Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brunetka_30

Obcokrajowiec

Polecane posty

Gość to ja sie wypowiem
Jarek tutaj taka to wykleta:D ale co racja to racja..pozniej sie tatus z mamusia w ostatnich lawkach w kosciele musza chowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusintildescy kafeterianie
cieszcie się,że urodziliście się białymi Polakami i możecie teraz klikać paluszkami po klawiaturze.....oby los nie musiał zmienić DRASTYCZNIE Waszych nietolerancyjnych poglądów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja sie wypowiem
no ja sie ciesze z moich niebieskich oczu:D co do obu panow sie nie wypowiadam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusintildescy kafeterianie
kolor skóry,nacja itp. nie są wyznacznikiem wartości człowieka....ludzie dzielą się na kulturalnych i prostaków,a to jest ponad wszystkimi innymi podziałami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja sie wypowiem
to w takim razie, z innej beczki:D czysta matematyka wez 100 Polakow, 100Niemcow, 100, Murzynow, 1OO Angolii sprawdz ile procentowo pracuje i ilu jest porzadnymi szlachetnymi obywatelami:D co Ci wyjdzie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusintildescy kafeterianie
ex milusintildescy kafeterianie ...no i mogą się też dzielić na nerwusów i spokojnych ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusintildescy kafeterianie
mogą też na ofiary losu i wybrańców losu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja sie wypowiem
Jarek:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusintildescy kafeterianie
100 muzinów - 40 nosicieli HIV, 20 dilerów narkotyków, 10 alfonsów czarnych dziwek, 10 szlachetnie urodzonych w rodzinie króla wioski w północno wschodniej Nigerii, 20 już deportowano -chce Ci sie to wszystko magazynować w głowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusintildescy kafeterianie
czy kijem można zawrócić nurt rzeki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Letus
Co do Murzynow z Hiv, to jakos niedawno pewien poeta amator zarazil kilkanascie Polskich durnych krow co to mu pomagaly jego wiersze tlumaczyc AIDS....wiec sie kobiety zastanowcie przed kim jestescie goscinne w kroku.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Letus
Nie ale ..Jedno drugiego nie wyklucza otoz % najwiecej zarazen i stwierdzonego w wywiadzie AIDS maja czarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Letus
A to jest topic o czarnoskorych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Letus
To nie sa skrajnosci, to jest jak tutaj ktos powiedzial, czysta matematyka i fakty.A fakty mowia same za siebie nie potrzebuja adwokata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Letus
Jarus..o tak o tego osobnika mi chodzilo. Glosna sprawa w mediach s kilknascie zlamanych zyc mlodych kobiet, bo im sie czarnego banana zachcialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy z was z reszta ma tu racje1 nie mozna uogolniac ludzi , murzyni takze dziela sie na tych zlych i tych dobrych tak samo jak polacy czy malo polskich facetow porzywozilo hiva z obcego kraju? zapewne nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Letus
Argumentow zabraklo?:o Brunetka jeszcze raz procentowo o ile wiesz o czym prawie , spojrz na sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Letus
Poniewaz jak sie dziela, to sie raczej wybijaja.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ama - tacy obcokrajowcy jak Twoj sie nie liczą :) związku z Belgiem nikt o zdrowych zmysłach wypominać Ci nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"murzyni takze dziela sie na tych zlych i tych dobrych " pojedź sobie do jakiegos Senegalu czy innej Rwandy wtedy zobaczysz jakie sa proporcje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech kazdy pilnuje swojego nosa mnie malo obchodzi jakiej narodowosci partnera czy partnerke sobie ktos wybiera a rasizmu nie trawie:-O przypomnial mi sie jeden mlody facet z pracy mojej mamy istne cudo z wygladu:) mieszanka dunczyka i iranczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×