Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martusia0808

Mówić czy nie mówić?

Polecane posty

Gość ffdsfsd
masz racje. zapomnij o tym co bylo i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makira
brat niedzwiedz nie podniecaj sie kazda prowokacja :o:o twoje chamstow juz niedlugo na kafe bedzie przyslowiowe brat_niedzwiedz nie chciałem ale musze ... roznie sie tym od ciebie ze ja KOCHAM...a ty udajesz ------------------------- minely 2 miesiace a ty piszesz ze kochasz? jeszcze wczoraj wysmiewales sie z jakiejs laski ze chce dowodow ze kolesiowi zalezy na niej a ty ze jak mozna sie zakochac po 2 miesiacach ...beznadzieja.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> . Ale jesli juz tak sie stało sadze ze lepiej nie mówic nikomu to radości nie sprawi a twoj mezczyzna im mniej w takiej sytuacji wie tym lepiej. A mówi ci coś termin UCZCIWOŚĆ wobec osoby, ktorą się koach? Czy myślenie cipą całkowicie przesłania wam racjonalne myślenie? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> masz racje. zapomnij o tym co bylo i juz. Taaaa i udawaj, że nic się nie stało :o Udawanie to jest to, co wam, kobietom wychodzi jednak najlepiej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia0808
bez gumki nie mial co podchodzić, byłam ostrożna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia0808
OK, pora odkryć karty - to prowokacja, nudzi mi się dzisiaj w biurze:). A swoją drogą to taką Martusie to bym kołem łamał;). Pozdro i czymcie się:) Adam:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makira brat niedzwiedz nie podniecaj sie kazda prowokacja twoje chamstow juz niedlugo na kafe bedzie przyslowiowe a kto ci powiedział ze jestem chamski..? nie znasz mnie:O....wiec nic na ten temat nie mozesz powiedziec.....a co 2 miesiecy : to jasne ze nie mozna sie zakochac:D,nie ma takiej opcji:O...mozna sie zauroczyc i zadurzyc:D...napisałem KOCHAM bo autorka jest zbyt nieogarnieta i inaczej by nie zrozumiała:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia0808
Niedziwiedz, autor jak coś, czytaj wyżej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznanemu sprawcy chyba sex nie wychodzi;L) nerwowy czlowiek. Bierz zycie na luzie a nie myslisz chujkiem;) ja cipka niestety nie mysle :) zgadnij czemu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia zrobiła prowokacje jakze udana:) a Sprawca cały lata z nerwów i wyladowuje nerwy na wszystkich;) BOSKO;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"gdyby facet napisal, ze byl w anglii, ciezko pracowal i wyruchal jakas mulatke, ktora mu pokazala inny swiat to faceci napisaliby \"nie mow jej, ona pewnie tez swieta nie byla, to byl tylko jeden raz, ona jest tam, ty jestes tu i twoja laska tez\"\" ale co to za argument? :D:D To nie jest wojna mężczyzni vs kobiety, w ktorej każda z wojowniczek odgrywa sie i mści za przewinienia przedstawicieli ogółu płci przeciwnej.... Jestescie takimi hipokrytkami, że aż żal czytać... Kazda zdradzona kiedys kobieta oczywiscie pochwala czyn autorki (choc to pewnie prowokacja) bo uznaje zasade odpowiedzialnosci zbiorowej :D To żałosne usprawiedliwianie własnego skurwysynstwa... liczy sie to, jakie stosunki panija w danym zwiazku, a argument, ze faceci wyjezdzajacy a UK tez zdradzaja jest żałosny... Tak na marginesie, ktos mądrze napisał, ze dzieki takim worom na sperme jak autorka, Polki uchodza na zachodzie, wschodzie, południu i północy za totajne szlaufy, prowadzajace sie z facetami, ktorych miejscowe kobiety zdalnie sterowanym kijem przez szmate dotknąć nie chcą... Przykładem jest chocby Simon Moll, kóry walił babeczki jak złoto bez gumy nawet, bo te debilki sikały ze szczescia, że je czarnoskóry wojownik chce nadziać na swoją dzide... gdyby wyskoczył do takiej Angielki z tekstem o nieużywaniu gumy, ta zabiłaby go śmiechem i wystawiła go za drzwi... a Polka - chętna i gotowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyznajcie że lubicie
prowokować nieznanego sprawcę. no cóż, on wszystko łyka jak młody pelikan.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×