Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

be_happy

Zdradzał mnie od maja

Polecane posty

Gość wpuszczona w maliny
Kaśka nie wierz mu seks od m,aja bez przytulenia bez całowania? Specjalnie tak Ci mowi zebys mu wybaczyła cwaniak wie co powiedzieć kobiecie,nie wierz mu rybko,ja już tyle w zyciu widziałam ze nie uwierze w takie rzeczy.Mnie mąż też zdradza ale zeby było ciekawiej to gzi się z facetami wspaniały aktor z niego myśli że ja nie wiem ze jestem głupia zdziwi sie jak zbiore dowody i puszcze go w skarpetach huja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łątwo mówić - nie przejmuj się.... ale może lepiej że teraz niż po ślubie - bylibyscie młodym małzenstwem z dzieckiem a on taki numer by wyciał.... 3maj sie ciepło i przegoń go w 100 diabły 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
be_happy faceci to ch*je to samo jak by powiedziec ze kobiety to materialistki...generalizujesz:O:O:O,po prostu tafiłas jak slepy poza tarcze na strzelnicy a pozniej ma pretensje ze tablica za daleko stała:P:P:P jest jedno rozwiazanie...zapomniec o ciotce bo kolesiem go nie mozna nazwac:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze mam racje ja tez kiedys zostałam zdradzona -- moze nie taka historia jak Twoja - ale... wiem ze teraz sa małzenstwem maja córke.... ja mam meza - wiec co komu pisane - poznasz nowego - NORMALNEGO faceta - a tym - weż to jako nauke na przyszłośc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzygany janek..
facet jest kupą goowna i przegrał zycie , goń takich bo zasługują tylko na samotność. Jest pełno porządnych facetów którzy się muszą z samotnością zmagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdsfjkbeiughllghmklh
pelno tego kuresssstwa meskiego nasienia co zdradza po katach. rzygac sie chce, jak tu zaufac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ryzykiem zakażenia
be happy - nawet nie zaprzątaj sobie głowy tym co on teraz biedny zrobi, co zrobi tamta dziewczyna w ciąży. to nie Twoje zmartwienia. Ratuj siebie, swój spokój, odetnij się, nie daj się wciągać w jakieś gierki , rozmowy itp. Tera zjest Ci bardzo źle, ale uwierz, że przyjdzie dzień, kiedy znów będziesz mogła oddychać pełną piersią i szczerze sie uśmiechać. Tylko teraz odetnij te wrzody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ryzykiem zakażenia
a w dodatku, bzykał ją bez prezerwatyw :O być moze nie tylko ją. Sprawdź czy Cię czymś nie zaraził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta kobieta to pielegniarka z oddzialu hematologii i ma robione badania regularnie na hiv, ponoc nie ma ale przebadac sie nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wczesniej nie wiedzialam, ze ktos jest, jezdzil do mnie wtedy jak mialam zmiane w pracy do 20.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ryzykiem zakażenia
musiał Ci powiedzieć, bo stracił grunt pod nogami, tchórz jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ladnie, nie dawaj mu czasem szansy. a ogolnie pewnie i tak z tamta dupa zwiazek sie rozpadnie! no wspolczuje Tobie bardzo... ale teraz musisz byc silna a bedzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet Ci słodzi, kocha Cie, prawi komplementy i na dodatek nie chciał bys znosiła trudy ciąży, dlatego przesunął je na inną kobiete, a Ty narzekasza jeszcze??? Baby sa naprawde niewdzięczne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ryzykiem zakażenia
komiczne, zjadasz własny ogon :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
be_happy pozbądź się gówna, w które niechcący wdepnęłaś zeskrob z bucików owo gówno, wyperfumuj się, żeby nie śmierdziało, podnieś wysoko głowę i idź do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
autorka wdepnęła w gówno = związek z nieodpowiedzialnym i nielojalnym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"autorka wdepnęła w gówno = związek z nieodpowiedzialnym i nielojalnym facetem" ale jego dziecko sie też pod ogół sytuacji nazwanej gównem załapuje :P to nieładnie z Twojej strony :P powinnas zastosowac wyłączenie dotyczące dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole fajną rymowanke mozna stworzyc z tytułu "zdradzał mnie od maja, teraz mu urwe jaja, i gdy go wykastruje nawet pielęgniarka go nie uratuje" :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
masz irytującą manierę dopasowywania słów w cudzych wypowiedziach, na swój użytek nie jesteś przypadkiem prawnikiem albo nauczycielem?;-) związek = wdepniecie w gówno; sytuacja = lekko gówniana z wyłączeniem dziecka - zresztą ono, to już nie jest problem autorki, a szanownego chłopaka i owej pielęgniarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×