Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka_jedna_mała

czy ktoś z Was ma pracę której nie lubi??

Polecane posty

Gość kingappp
moja sytuacja jest taka ze w styczniu podjełam sie prace w instytucji finansowej za wielksza kase niz do tej pory, tak byl mega zapierdol ludzie podkladali sobie swinie, praca w ciaglym stresie, nie dalam rady ktoregos dnia dalamm wypowiedzenie i odeszlam z dnia na dzien teraz od miesiaca prace w innej firmie w dziale finansowym, zarabiam mniej niz tam ale nie trfilam dobrze, mozna powiedziec z deszczu pod rynne... jeszcze gorzej niz bylo... coż dopiero miesiac pracuje a juz szukam czegos innego... w sumie pracuje juz od 6 lat, i do tej pory nie mialam wiekszych prblemow w pracy ,, raczej zmienialam dorba prace na lepsza... ten rok jest poprstu straszny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam k
a ja mam kogos zastepowac i pracuje jak na razie bez umowy, bo szef zmienia mieszkanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez mam prace ktorej
nie lubie. Dzisiaj niedziela a ja juz mysle o tym ze jutro znowu musze tam isc. jest to praca w biurze przy komputerze. Ogólnie nie jest tak zle, ludzie spoko poza moim kierownikiem. Jest fałszywą świnią która dąży do celu po trupach. Ja naleze do osób ktore zle radzą sobie ze stresem i mam nerwice. Jedna dziewczyna juz sie przez tego debila zwolniła bo miała dosc. Ja szukam czegos ale cholernie ciezko jest znalezc cos sensownego. W te firmie pracuje juz 5lat. Na poczatku było ok a potem przyjeli tego debila. Jedyny plus jest taki ze mam do pracy 10 minut drogi od domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irmina_p
nie masz jeszcze tak całkiem źle, ja mam pracę ktorą mnie wykańcza jutro poniedziałek i juz martie sie co bedzie jutro, tez nie radze sobie ze stresem, ciezko mi strasnzie, musze jednak do konca roku tam wytrzymać.. potem nawet jesli nic nie znajde chyba sie zwolnie.. Atmosfera nieciekawa, ale najgorsze ze praca w ciągłym stresie, nerwy, latanie po calym biurze, ogólnie kicha... wysiadam psychicznie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm........... skąd ja to znam........... niby wszystko ok, ale szefowa jest zdecydowanie dziwna ;) bardzo niezorganizowana i zwykle wszystko zostawia na ostatnią chwilę, a później pogania pracowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria348
Ja nie lubie poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazioslask
Ja nie cierpię swojej pracy bo pracuję na sortowni odpadów i nie mam wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamaPP
Też nie lubię swojej pracy....ostatnio rozmawialam na ten temat z przyjaciółką i poradziła mi żebym przejrzala sobie oferty pracy na pracuj-online com!Korzystał ktoś kiedyś z ofert z tej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×