Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brunetka_30

Obcokrajowiec

Polecane posty

Czy bycie z facetem ktory nie jest Polakiem jest czyms zlym? czy wyjscie za maz za np afrykanina jest czyms zlym? moja serdeczna kolezanka wyszla 2 tygodnie temu za maz za Murzyna w sumie to mulacik bardzo miły konkretny kulturalny, dodam ze byli ze soba 4 lata, poznali sie w Angli i sa bardzo szczesliwi. Planuja dziecko i Madzia na stale chce zostac w Londynie. Czy uwazacie ze zrobila cos zlego/ jesli tak to co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla polskich facetów
jest to oczywiscie zbrodnia.😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malo mnie obchodza gromy itd i teksty ze polki biale daja dupy czrnym, rasizm nic wiecej! i nie widze nic zlego w zwiazku z murzynem ja osobiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dobrze że na stałe
chce zostać w Londynie bo w polskim grajdołku mieliby pewnie piekło zgotowane przez prawdziwych Polaków-patriotów-katolików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajtaraea
Oczywiście zdarzają się wyjątki ale w większości przypadków kończy się bardzo źle. Sam znam takie dwa, a dodatkowo kiedyś czytałem badania na temat takich par i odsetek nieudanych związków był naprawdę duży... P.S to odnosiło się do wszelkiej masci czarnuchów, arabów, i innych popaprańców... Biali obcokrajowcy są na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka nie wdawaj sie
w "dyskusje" z zakompleksionymi frustratami. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze ze na stale dobrze ze sa tu normalni ludzie z ktorymi da sie porozmawiac, polska to kraj w ktorym brak swobody! ciekawe kto tych murzynow tu sciagnal do niewoli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kajtaraea
no to dałas popis swojej kultury i "wysokiego poziomu", nic tylko pogratulowac twojej rodzinie wzorowego wychowania obywatela.😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kazdy murzyn jest zly, tak jak w polsce zdarzaja sie okropni faceci tak samo wsrod murzynow, w polsce brak tolerancji1 bedac w Londynie nie auwazylam zaiteresowania taka para biala kobieta czarny facet tu w polsce to sensacja, oczywiscie nie taka jak 10 lat temu ale nadal sensacja! sami to robimy ze o polakach zle sie mowi1 bez kultury itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko jesteś super
wczoraj czytalismy debilny wywód na temat twojej kolezanki ktora spotyka się z zonatym, dzisiaj ze druga ma męza murzyna. weź ssię za robotę bo znowu mąz wróci z pracy i wpierdol będzie bo zupa była za słona...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajtaraea
Jasne, wybaczcie. Lepiej na pokaz grać tolarancyjną, otwartą feministkę. Poprawność jest w modzie, jak ktoś napisze czarnuch to od razu pełny ogień, rasizm itd. Ale już przy tym gdy ktoś napisze skos na japończyka to luz, nie ma prolemu, rasism to tylko do murzynów się odnosi bo oni są tacy uciskani, biedni i zapomniani, że elity wywodzące się z ich rasy dawno już odcinają się od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej szkoda mi takich ludzi jak ty;) moj maz mnie nie bije;) ale tobie zona powinna raz na tydzien:) zal sciska ze tacy ludzie istnieja, nikt ci nie kaze tego czytac, idz na inny temat i tyle. Kolejny kulturalny polak;) eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtarea a gdyby ktos ciebie
nazwał białym popaprańcem byloby OK? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka lubisz grać
na nerwach sfrustrowanym ludzikom? i to tak od rana.nieładnie. :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko jesteś super
oko szefa patrzy:p plotkaro od siedmiu boleści:p ps jestem kobietą nieuku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajtaraea
Jasne, spłynęłoby to po mnie jak po kaczce, a następnie nazwałabym tego czarnucha dzuirawym asfaltem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AUTORKO JESTES SUPER!!!!!!!!!!!!! ;) CHCIAŁABYS BYC TAKIM NIEUKIEM JA JA;) szkoda czasu na rozmowe z toba Polotkarko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochala sie a to rzecz normlna, ciekawe swoja droga dlaczego kobiety wola obcokrajowcow, nie mowie tu tylko o murzynach ale takze o innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja sie wypowiem
Kochaja sie jest im dobrze to tak powinno zostac.Ale trzeba wziac pod uwage inna kulture, inne wzorce wpojone w domu w kraju .Z reguly takie zwiazki nie przezywaja w atmosferze akceptacji i zrozumienia spoleczenstwa. Twoja kolezanka napewno bedzie miala latwiej na zachodzie niz np w Polsce, tutaj Polka z murzynem a jeszcze do tego z czarnoskorym dzieckiem nie jest ze tak to ujme mile widziana.MOze sie narazic na szykany i to nie tylko lysych panow w glanach.Nie wime jak jest w Anglii, ale np w Niemczech to takie niemki maja przerbane szczegolnie w malych miasteczkach gdzie spolecznosc jest tylko biala.Lekko ta dziewczyna miec na bank nie bedzie, szczegolnie na urlopach w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham Szwajcara
a co w tym złego ? Ja jestem w związku ze Szwajcarem,planujemy slub i zamierzam opuscic Polskę na zawsze,tu nigdy nie bedzie lepiej:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja sie wypowiem
Nikt moze jej nic nie pwoie i oby ale swoje pomysli.A co do wyborow Polek to generalizujesz i wrzucasz wszystkie do jednego worka, wiekszosc jednak wychodzi za Polakow a patrzac z punktu atawizmow i bardziej medycznego im wieksza mieszanka genow i facet z daleka tym mniejsza szansa na jakies mutacje ale to czysto medyczny pubkt widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja sie wypowiem
Szwajcarzy nie sa czarnoskorzy:) chociaz patrzac na niektorych szwajcarow i niemcow to moze i niedlugo wiekszosc taka bedzie:D wybacz sarkazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×