Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martusia0808

Mówić czy nie mówić?

Polecane posty

Gość ja pierdziu
aleś Ty głupia greczynko1978.To całkiem inna sprawa a Ty myślisz że my tutaj wszystko bierzemy za dziwkarstwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik pokpikpok
co innego sie nie zarzekac, ze sie nie zdradzi, a co innego bez zadnych wyrzutow sumienia, bez mrugniecia okiem zdradzac, a pozniej jej jedynym dylematem jest powiedziec czy nie ?? to juz nie chodzi o to, czy ona zdradzila, ale ona uwaza to za zupelnie normalne :O uwaza, ze miala prowa do tego bo byla bez seksu :O ja sie pytam dlaczego jej chlopak nie mogl do niej przyjechac od czasu do czasu w ciagu tych miesiecy, pomijam juz fakt, ze ja osobiscie nie zostawilabym chlopaka na 3 miesiace i nie pojechala sobie za granice, ale to ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynka1978
NIEZNANY! owszem jest dumny bo to wartosciowy czlowiek, a moj ojciec nie jest rasista, jst to czlowiek na wysokim stanowisku, inteligentny i zyciowy, nie ma zalu ani pretensji ze jego corka wyszla za maz za murzyna, liczy sie czlowiek nie kolor skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik pokpikpok
a kto mowi, ze ktos moze miec zal, do osby wychodzacej za maz za murzyna ?? tu chodzi o zdrade, a nie o to jaki ma kto kolor skory :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynka1978
NIEZNANY sam jest bardzo glupiutki, ale bardzo!:) nigdy niczego nie planuje nie musze. Zyje swoim zyciem i nikt mi niczego nie narzuca;P) robie to co chce! sama sie utrzymuje na wysokim poziomie, pozdrawiam, bo dyskusja ta to zenada, wszystccy tacy porzadni, i zadne z was nie zrobilby nigdy w zyciu skoku w bok;) heh smieszne. Ciekawe wobec tego skad tyle zdrad w Polsce, ;) nie wnikam mam swoje zycie i robie z nim co chce a innym ludziom nic do ego ..pa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynka1978
czarna dziura. prawdziwa z ciebie dziura fuuuu. POZDROWKA DZIURA;)))))))))))))) jak ja lubie takie tempe laski. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do łezki
corka wyszla za maz za murzyna>>>>>>>????????? a to wy z autorka z jednego "klubu" jestescie??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do łezki
greczynka dla ciebie smiesznym jest ktos kto nie popiera zdrady?? jaki wartosci cie ten tatus wpoił??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna 1979
no więc tak, jestem żonaty od niedawna ale jesteśmy 4 lata razem, mieliśmy różne przerwy w widzeniu z powodu delegacji, wyjazdów itp i nigdy nie szukałem sposobu do zdrady, bo traktuję związek poważnie, Ty widać swojego nie - ot tak żeby z kimś być albo masz po prostu charakter łajdaczki cichodajki i do tgo sobie tłumaczysz że on też nie był święty nie wiem czy masz powiedzieć czy nie - Twoja sprawa, ale nie tłumacz tego że to normalne zachowanie nadstawiać dupy innemu bo chłopak jest daleko i nie - gdyby trafiła mi się fajna włoszka to bym nie skorzystał będąc w stałym związku bo to zwykłe chamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> jaki wartosci cie ten tatus wpoił?? To chyba pytanie retoryczne? :) Jedna córcia pucuje murzyńskie kindybały na wyspach, druga ma mentalność dziwki, więc najlepiej to o tatusiu nie świadczy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no dajcie spokój jej ojcu bo to już nie fair... nie zawsze rodzic jest w stanie wychować dziecko na dobrego człowieka co nie znaczy, że sam nie jest wartościowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka_omnibuska
pierdolenie o szopenie. gdyby facet napisal, ze byl w anglii, ciezko pracowal i wyruchal jakas mulatke, ktora mu pokazala inny swiat to faceci napisaliby "nie mow jej, ona pewnie tez swieta nie byla, to byl tylko jeden raz, ona jest tam, ty jestes tu i twoja laska tez". ja uwazam, ze autorka powinna trzymac jezyk za zebami jesli wie na pewno, ze sie nie wyda. bo jesli ma choc cien watpliwosci to niech sie lepiej zastanowi. jesli wyjdzie po latach ... ale ogolnie uwazam, ze co bylo to bylo, jesli nadal kocha swojego faceta tutaj to powinna zatrzymac tajemnice dla siebie. jeszcze bym chciala dodac, ze faceci ogolnie seksu nie uwazaja za zdrade a piec lat na politechnice utwierdzilo mnie w przekonaniu, ze wiekszosc ma szacunek, milosc, wiernosc i uczciwosc za nic. wielu z nich, majac stale partnerki chodzilo na imprezki i bez zadnych skrupolow sie z nimi calowali a niektorzy brali je na szybki numerek do kibla albo i do domu jak np. wlasna dziewczyna wyjechala do rodzicow na weekend ... bez komenatrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia0808
Wysłałam mu smsa, że czekam na niego w "naszej" kawiarni po jego pracy, nie przyznam się do tego włocha bo to było i nie wróci. Zrobie się na bóstwo żeby rozpalić znowu nasze uczycia:). Jestem już w Polsce i wracam do normalnego życia, a tego włocha to traktowałam jak wibrator, tyle, że naprawdę najwyższy model, teraz spokojnie mogę być dalej z Krzysiem, bo go zawsze kochałam, ale Wy nawet tego nie chcecie zrozumieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia0808
Jola_omnibuska masz rację, jesteś naprawdę mądrą Kobietą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia0808
Do Włoch mogę, Luiggi mieszka na stałe w Hiszpanii:). Już mi lepiej, wiem, że nigdy mu o tym nie powiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia0808 Do Włoch mogę, Luiggi mieszka na stałe w Hiszpanii . Już mi lepiej, wiem, że nigdy mu o tym nie powiem! mam nadzieje ze on tobie tez...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia0808
No właśnie, nie wiem czemu ale jakbym się dowiedziała, że mnie zdradził to chyba bym mu nie wybaczyła, on zawsze mówi, że jest zmęczony po pracy i kochamy się w weekendy tylko, więc 12 weekendów dla niego nie powinno być problemem i powinien wytrzymać:). Taki jest już ten mój Krzyś, nigdy by mnie nie zdradził!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet musi jak widac byc zawsze gora;) brawo panowie;) kobiety powinny mowic o swojej zdradzie wy o swoich nie. Jestem przeciwna jakiejkolwiek zdradzie. Ale jesli juz tak sie stało sadze ze lepiej nie mówic nikomu to radości nie sprawi a twoj mezczyzna im mniej w takiej sytuacji wie tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×