Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość perłaaa

grzaniec!

Polecane posty

Ok to teraz powolutku,wylaczamy strone,potem u dolu pulpitu jest ikonka Start...tam dokonamy niezbednych operacji:p Potem ostroznie trzeba wstac,zalozyc pizamke i pomaszerowac do lozeczka:) i spac slodko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie w temacie wiec odpowiadam na pytanie :D grzaniec- litr piwa kostki gorzkiej 70% czekolady cukier kandyzowany czasteczki i sokz pomaranczy wszytsko podgrzac i wymeiszac zupelnei nei czuc alkoholu a w leb idzie momentalnie :P grzaniec dla wytrzymalych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona______________ja też nie w temacie ale dzięki wielkie za przepis, wypróbuję co prawda nie na sobie bo karmie dziecko piersią ale znajomi lubią grzańca 🌻 czwóreczka___________:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzona -dzieki za przepis:D Bede musiala niedlugo go wyprobowac,choc mnie do glowy uderza juz sam zapach alkoholu:p ale zblizaja sie chlodne wieczory to trzeba bedzie czyms sie rozgrzac;) aloha Brzydka:) nom,poki co nie ucz malutkiej picia grzanca hihi Jak przestaniesz karmic to poszalejesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój ulubiony grzaniec
Wino połsłodkie, a najlepiej takie marki "grzaniec galicyjski" grzejemy w garnku, wrzucamy kilka gozdzików, 2 szczypty imbiru i kilka plastrów pomarańczy ze skórą, PYCHOTA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzona- co to za szkole masz zaj....ze o piwie opowiadaja...mozeby jeszcze jakies cwiczenia z degustacji alkoholi zrobili:D Mniam, szkoda ze juz rekrutacja na studia zakonczona hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajze namiar,moge nawet pociagiem nocnym dojezdzac na zajecia:p Ja tez studia milo wspominam...te stosunki:p nawet mam z nich dyplom hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja no wlasnie stosunki miedzy(ludzkie)narodowe;) Troche alkoholu sie laaaało:p Ale ja w tej kwestii jestem niesamowicie ekonomiczna heheh O ide po martini;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzona- aaa rozniw bywalo, czasem dalo sie cos wykombinowac a czasem.... Ale pare razy poszlam na egz.po zakrapianej nocy:p I od razu mowie ze raczej w tej drugiej lidze bylam na studiach,bo zaden ze mnie kujon:D Poki co mam lic. ale w przyszlym roku startuje dalej(chyba ze fajna prace dostane;) ) Wczoraj net mi padl dlatego nie odpisalam Milego dnia😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptaszysko..
Czwóreczka, wczoraj trzeba było mnie głośniej wołać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptaszysko..
nawet mogłaś zagwizdać:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptaszysko..
Czwóreczka, za dnia nie wypada się czernić ;) jak się nawet ktoś podszyje to i tak poznasz że to nie ja :classic_cool: a Twoja przesyłka wczoraj nie dotarła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm....wiec to Ty:D Dzisiaj cos wymysle.Tylko nie chcialabym Cie zanudzic bo ja slucham raczej delikatniejszej muzyki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×