Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość perłaaa

grzaniec!

Polecane posty

Ok unikasz tematu wiec nie bede juz pytac:) Ja mam 23,to te 20 plus hak:p Paaada u mnie:) bedzie sie przyjemnie spalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale jest marza Ci sie Tatry to tam juz chyba sniegiem szlaki zasypalo;) Ja w niedziele bede sie grzac kocykiem i herbatka hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muzyka...ciezko podac jeden rodzaj muzyki;) To zalezy od nastroju,czasem wlacze Sade...innego dnia slucham czegos bardziej energetyzujacego...zdarza sie,ze muzyki przedwojennej uwielbiam stare filmy i amerykanskie westerny+komedie np.francuskie ;) Od zawsze slucham ATB,uwiebiam,i cos rowniez w podobnym stylu:) A jak bylam mloda to Metallica i nawet Guano Apes lub Korn.Mówie Ci,kobieta zmienna jest:D A Ty czego najchetniej sluchasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś tez słuchałem Guano Apes, ale już nie istnieją ;) Teraz to Papa Roach, Ill Nino, Drowning Pool i inne.... Możesz mi wysłać coś co lubisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj kolega uwialbia Slipknot(nie wiem czy dobrze napisalam) hm..uano mieli jeda fajna piosenke..zapomnialam tytul,ale dosyc czegto"leciala". Wysłać? a gdzie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmm...do KNT:p Ale to moze jutro.Znowu mam lapki zimne,a na tamtym topiku mi Burzowy futerka uzyczal:) Idziemy spac? Jutro masz wolne od szkoly;) tylko Piotrusiu,pamietaj,masz przeczytac "Naszą szkapę"na wtorek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa wiec jednak na Lwowskiej mozna delikwenta spotkac:p Buu ja w saczu bede dopiero za 2 tyg.:( wczesniej nie dam rady,ale za to jak pojade to pojde na calosc:p No milo milo, w koncu my jak rodzina hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh nieee ja o Panie na wsi mieszkam:p I musze przyznac ze w KNS bwam czesciej niz w KGR ale bym sobie teraz poszla do koktajl baru na kawe mrozona,mniammmm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ta kawa jest pyyyyszna:) i jeszcze do tego 2 galki smietankowych i jestem w niebie;) Ogladalam niedawno polski film Rozmowy Nocą..no i klapa, tutaj jest o wiele lepiej;) O ktorej rano wstajesz? Ja pewnie dlugo nie pospie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×