprawdę szczupłe nogi. Inaczej, zwłaszcza założone do rurek wyglądają jak kopyto. Pomijając, że pogrubiają i skracają nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby tak, botki i ładne i modne. Tylko czy jeśli założę je do spodni, które mają lekko rozszerzone nogawki to będzie ok? Szkoda je zakrywać pod spodniami kurde nie mam butów i mam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do CCC to ja chodzę napawac wzrok tymi wszystkimi cudenkami :P, no nie mogę oderwac od nich wzroku :)..ale teraz to sobei mogę tylko popatrzec, bo się juz w inne wczesniej zaopatrzylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam 2 pary. Rozmiar ok, w ogóle pod względem "technicznym" ok ale no jednak na zdjęciu były jakieś takie fajniejsze.. wiesz jak to jest:) Czemu nie kupujesz? Z czym masz problem, różna numeracja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo! Kurde uwielbiam zamsz! Ale po ostatnich kupionych zeszłej jesieni mam nadzieję, że pójde po rozum do głowy. Na zamsz nie ma mocnych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to musze wszystko zawsze przymierzyc...hmm zobaczyc jak sie w tym czuje, tak samo jest z ciuchami :)..numeracja nie zawsze się zgadza z tym co wytłoczą na butku, takze mierzenie, i jeszcze raz mierzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kosmetyki też kupuję:) Ale chyba kurtki bym nie kupiła.. oj bym sie obawiała...:) wiesz Ci "zazdroszczę", że masz buty a ja nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys wczesniej kupowalam tylko zamszowe butki , za radą dobrej pani sprzedawczyni zakupilam szczoteczke do zamszu, jakiś tam preparat i lipa...szajs totalny :O...jak się juz buty zbrudzą, to tego za chiny nie idzie wyczyścić :O, ani rzadną szczoteczką -niby specjalnei do tego przystosowaną ,ni płynem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha nie nie po prostu na zamsz trzeba sposób, którego nie ma...;) :( pozdrawiam i nie dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×