Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martusia0808

Mówić czy nie mówić?

Polecane posty

>> wyznanie mu tego moze wiele w nim zmienic w stosunku do ciebie Nieeeee no skąd :o jesli jest normalny, to tylko wzruszy ramionami i pogłaszcze swoją ukochaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do łezki
z reszta on mnie tutaj utrzymuje, pomaga mi i ma do mnie szacunek. za co ten szacunek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynka1978
Martusia w Polsce juz tak jest ze skok w bok i odrazu uwazaja cie za dzi.. nie bierz do glowy. Jestem matka i zona i nie zdradzam swojego meza, ale sie nie zarzekam ze tego nigdy nie zrobie bo w zyciu nic nigdy nie jest wiadome, dziewczyny ktore sie zarzekaja ze tego nie zrobia nie sa pewne bo zadna nie wie co niesie kolejny dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kogo jak kogo
kurcze to juz moglas sobie polaczka zwina a nie wlocha...nie wiesz ze to mamisynki i wredne szmaci..... ach dziewczyno nie ponizaj sie tak nisko i nie chcwal sie tym na forum,a chlopakowi powec i niech cie zostawi to bedziesz dalej mogla szalec,tyle ze bedziesz wolna. powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do łezki
greczynka1978--nastepna "porzadna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do łezki
no własnie powiedz mu i wtedy mozesz sie puszczac na hektary nawet z turkami nikomu krzywdy nie robiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia0808
Dzieki Greczynka, jedynie Ty nie jestes obludna, reszta to sami porzadni obywatele, bez skazy... Moj chlopak mnie szanuje za to, ze jestem, poprostu, jest ze mna szczesliwy daje mu szczscie. A jakbym wibratorem sie bawiła to tez kurwa byscie mnie nazwali obludnicy, nic do niego nie czulam poza sympatia, kochalismy sie tylko a milosc wyznaje tylko temu chlopakowi z Polski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dla mnie akurat skok w bok to jest dziwkarstwo niezaleznie czy to z Polakiem czy facetem innej nacji. To samo dotyczy facetow. Jestem mezatka i akurat WIEM, ze mojego meza nigdy nie zdradze. Nie mialabym mu odwagi spojrxec w oczy potem i po prostu sama czulabym sie jak szmata. No ale jedni rodza sie z wartosciami a inni bez. Jak ci zle zostaw faceta, ale po jaka cholere zdradzac go i oszukiwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i w zyciu mnie dzi**a nie nazwie, z reszta on mnie tutaj utrzymuje, pomaga mi i ma do mnie szacnek" :o:O:O:O:O powiedz mu w takim razie co zrobiłaś i ten szacunek straci, nie mowiac o utrzymywaniu... z wlasnej dupy sie utrzymasz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynka1978
DO LEZKI.............. TAK OWSZEM porzadna.... nie zdradzam meza, a ty masz pewnosc ze nigdy nie zdradzisz swojego faceta1 jesli odpowiesz tak usmieje sie! nikt nie ma tej pewnosci a te co sie najbardziej zarzekaja kiedys zdradza:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziu
masakra!za co szacunek??Ty sie puszczasz on ma Cie szanowac??!! jeszcze Cie utrzymuje?!!a moze na inne randki tez ci daje?! za dobry jest ten chłopak.wracaj lepiej do włocha...albo nie miej nikogo tylko sie wyszalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> No dla mnie akurat skok w bok to jest dzi**arstwo niezaleznie czy to z Polakiem czy facetem innej nacji Z białym to dziwkarstwo, z czarnym zoofilia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbfcx cb
przeciez on tez na pewno rznal w tym czasie co popadlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbfcx cb
niech on pierwszy opowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynka1978
Martusia!............... zawsze my kobiety niby zdradzamy. jak zdradzi facet jest ok1 my kobiety takze mozemy. Poki co meza nie zdradzilam i poki co nie mam takiego zamiaru, ale nie wiem co bedzie za 10 lat, wiec poprostu sie nie zarzekam, bo potem mozna zalowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbfcx cb
a jak nie to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gucinski
jak go zdradzilas raz to zrobsz i drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat jestem pewna,ze swojego faceta nigdy nie zdradze bo mam w sobie wartości, których wielu ludziom w dzisiejszych czasach brakuje, bo szanuje tego, z którym jestem i szanuje siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Poki co meza nie zdradzilam i poki co nie mam takiego zamiaru, ale nie wiem co bedzie za 10 lat, wiec poprostu sie nie zarzekam, bo potem mozna zalowac. Świetnie, twój mąż jest na pewno dumny z takie żonki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xddfd
jak bylas na tyle odwazna żeby zdradzać to bądx też odwazna zeby sie przyznac facetowi ja bym Cie kopnęla daleko na jego miejscu. a jak on tez cie zdradzal to jestescie siebie warci. 3 miechy bez seksu, hehehe, ales nisko upadla kobito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynka1978
Mam siostre ktora mieszka w Anlii wyszla tam za maz za murzyna, kocha go i ma z nim dziecko sa idealna para i maja sliczna corcie, to tez dziw..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak taka osóbka jak nieznany
śmie kogokolwiek pouczać? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynka1978
NIEZNANY- tak jest bardzo dumny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Mam siostre ktora mieszka w Anlii wyszla tam za maz za murzyna, kocha go i ma z nim dziecko sa idealna para i maja sliczna corcie, to tez dziw..? Twój tatuś na pewno jest dumny z zięcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Czuje się troche nie fer, powiedzieć mu o tym czy nie?\" Trochę?!?!?!?! buhahahaha ależ się uśmiałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hymmm
uwielbiam posty nieznanego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynka1978
jest dumny NIEZNANY on sam mnie kiedys zdradzil nie raz...... on mial prawo ja to juz nie mam. Wybaczylam mu, on tez sie kiedys zarzekal ze nigdy nie zdradzi a prawda jest taka ze kazdy facet zdradza1 kazdy! bo to samce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×