Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość perłaaa

grzaniec!

Polecane posty

hmm...ej bo ja wlasnie poszukuje kaloryferka na okres jesienno-zimowy:p Byle cieply wciaz byl a ja bede sie do niego tulic hihih Wkurzona-Slonko, a Ciebie nikt nie grzeje? ale te chlopy niedomyslne:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee no niemozliwe Moze ma jakis slabszy dzien:) zrob sobie herbatke cieplusia i zagrzej lapki:) Nocny-no,widze ze juz masz o mnie zdanie wyrobione No piknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W koncu jest jej mezem to chyba obowiazki malzenskie trzeba spelniac,nie? w koncu kobieta tez moze miec ochote na przytulanie i powinna wtedy wyjsc z inicjatywa:) Chyba ide spac bo taka ja niedobra jestem, i swintuch w dodatku hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to w takim razie.hmm...idz do pokoju,rozbierz sie,zawies mu stanik na monitorze i przeciagajac sie powiedz ze masz ochote na to i na to:p A jesli go to nie zmotywuje to daj mu 2 tygodnie celibatu:p wiem wiem,to okrutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa to zupelnie inaczej sprawa wyglada hihi Hmm..wez wylacz komputer,wez do reki kabel i powiedz ze jak za 5 minut nie przyjdzie do lozka to dostanie tym kablem po tylku Moja kumpela tak zrobila, facet sie ugiął hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×