Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sonia13

dziewczyny nie rodzcie naturalnie!!!!

Polecane posty

po prostu czuje roznice...pochwa jest luzniejsza seks nie taki jak kiedys i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem 8 tyg poporodzie naturalnym. Ani mąż ani ja nie widzimy żadnej różnicy. Jest tak samo ciasno jak przed ciążą. Córka miała 4000 kg i 57 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia ale jak rodzisz 1 raz to i tak pekasz albo cie nacinaja i boli strasznie!!!!!!i to ile czasu!!!!!chyba cesarka lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A dla mnie zdrowie dziecka
Ale masz oczywiscie prawo stawiac wyzejPizde od wlasnych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pocwicz miesnie kegla... a wlasnie ja tez duze dzieci rodzilam bo 3880g i 4020g...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie jakos nikt nie nacinal... a krocze bolalo mnie tak ze po prostu je czulam przez jakas dobe i tyle... ja od razu po urodzeniu biegalam po oddziale... 2 godziny po porodzie poszlam pod prysznic (bo wiadomo po porodzie trzeba odlezec te 2 godziny)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eghnfhnfgy
nie pochwa jest luzniejsza tylko sie facetowi skurczyl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wywolywali porod i too w dosc brutalny sposob bo dziecko bylo chore wiec i tak to nie bylo dobre dla dziecka i nie stawiam wyzej pi... na pewno od dziecka ale tez jestem kobieta i chce sie czuc seksownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia-k ja pierwszy poród też miałam cesarkowy! i słowo daję, że wolę 5 razy rodzić naturalnie niż mieć 1 cesarkę. Cesarka była w narkozie ogólnej, wybudzenie fatalne a całkowity powrót do sprawności długo mi zajął. Naturalny poród mimo tego całego bólu to była dla mnie prawdziwa przyjemność :) Lekarz mnie pięknie zszył i wszystko jest tak jak powinno być he he :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja obydwa porody mialam wywolywane oksytocyna... ale ze wzgledu na wlasna chorobe a nie dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie rozumiem tego szczekania :o źle ci? to sobie zrób plastykę pochwy i tyle o co tyle hałasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poczytajcie kobitki w ciazy o plastyce pochwy kto na to idzie i dlaczego....ciekawe....przynajmniej macie jeszcze wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdulka no i wlasnie o tym mowie ze wiekszosc sobie po prostu sprawy nie zdaje jakie konsekwencje niesie za soba cesarskie ciecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meaa ja pojde na 100%%%% tylko musze te pare tys miec i zbieram od stycznia na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli_
sonia, a może Ty jesteś niestety 1 przypadkiem na 100 ?? :( albo poprostu trochę wyolbrzymiasz... Naprawdę jest taka rónica??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja sasiadka miala 2 cesarki na zyczenie....mowila ze nie jest tak zle....ze tak nie boli....cesarka w narkozie ogolnej....raczej nie robi sie w ogolnej...jestes przytomna caly czas z tego co wie,m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eghnfhnfgy
sonia-jak rodzilas 7 lat temu to czemu dopiero teraz o tym krzyczysz? faceta zmieniasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dlaczego skoro mialabym byc 1 przypadkiem na 100 wiem ze na zachodzie kazda kobieta w ciazy jest informowana przez ginekologa ze tak moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz racji
Ja sie z Tobą Soniu nie zgodzę. Moja mama całe życie zawodowe przepracowała na porodówce. Była położna oddziałówa,obecnie jest od dwóch lat na emeryturze. Naoglądala sie sporo i cały czas mówiła że jeśli jest to możliwe to rodzic tylko siłami natury. Moja siostra i bratowa tak właśnie urodziły po troje dzieci i jest ok. Ja obecnie jestem w 5 miesiącu ciąży i jeśli wszystko pójdzie dobrze to za żadne skarby nie chce cesarki. Tyle ile sie nasłuchałam o cesarkach to uwierz mi że głupoty gadasz. Widocznie miałas jakiegoś dziwnego pecha. Mnie jednak bardziej przekonuje moja matka położna z doświadczeniem niż Ty. Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos tak sie zainteresowalam tym po prostu wczesniej nawet nie wiedzialam ze sie robi tyle operacji plastycznych w polsce i pomyslalam o to cos dla mnie i chce tylko ostrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna__Edynburg
zktóraś chyba wisz co, napisała, że żaden lekarz nie zgodzi isę na 3 cesark iu jednej pacjentki... rodziłam na Wyspach. miałam emergncy cc, na sali po porodzie leżaął kobieta, która była właśnie po TRZECIEJ CESARCE - ta ostatnia była na pewno na ŻYCZENIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zrób sobie plastykę
No i co, że plastyka kosztuje 5 tysiecy? :o Cesarka na zyczenie też nie jest darmo, a Światowa Organizacja Zdrowia zaleca, żeby jesli nie jest to konieczne, rozwiazywać ciążę przez poród siłami natury :o a nieda sie ukryc, że śmiertelność noworodków urodzonych przez cc na zyczenie, jest większa niż tych urodzonych naturalnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna__Edynburg
sonia13 nie uogólniaj. mnie lekarz nie informował o tym, że mogę być "rozlazła". dla mnie to oczywiste, źże jest taka możliwość i nie trzeba mówić o tym każdej babce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna__Edynburg
A do tych ktore mówią że po cc jest okropna blizna - takie blizny to miały nasze mamy. Ja rodziłam 16 miesięcy temu przez cc i już niemal śladu nie mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nie boli to czemu jak ja bylam w szpitalu po porodzie to dziewczyny po cesarkach nie mogly sie pare dni ruszyc z lozka??? musialy miec cewniki, podmywaly je pielegniarki z tych odchodow pologowych zeby sie jakis grzyb nie zrobil, nie mialy sily zajmowac sie wlasnymi dziecmi i nie mogly ich karmic??? tak fajnie po cesarce??? watpie... dla mnie to by bylo zbyt upokarzajace... no nie wiem czy tak fajnie lezec nie moc sie ruszyc ani sobie pis wziac ani nic... my jeszcze z taka dziewczyna z sali ktora tez naturalnie rodzila zesmy im pomagaly ile moglysmy ale wiadomo mialysmy swoje maluszki... poza tym tez mam kilka kolezanek ktore mialy i cesarki i rodzily naturalnie i jeszcze zadna mi nie powiedziala ze lepiej miec cesarke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no najlepiej naturalnie i wogole bez komplikacji....ja pisze o sobie....ze to byl blad i nastepne dziecko tylko cesarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×